szukaj w forum

Letnik.net - kwatery nad morzem

Letnik.net

kwatery Władysławowo-Chłapowo

Paleo.pl - noclegi z wyżywieniem Władysławowo

Paleo.pl

noclegi z wyżywieniem w ośrodku wczasowym we Władysławowie

Willa Salem noclegi we Władysławowie

Willa Salem

noclegi we Władysławowie

Forum turystyczne

Strona 1 z 5  [1]  2  3  4  ... 5  Następna

Spędziłam wraz z mężem i dziećmi (lat 5 i 8) cudowny urlop. Bryza Morska spełniła wszystkie nasze oczekiwania, domki czyste, jedzenie przepyszne. Ośrodek bezpieczny dla dzieci, wiele miejsca do zabaw m. in. plac do gry w pilke,bawialnia czy place zabaw. Osrodek polecam, szczegolnie dla rodzin z dziecmi :)

Dominika, Częstochowa

22:47:36 11-09-2017 ip:85.28.130.172

Wraz z mężem i dziećmi mieliśmy okazję , być na tygodniowym w wypoczynku w Bryzie , ośrodek w pełni godny polecenia ! Komfortowe domki , dużo atrakcji dla dzieciaków , smaczne jedzenie oraz blisko do morza . Polecam !

Angelika

12:32:29 07-11-2016 ip:31.42.0.154

My chodziliśmy do Bryzy na obiady - super jedzenie!

Iza

02:20:04 08-09-2016 ip:94.254.163.203

Byliśmy w sierpniu. Ośrodek OK. Czystość w domku 1-6 na 5-. Domek przy domku ale bardzo dużo zieleni. Wnerwiające były tylko drące się dzieciaki będące na dworze po 22.00

Bogda

21:43:18 04-09-2016 ip:94.40.45.68

Właśnie wróciłam z kilkudniowego urlopu w Bryzie Morskiej - mogę wyrazić same superlatywy o tym ośrodku : -ośrodek położony w cichej okolicy, -odległość od plaży dosłownie 100 metrów, -pyszne i zdrowe jedzenie, -rozrywka dla dzieci (place zabaw+bawialnie) -domki bardzo przestronne, utrzymane w czystości, między domkami (jak i na całym terenie ośrodka) dużo zieleni, dość spore tarasy przy każdym domku, więc jest i miejsce na wieczorne grillowanie, -co ważne domki położone są od siebie w takiej odległości, aby wczasowicze mieli swoją prywatność, -właściciele i obsługa na 5+ ! -bardzo miła atmosfera, -w razie jakichkolwiek problemów pracownicy służą swoją pomocą. Ogólnie ośrodek oceniam 1010 ! Myślę również, że nie ma lepszego miejsca dla rodzin z dziećmi, a i dla młodzieży znajdzie się równie dużo atrakcji niedaleko ośrodka ;) Serdecznie pozdrawiam i zachęcam do spędzenia urlopu właśnie w tym miejscu !

K.M

17:13:01 24-06-2016 ip:176.101.128.6

W sierpniu 2016 spedzimy poraz trzeci urlop w Bryza Morska i okolo 900 km nie jest nam za duzo zeby dojechac z Niemiec do Jaroslawca. Osrodek bardzo zadbany, domki z bali komfortowe kazdego roku bylismy zadowoleni. W czasie kiedy wybrzeze bylo czesciowo niedostepne z powodu budowy , kierownictwo organizowalo dojazd wlasnym autem(busik) na plarze. Osrodek jest czysty a przedewszystkim bardzo spokojny co dla nas bylo i jest bardzo wazne zeby przez dwa tygodnie pobytu naprawde mozna bylo odpoczac. Polecam osrodek serdecznie. Bozena

Bozena kolo Frankfurt nad

21:06:40 20-03-2016 ip:195.122.157.173

Witam. Czy ktoś, kto był w roku 2015 może napisać, czy wszystkie domki murowane (te małe białe), których na terenie jest 20, mają dobudowany taras, czy tylko niektóre?

Kasia, Warszawa

18:47:17 31-01-2016 ip:89.70.160.22

Domki zamawialam już w styczniu. Skusiła nas odległość do morza jaka była podana przy opisie ośrodka bryza morska. Faktycznie osrodek blisko morza ale nikt nas nie poinformował ze zejście na plaże jest zamknięte od 1,5 roku- wielkie rozczarowanie. Kolejne pół godz drogi. Domki małe, stoi jeden na drugim. I jeszcze ta dodatkowa opłata za prąd (15 pln ). Nie podobało nam sie. Czujemy sie oszukani. Składamy pozew grupowy o odszkodowanie.

