szukaj w forum

Letnik.net - kwatery nad morzem

Letnik.net

kwatery Władysławowo-Chłapowo

Paleo.pl - noclegi z wyżywieniem Władysławowo

Paleo.pl

noclegi z wyżywieniem w ośrodku wczasowym we Władysławowie

Willa Salem noclegi we Władysławowie

Willa Salem

noclegi we Władysławowie

Pokoje.at Pokoje

Pokoje.at - kwatery

noclegi we Władysławowie

domkicetniewo.pl

Domki Cetniewo

noclegi we Władysławowie

Forum turystyczne


Strona 1 z 3  [1]  2  3  Następna

c.d. Miejsce położone parę minut od centrum co dalej trochę spokoju i wytchnienia, wspaniałe miejsce na pobyt z rodziną i dziećmi. Mój syn zawsze jest zachwycony tym miejscem i nie wyobrażamy sobie wypoczywać w innym miejscu. Pani Sylwio, Pani Danusiu dziękujemy za tak wspaniałe przyjęcie nas każdego roku. Polecam wszystkim, którzy chcą miło, w rodzinnej atmosferze spędzić czas. To jest najlepszy wybór :) <3 Pozdrawiamy właścicieli i do zobaczenia

Monika z Bartoszyc

00:11:49 22-08-2017 ip:76.98.37.152

Najlepsze miejsce pod słońcem, wspaniali właściciele, Pani Sylwia i Pani Danusia to bardzo sympatyczne i pomocne kobiety. Zawsze czyściutko, świeżo, zadbane miejsce a pokoje w rewelacyjnym stanie. A te pająki no cóż może uciekają od konkurencji bo tam wytrzymać nie można ;), zresztą to jest las a nie laboratorium. Dobrze, że jeszcze nikogo z tych piszących negatywnie pies obronny i koty nie pogryzły. Jeździmy tam z rodziną od lat i to dwa razy w roku i nie wyobrażamy sobie innego miejsca do odpoczynku. c.d

Monika z Bartoszyc

00:10:09 22-08-2017 ip:76.98.37.152

czytam te negatywne opinie i zastanawiam się czy mowa o tym samym miejscu i tej samej osobie ... z tymi pozytywami w 100% się zgadzam ! wodną 5 i p. sylwię odwiedzamy średnio 2 x w roku i to od wielu lat... p. sylwia to przesympatyczna ,pozytywna, młoda i ambitna kobieta, do tego bardzo atrakcyjna ;) - chyba stąd tyle nienawiści w tych negatywnych komentarzach... na wypoczynek do p. sylwii jeździmy z małymi dziećmi, dlatego to miejsce szczególnie przypadło nam do gustu :) największą atrakcją jest spokój , cisza,przestrzeń, bezpieczeństwo ! rezerwowaliśmy zarówno domki jak i pokoje i nigdy nie spotkałam się z brakiem czystości ! p. sylwia to bardzo czysta osoba, nawet przesadnie ;)! wspólnie z mężem dbają o dobro i komfort swoich gości ! bardzo wyrozumiale podchodzą do swoich wczasowiczów ! sklep, który prowadzą nieopodal - świetnie zaopatrzony w świeży towar, czyściutki i są tam zawsze kolejki ;) wszystkim tym którzy szukają swobody, polecamy to miejsce :) my czujemy się tam jak u siebie ;) ślemy pozdrowienia dla niezdrowej konkurencji - dobro wraca, nienawiść i zazdrość również ;)

Ania z Wawy

11:43:05 22-05-2017 ip:83.243.38.100

Dowiedziałem się o tej stronie przypadkiem i zajrzałem z ciekawości. Kto tu się wpisuje - chyba wkurzona konkurencja!!! Przyjeżdżamy do Pani Sylwii od kilku lat. Domki super czyste, atmosfera bardzo miła, podobnie w sklepie Pani Sylwii. Będziemy nadal do niej przyjeżdżać, po prostu nie wyobrażamy sobie wczasów w Krynicy na innej kwaterze.

Joanna i Michał.

10:33:30 19-05-2017 ip:94.254.141.13

Jeżdżę do Pani Sylwii od 10 lat, najpierw z dwójką dzieci, teraz z racji, ze jedno już jest dorosłe, z jednym i nigdy nie spotkałam się z brudem, nieprzyjemnym przyjęciem albo nieżyczliwością. Polecam to miejsce wszystkim i niejednokrotnie jeździliśmy tam ze znajomymi, nikt nie zgłaszał zastrzeżeń. Sklep, który prowadzi Pani Sylwia jest jednym z lepiej zaopatrzonych w okolicy i to że nieustannie są tam kolejko, pomimo, że obsługuje Klientów kilka osób chyba mówi samo za siebie. Niezadowolenie niektórych z tego miejsca chyba wynika po prostu z charakteru tzw. Januszów, którzy jadąc za granicę krytykują hotel bo jest pościel niezmieniana codziennie, a w domu sami zmieniają raz na miesiąc. Polecam kwatery u Pani Sylwii. Jest to cudowne miejsce na wypoczynek, szczególnie dla osób z dziećmi. Pokoje i domki są bardzo czyste, właściciele przesympatyczni i życzliwi, człowiek nie czuje jak u kogoś tylko jak u siebie, bo właściciele starają się żeby gość nie był skrępowany. Długo bym mogła pisać. po prostu trzeba samemu pojechać i zobaczyć.

