szukaj w forum

Letnik.net - kwatery nad morzem

Letnik.net

kwatery Władysławowo-Chłapowo

Paleo.pl - noclegi z wyżywieniem Władysławowo

Paleo.pl

noclegi z wyżywieniem w ośrodku wczasowym we Władysławowie

Willa Salem noclegi we Władysławowie

Willa Salem

noclegi we Władysławowie

Pokoje.at Pokoje

Pokoje.at - kwatery

noclegi we Władysławowie

domkicetniewo.pl

Domki Cetniewo

noclegi we Władysławowie

Forum turystyczne


Strona 1 z 2  [1]  2  Następna

pensjonat położony w spokojnej okolicy pokój dobrze wyposażony, plaża bardzo szeroka , pogoda super, dla turystów ceniących aktywny wypoczynek dużo spacerów polecam

Alicja Łódź

08:36:25 15-08-2019 ip:78.8.17.45

Polecam, spokojne miejsce z dala od zgiełku i hałsu centrum. Dobre jedzenie (trochę dużo ziemniaków :), choć mi akurat to pasowało), czyste, zadbane pokoje. Mili i pomocni własciciele, plac zabaw dla dzieci, kącik na grila, miejsce parkingowe. Na minus - odległość od plaży i w mairę normalego zejścia, dla nas z dziećmi to trochę za daleko, jadąc samemu - jak najbardziej. Szkoda tylko, że pogody nie było.

Agnieszka z rodziną

12:27:02 22-08-2016 ip:212.126.28.125

Polecam.Ciche, spokojne miejsce, czyściutkie pokoje, różnorodne posiłki, plac zabaw z trampoliną.

Marzena

11:01:57 27-08-2015 ip:83.2.152.220

Bardzo gorąco polecam pensjonat wszystkim odwiedzającym Jastrzębią Górę. Spędziłam tam, z przyjaciółką i dziećmi, przemiłe 2 tygodnie. Pokoje są czyste i wyposażone w potrzebny sprzęt. Pensjonat położony jest w cichej i spokojnej okolicy. A co najważniejsze i za co przysyłam serdeczne podziękowania właścicielom to przepyszne i zróżnicowane posiłki. Chociaż mi, iż lubię ziemniaki to brakowało i kaszy czy makaronu. Bardzo dziękuję za rybkę i smażoną i tę w occie. No i oczywiście za naleśniki, które były przysmakiem długo wyczekiwanym przez dzieci. Właścicielom życzę wszystkiego dobrego.

Bożena

10:32:28 10-08-2015 ip:213.199.225.33

Oczywiście wszystkie poniższe opinie wpisał sobie właściciel.

rwqrqr

18:50:15 11-09-2014 ip:91.231.25.47

gościliśmy w pensjonacie "sawana" w drugiej połowie sierpnia. ofertę znaleźliśmy w internecie - szczegóły pobytu ustalaliśmy z właścicielką telefonicznie. to była bardzo korzystna oferta - 65 zł od osoby za nocleg z wyżywieniem (śniadanie,obiadokolacja) oraz bezpłatnym parkingiem. gościliśmy w pokoju nr 8 wyposażonym w telewizor, czajnik i lodówkę oraz przylegającą łazienkę. pokój był bardzo duży - oprócz 2-osobowego łoża znajdowało się tam też pojedyncze łóżko dla trzeciej osoby (np. dziecka). był też kominek. wyżywienie było pyszne - zawsze świeże i urozmaicone. śniadania w postaci szwedzkiego stołu - wszystkich potraw nie dało się spróbować podczas jednego śniadania. pyszne sałatki (szczególnie te z rukolą), kilka propozycji wędlin, serów, jaj, dżemów, pomidorki, ogóreczki, sałata... a do tego herbata czy kawa. dzieci zajadały się chrupkami z mlekiem. obsługa życzliwa i chętna do pomocy. kiedy na skutek korków na drodze przedłużyła nam się wycieczka na hel, pani lucyna (właścicielka) zaproponowała nam obiad po mocno spóźnionym powrocie - a było to o godzinie 20. niniejszym więc dziękujemy za gościnę i polecamy wczasowiczom.