Magda Sulejowek

21:26:44 17-08-2015 ip:37.47.35.131

właśnie wróciliśmy z urlopu spędzonego w bryzie morskiej w jarosławcu. napiszę jak poprzedniczka - ośrodek bardzo zadbany, bezpieczny, przystosowany pod rodziny z dziećmi (naliczyłam 3 place zabaw plus bawialnia, z której sama korzystałam z moim dzieciątkiem). co prawda domki ustawione są gęsto, ale mimo tego jest kameralnie i spokojnie. domki wyglądają na przestronne, taras jest spory - można posiedzieć większą grupą. jeśli chodzi o wnętrze domków: są rzeczywiście nowe i nie zniszczone. jednak domek 6-osobowy, który zajmowaliśmy (było nas 5 osób dorosłych plus niemowlę) naprawdę jest domkiem 4-osobowym. w sypialni nie było miejsca na rozłożenie łóżeczka turystycznego. salon jest bardzo mały, mogą tam co prawda, na sofie, przenocować dwie osoby, ale powoduje to dyskomfort zarówno dla nich jak i pozostałych mieszkańców, którzy chcą w nocy posiedzieć dłużej na tarasie czy w nocy lub rano korzystać z toalety lub kuchni. aneks kuchenny w domku 6-os - porażka!! może tam urzędować tylko 1 osoba, ewentualnie dwie, jeśli ta druga nie chce akurat skorzystać z szafki z talerzami, zlewu , lodówki, kuchenki - czyli chce sobie po prostu postać. to było na prawdę irytujące. przygotowanie posiłków dla dwóch rodzin - męczące. łazienka - tycia tyciusieńka, ale do mycia - ok. co mi się bardzo podobało, zgłaszaliśmy dwie usterki - zatkany brodzik i spalona żarówka na tarasie i zostały one natychmiast usunięte. duuży plus. położenie ośrodka od plaży - plaża główna w centrum - kawałek piechotą, ale da się przeżyć, tyle że z całym majdanem w skwar... - można się zniechęcić. rzeczywiście są betonowe zasieki, zejście jest strome (schodami), plaża kiepska i kamienista - ale ... można podejść nieco dalej w głąb jarosławca i tam jest już plaża z prawdziwego zdarzenia, z piaszczystym i oczyszczonym z glonów brzegiem, z zejściem dla niepełnosprawnych. tyle że kawałek trzeba przejść i w okresie wakacyjnym okupują ją kolonie. jest jeszcze druga opcja - trzeba podjechać autem kilometr lub dwa dalej w kierunku rusinowa ( im dalej tym mniej ludzi) i też plaża jest w porządku. nie przeszkadzało nam to, że dojeżdżamy autem, ponieważ mogliśmy zapakować samochód po brzegi: leżakami, które udostępnia ośrodek (i to jest na prawdę gitarka), materacami, parawanami, kocami i czym tylko się chce i spokojnie dojść bardzo krótkim odcinkiem do morza. z powrotem, zmęczeni po plażowaniu wsiadaliśmy do auta - 5 minut i jesteśmy w ośrodku. co było dla mnie ważne - nieopodal ośrodka są dwa sklepy spożywcze dobrze zaopatrzone i ze świeżym pieczywem przez cały dzień (bakuś i abc), ale w jarosławcu generalnie na każdym kroku jest gdzie zjeść, ubrać się, czy zrobić zakupy spożywcze. konkludując - ośrodek polecam, szczególnie rodzinom, ale proszę wziąć poprawkę na fotki z wnętrza domków. ja byłam na prawdę zniesmaczona ich rozmiarem, mimo, że potem już przywykłam, ale dużo pomogła piękna pogoda.

AnnaBB

23:29:36 09-08-2015 ip:94.72.107.226

Napisze tak bardzo ładna okolica tak jak pensjonat był to nasz pierwszy rok i mamy nadzieje że nie ostatni :-)

Natalia,Warszawa

15:05:55 27-01-2015 ip:109.233.91.151

Strona 1 z 5  [1]  2  3  4  ... 5  Następna

Basen /Wolne Studio

Kwatera prywatna w Chłapowie

Letnik.net

pokoje.at

wolne 25.08

Kwatera prywatna we Władysławowie

Na skróty: Noclegi Oferty specjalne Mapa noclegów Forum Ogłoszenia drobne Mapa strony Polityka prywatności, cookies RSS

Oferty na wczasy: Dodaj ofertę noclegu Administracja własną ofertą noclegu Kontakt z administratorem

©  2003 - 2017   www.letnik.pl - noclegi na wczasy nad morzem w Polsce

on-line: 49; sobota, 18 listopad 2017r. 22:10:35; wygenerowano w: 4.6 ms