szukaj w forum

Letnik.net - kwatery nad morzem

Letnik.net

kwatery Władysławowo-Chłapowo

Paleo.pl - noclegi z wyżywieniem Władysławowo

Paleo.pl

noclegi z wyżywieniem w ośrodku wczasowym we Władysławowie

Willa Salem noclegi we Władysławowie

Willa Salem

noclegi we Władysławowie

Pokoje.at Pokoje

Pokoje.at - kwatery

noclegi we Władysławowie

domkicetniewo.pl

Domki Cetniewo

noclegi we Władysławowie

Forum turystyczne


Strona 4 z 6 Poprzednia  1 ...  2  3  [4]  5  6  Następna

trochę dziwią mnie te ostatnie opinie o tym ośrodku,przebywam tam i jakoś nie zaobserwowałam opisanych niby brudów czy też złej obsługi personelu.Co zaś się tyczy tego ze ośrodek korzysta z reklam promocyjnych to owszem sama z tego korzystam i sądzę ze jest to obustronna korzyść,

Sandra Pruszków

22:05:53 19-08-2012 ip:87.204.172.67

Zastanowcie sie ludzie,czy w wyokim sezonie porzadny osrodek musi sprzedawac miejsca na portalach sprzedazy grupowych? A tak wlasnie sie dzieje z ta firma. Na kilkaset osrodkow w Jastrzebiej tylko oni musza to robic. Czy to nie jest tak ja z bankrutujacymi firmami turystycznymi. Nie polecam.

Jozef Bak

14:08:20 16-08-2012 ip:81.219.56.3

W Bałtyku woda zimna – nasze małe dzieci szalały w basenie i na trampolinie. Miłym akcentem weekendowy grill w gratisie od firmy. Super zabawa pod wiatą na zakończenie pobytu. Polecamy wycieczki na Hel zobaczyć foki i do Parku Jurajskiego we Władysławowie, a dla dużych chłopców wędkowanie – Krzysiek złowił 4 dorsze. Pozdrawiamy

Monika, Krzysiek, Wiktori

12:08:06 08-08-2012 ip:80.55.43.165

byłam z moją rodziną w czerwcu w tropicanie. opinie, które przeczytałam o tym obiekcie szczerze przyznam że lekko mnie zaniepokoiły. mogę z pełną świadomością powiedzieć że negatywne opinie, które są wypisywane o tym miejscu są w moim odczuciu nieprawdziwe. ale o gustach przecież się nie dyskutuje... tropicana to miejsce na fajne wakacje. obsługa to przesympatyczni ludzie, którzy troszczą się o gości:):):):) jednym słowem wszysko super !!! na pewno tam wrócimy a wszyskim serdecznie polecam i życzę udanych wakacji !!! :):):):):

wiesia, bydgoszcz

12:22:56 11-07-2012 ip:83.3.52.74

Spędziłam zajefajny Wieczór Panieński w Tropicanie przynajmniej do momentu który pamiętam ... W Arze było bosko. Sorki za krzyki nad ranem miły panie Ochroniarzu

Sylwia Wejherowo

10:10:36 06-07-2012 ip:83.23.23.142

Wraz z rodziną byłam tam w czerwcu. Serdecznie polecam ! Jest miejsce zabaw dla dzieci (w tym trampolina, na której dzieci bawiły się wyśmienicie), ogrodzony teren. Przed domkami jest stół i krzesła, można swobodnie zrobić grilla i się zrelaksować. Cisza, spokój - tego właśnie szukaliśmy. P.S. Bardzo miła obsługa.

Ewa, W-wa

12:17:07 03-07-2012 ip:46.151.136.15

Spędziłem super tydzień w Tropicanie. Głównym atutem jest dość obszerny zamknięty teren gdzie bezpiecznie biegały nasze dzieci gdy my spokojnie siedzieliśmy na tarasie przy grilu. Nasze Mistrzostwa Europy rozgrywane na wielkim trawniku dzieciaki wspominaja do dzisiaj, a opowieści o brudnych i śmierdzących domkach piszą jakieś nawiedzone paniusie. Polecam , było super, fajna atmosfera. Wrócimy na pewno.

Krzysiek, Opole

19:13:35 30-06-2012 ip:87.205.224.59

bylismy tam na weekend i jesli ktos chce spedzic milo czas to jest odpowiednie miejsce wszedzie blisko, obsluga bardzo mila , jedzenie na terenie osrodka pierwsza klasa, dzieciaki moga sie wyszalec na trampolinie, rowerkach i placu zabaw, nasz kundelek tez byl zadowolony zdecydowanie polecamy.

Zuzanna, Wroclaw

17:22:28 20-06-2012 ip:77.253.7.226

Właśnie wczoraj wróciliśmy z pobytu weekendowego. Jest tam bardzo fajnie, czysto, miła atmosfera. Obsługa uprzejma i uśmiechnięta. Ponadto mają dużą wiatę, gdzie można było obejrzeć mecze Euro, wyświetlane na ekranie projekcyjnym. Na miejscu jest możliwość kupienia obiadu za 16 zł w tym zupa gratis! Bardzo dobre. Jedliśmy też w innym "obleganym" punkcie i nie dość że było drożej, to jeszcze jedzenie kiepskie. Polecam dla rodzin z dziećmi.

Aga

08:53:19 18-06-2012 ip:83.12.56.10

witam, w tym roku byłam w jastrzębiej i zatrzymaliśmy się w tropicanie powiem wam że chyba w końcu zrobili coś z tym brudem bo naprawdę było sympatycznie jedyny problem to pogoda było zimno a domki nie są ogrzewane,ogólnie polecam miejsce fajne na wypad z rodzinką lub ze znajomymi:)

Małgorzata, sochaczew

12:56:06 05-06-2012 ip:77.253.3.97

Strona 4 z 6 Poprzednia  1 ...  2  3  [4]  5  6  Następna

Pokoje.at

Kwatera prywatna w Chłapowie

o.w. Paleo

Kwatera prywatna we Władysławowie

Letnik.net

Kwatera prywatna w Chłapowie

U Jasia

Kwatera prywatna we Władysławowie


Szukasz noclegu nad morzem? Sprawdź nasze oferty, a wśród nich: kwatery, domki letniskowe, hotele & spa...!

Aktualne oferty noclegów - komfortowe, tanie i atrakcyjne wczasy nad morzem — Letnik.pl letnie wakacje nad morzem w Polsce.

Polecamy nadmorskie informatory o miejscowościach z aktualną pogodą, zdjęcia miejscowości i atrkacji dla Chłapowa w gminie Władysławowo, Jastarni oraz Kuźnicy leżących na mierzeji helskiej Karwi czy uroczych Dębek.

Na skróty: Noclegi Oferty specjalne Mapa noclegów Forum Ogłoszenia drobne Mapa strony Polityka prywatności, cookies RSS

Oferty na wczasy: Dodaj ofertę noclegu Administracja własną ofertą noclegu Kontakt z administratorem

©  2003 - 2024   www.letnik.pl - noclegi na wczasy nad morzem w Polsce

on-line: 13; czwartek, 25 kwiecień 2024r. 22:09:34; wygenerowano w: 9 ms