Krystyna i Piotr , Zielon

01:25:24 11-09-2014 ip:78.8.20.227

Bylam bardzo zadowolona, domowe jedzenie, pyszne zupy, nawet moje dzieci ktore bardzo grymasza jadly. Mili wlasciciele i cisza wokol. Najgorszym punktem jest plaza w Jastrzebiej gorze no i pogoda!

agnieszka

07:31:10 27-12-2013 ip:88.167.96.165

Było super. Naprawdę bardzo mi się podobało. Jedzenie bardzo smaczne, aż się ludzie "bili" :P :P podczas śniadania o bułeczki. Jak ktoś się spóźnił na śniadanie to bułeczek nie było. Obiady również bardzo dobre. Do pokoi brak zastrzeżeń.... no może poza tym, że miałem pokój niedaleko wejścia... ale ktoś musiał go dostać. Acha... w przyszłym roku znowu się wybieram do Sawany

Piotr.

17:09:48 13-12-2013 ip:86.63.96.166

Było super. Naprawdę bardzo mi się podobało. Jedzenie bardzo smaczne, aż się ludzie "bili" :P :P podczas śniadania o bułeczki. Jak ktoś się spóźnił na śniadanie to bułeczek nie było. Obiady również bardzo dobre. Do pokoi brak zastrzeżeń.... no może poza tym, że miałem pokój niedaleko wejścia... ale ktoś musiał go dostać.

Piotr, Poznań

17:07:32 13-12-2013 ip:86.63.96.166

W pensjonacie Sawana byłam w tym roku pierwszy raz, Co do jakości pokoi nie mam większych zastrzeżeń - były dość ładne, do tego świetny zasięg internetu i lodówka w pokoju, co było ogromnym plusem. Jeśli chodzi o minusy - jedzenie robione, mam wrażenie na odczepnego, ciągle ziemniaki posypane koperkiem suszonym ( w lecie) oraz sałatki zimowe prosto ze słoików, co dla mnie w sezonie letnim jest nie do pomyślenia. Także jeśli chodzi o obiady to średnie, śniadanie w miarę dobre, jedynym minusem był brak ciepłych rzeczy do śniadania - jajecznicy, kiełbasek czy też naleśników. Dwa razy pojawiły się parówki. Ogromnym minusem całej organizacji ośrodka jest fakt, że śniadania są o 9 a obiadokolacje o 17.. nie ma ramy czasowej kiedy można byłoby te posiłki zjeść, więc od 9 do 17 człowiek zdąży zgłodnieć. Podsumowując: Pokoje na tak, jedzenie na nie. Osobiście nie wróciłabym więcej do tego ośrodka.

Małopolanie

18:00:48 16-08-2013 ip:91.216.213.121

Strona 1 z 2  [1]  2  Następna

Pokoje.at

Kwatera prywatna w Chłapowie

o.w. Paleo

Kwatera prywatna we Władysławowie

Letnik.net

Kwatera prywatna w Chłapowie

U Jasia

Kwatera prywatna we Władysławowie


Szukasz noclegu nad morzem? Sprawdź nasze oferty, a wśród nich: kwatery, domki letniskowe, hotele & spa...!

Aktualne oferty noclegów - komfortowe, tanie i atrakcyjne wczasy nad morzem — Letnik.pl letnie wakacje nad morzem w Polsce.

Polecamy nadmorskie informatory o miejscowościach z aktualną pogodą, zdjęcia miejscowości i atrkacji dla Chłapowa w gminie Władysławowo, Jastarni oraz Kuźnicy leżących na mierzeji helskiej Karwi czy uroczych Dębek.

Na skróty: Noclegi Oferty specjalne Mapa noclegów Forum Ogłoszenia drobne Mapa strony Polityka prywatności, cookies RSS

Oferty na wczasy: Dodaj ofertę noclegu Administracja własną ofertą noclegu Kontakt z administratorem

©  2003 - 2024   www.letnik.pl - noclegi na wczasy nad morzem w Polsce

on-line: 4; piątek, 29 marzec 2024r. 07:30:06; wygenerowano w: 29.5 ms