Kasia z Warszawy

17:49:14 14-05-2017 ip:89.65.65.94

Jeżdżę do p.Sylwii dwa razy w roku od 15 lat. Jestem zachwycona urokliwoscia,dużą kulturą osobistą i przyjazną atmosferą wszystkich domowników. Jestem niezwykle przewrazliwiona na punkcie czystości i nie nie jest możliwe bym mogła korzystać z gościnności p.Sylwii przy takich zarzutach. Polecam wszystkim (z niemowlakami również) to niezwykle urokliwe miejsce. Jak zawsze, do zobaczenia w czerwcu .

Marzenna G.

19:20:07 13-05-2017 ip:94.254.128.36

Jeżdżę do P.SylwII ok kilku lat. Te okropnosci o których jest mowa, są wyssane z palca zawistnej osoby. Pani Sylwia i p.Danusia to urocze, mile, życzliwe kobiety. Z przyjemnością powracam do tego miejsca. Nigdy nie spotkałam się z arogancją,już nie wspomnę o zarzutach, wyssanych z palca, tj.brud...Gorące pozdrawiam p.Sylwie i do zobaczenia wkrótce, myślę że już w czerwcu razem z Marzenka.

Agnieszka z Łodzi

19:09:05 13-05-2017 ip:31.0.70.24

Czytam wpisy te z przed lat i teraźniejsze i zastanawiam się czy ta nienawiść wobec siebie ma jakieś granice ? Bywaliśmy u pani Sylwii wielokrotnie i muszę rozczarować wszystkich, którzy piszą o brudzie, robactwie - czy aby na pewno piszecie o tym samym miejscu ? Powoływanie się na sąsiadów co do opinii jest żenujące, nie przyszło wam do głowy, że to może być zwykła zawiść ludzka ? My będziemy dalej jeździć do pani Sylwii, dalej będziemy robić zakupy w Jej sklepie, a wszystkim złośliwym, zgorzkniałym życzymy pogody tej ze słoneczkiem jak i pogody ducha !

Jędrek

15:14:26 13-05-2017 ip:89.74.184.140

czytam te wszystkie wpisy i zastanawiam się kim są ci wszyscy ludzie, którzy piszą takie bzdury ?! życzę wszystkim klientom takiej obsługi /w sezonie !!/we wszystkich sklepach na terenie Krynicy Morskiej, jaka jest u Sylwii, to po pierwsze, a po drugie szlag mnie trafia jak piszecie, że w pokojach wynajmowanych przez Sylwię jest brudno, robactwo itp.Ja wiem, jak się w domu ma syf cały rok, to później w normalnych warunkach trudno się przyzwyczaić do czystości ! a pająki ? w lesie ? ręce opadają co to ludziska nie wymyślą. Reasumując ! już nawet nie to, że podejrzewam, ale jestem wręcz pewna kto stoi za tymi wpisami ! weźcie się wszyscy do roboty, bo za chwilę ktoś inny może wam "dowalić" tak, że pies z kulawą nogą do was nie przyjedzie !

elinek

15:00:02 13-05-2017 ip:89.74.184.140

Na Wodnej 5 -pokoje Sylwia właśnie wróciłam,jak można pisać takie bzdury pokoje czyściutkie a właścicielka to chodzący anioł i ma na imię Danuta

Edyta Warszawa

23:12:02 21-07-2015 ip:83.9.254.195

Strona 1 z 3  [1]  2  3  Następna

Pokoje.at

Kwatera prywatna w Chłapowie

o.w. Paleo

Kwatera prywatna we Władysławowie

Letnik.net

Kwatera prywatna w Chłapowie

U Jasia

Kwatera prywatna we Władysławowie


Szukasz noclegu nad morzem? Sprawdź nasze oferty, a wśród nich: kwatery, domki letniskowe, hotele & spa...!

Aktualne oferty noclegów - komfortowe, tanie i atrakcyjne wczasy nad morzem — Letnik.pl letnie wakacje nad morzem w Polsce.

Polecamy nadmorskie informatory o miejscowościach z aktualną pogodą, zdjęcia miejscowości i atrkacji dla Chłapowa w gminie Władysławowo, Jastarni oraz Kuźnicy leżących na mierzeji helskiej Karwi czy uroczych Dębek.

Na skróty: Noclegi Oferty specjalne Mapa noclegów Forum Ogłoszenia drobne Mapa strony Polityka prywatności, cookies RSS

Oferty na wczasy: Dodaj ofertę noclegu Administracja własną ofertą noclegu Kontakt z administratorem

©  2003 - 2024   www.letnik.pl - noclegi na wczasy nad morzem w Polsce

on-line: 8; piątek, 26 kwiecień 2024r. 00:01:30; wygenerowano w: 25.9 ms