szukaj w forum

Letnik.net - kwatery nad morzem

Letnik.net

kwatery Władysławowo-Chłapowo

Paleo.pl - noclegi z wyżywieniem Władysławowo

Paleo.pl

noclegi z wyżywieniem w ośrodku wczasowym we Władysławowie

Willa Salem noclegi we Władysławowie

Willa Salem

noclegi we Władysławowie

Pokoje.at Pokoje

Pokoje.at - kwatery

noclegi we Władysławowie

domkicetniewo.pl

Domki Cetniewo

noclegi we Władysławowie

Forum turystyczne


Strona 3 z 6 Poprzednia  1  2  [3]  4  5  Następna

nie działające wi-fi !!!!!!porażka

Marian,Zamość

16:12:16 05-07-2014 ip:77.255.216.189

Położenie ośrodka rewelacyjne - z jednej strony cisza i spokój, z drugiej blisko do centrum i morza. Teren bardzo ładny, idealne miejsce dla rodziców z dziećmi. Możliwość gry w tenisa stołowego i siatkówkę - wystarczy odrobina dobrej woli i chęci. Domki 4-ro osobowe są dość przyzwoite, ale należałoby zwrócić większą uwagę na sprzątanie. Szczególnie w łazience powinno się usunąć grzyby z umywalki i prysznica oraz przetrzeć meble, tak by nie zalegał na nich kurz. Dobrze byłoby również zadbać o doszczelnienie ubikacji przy podłodze. Aneks kuchenno-telewizyjny mały, ale da się przyzwyczaić. Reasumując, miejsce warte polecenia dla osób niezbyt wymagających i nie przyzwyczajonych do wysokiego standardu życia. Możliwość miłego spędzenia czasu z rodziną - w końcu nie same warunki są najważniejsze. Myślę, że jeszcze tam pojedziemy - tylko wezmę ze sobą trochę środków czystości, żeby sama sobie poprawić komfort zamieszkania.

Joanna, Łódź

18:27:49 08-08-2013 ip:193.238.67.60

Witam dopiero w sierpniu będe w Tropicanie narazie obsluga super,slychac przez telefon ze mloda dziewczyna ale kakretnie i na temat zalatwia sprawy.Pozdrawiam panią z Wejhrowa

Krzysiek okolice Warszawy

21:59:04 17-07-2013 ip:83.3.43.93

Wróciliśmy z rodziną z wczasów z Tropicany i jesteśmy bardzo zadowoleni. W domku bardzo czysto, panie recepcjonistki bardzo miłe i pomocne, pan konserwator również. Miła i rodzinna atmosefera. Pyszne jedzonko w barze na terenie ośrodka za bardzo przystępną cenę. Polecamy !!

Agnieszka, Wrocław

13:11:56 26-06-2013 ip:159.205.45.249

Byłam z rodziną na długi weekend. To mój drugi pobyt w tym ośrodku. Wymienili aneksy kuchenne i lodówki na większe, nowe garnki i kuchenki. Wszędzie padało a nad morzem słońce :). Spokój, cisza, grill na powietrzu, pełen luzik. Wrócimy na pewno.

Danka

13:13:29 17-06-2013 ip:37.30.148.167

Właśnie wróciliśmy z Tropicany. Dla mnie miejsce jest super, domki fajne, pościel czysta, sam ośrodek zadbany, dzieci swobodnie mogły się bawić, a my mieliśmy je na oku. Bar "przez okno", bardzo dobre jedzenie w dobrej cenie, obsługa w barze bardzo miła. Blisko do centrum i do morza. Pan "złota rączka" okazał się bardzo miłym człowiekiem mimo negatywnych opinii. Morał - jeśli płacisz za drewniane domki a domagasz się "Marriotta", szampana i kawioru to nie jest miejsce dla ciebie. Jeśli jesteś miły dla ludzi to oni tym samym się odwzajemnią. Ja bardzo polecam!!!! Jechałam 450km w jedną stronę i wiem,że było warto. Jeszcze zawitam w Tropicanie :) i polecę ją moim znajomym i rodzinie.

Ewelina

22:54:29 09-06-2013 ip:83.25.108.16

A nam sie bardzo podobało ! Bardzo czyściutko i miła obsługa. Wszystkie te negatywne komentarze na pewno są pisane przez konkurencje

Rodzina R.

17:51:56 24-05-2013 ip:46.171.207.193

Byłam w Tropicanie w sierpniu z rodziną i dziwi mnie tyle negatywnych opinii. Jeśli chodzi o brud to naprawdę nie zauwazyłam, a mam dwójkę małych dzieci. Owszem, zapach stęchlizny jest, ale tego uniknąć się nie da w domku drewnianym, który zimą stoi niezamieszkany. I to był jedyny mankament. Domki sa ładne, przestronne, ośrodek wymarzony dla dzieci, gdzie miały dużo przestrzeni. Przecież wiadomo, że nie pojechałam tam po to, żeby dzieci cały dzień biegały po ośrodku, tylko nad morze. Więc tę godzine rano i przed lub po obiedzie wystarcząło im rozrywek na ośrodku. Dziewczyny z recepcji miłe i pomocne, Pan Konserwator również, reagował w 5 minut, jak cos się działo. Do dyspozycji dzieci była super trampolina, były zabawki córki właściciela, z których wyrosła, ale wszystkie dzieci się nimi bawiły, a my rodzice i tak nie zabralibyśmy rowerków, dużych samochodów, taczek itp dużego zabawkowego sprzętu. Rzeczywiście, jedyną niesypatyczną osobą jest chyba, matka właściciela, zwracająca dzieciom uwagę, że są za głośno o godzinie 20.00, chowająca zabawki, które robiły troszkę więcej hałasu, ale naprawdę można było ją po prostu, moim sposobem, omijać z daleka. To po prostu niesympatyczna, niewyrozumiała osoba, zresztą własną wnuczke traktuje równie surowo, a szkoda, bo to bardzo miła dziewczynka. Co do uwagi odnosnie "śmiesznego aneksu kuchennego", to wydaje mi się, że w ofercie domków nie ma mowy o aneksie kuchennym, ja w każdym bądx razie nie miałam takiej wzmianki w ofercie. Mam trochę wrażenie, że negatywne opinie mogą pisać osoby, które pojechały tam, żeby cały dzień siedzieć na ośrodku i robić grilla i pić piwko, a dzieci miały zajmowac się same sobą. To rzeczywiście trzeba wybrać inny ośrodek z dużym placem zabaw, figlorajem w cenie i animatorem, a jeszcze najlepiej ze służbą, tylko to chyba nie za tę cenę.

Anna z Łodzi

16:19:05 20-09-2012 ip:194.99.117.53

i wszystko w temacie...mam nadzieję,ze już nikt sie nie nabierze na to miejsce i na tych ludzi...ostrzegajcie wszystkich przed tym miejscem

Jolanta

00:15:09 06-09-2012 ip:164.126.19.254

Dziękujemy Tropicanie za pobyt,niektórzy próbuja zepsuc Wam markę ale zobaczcie sami.posty z płocka,kętrzyna i jakiś bak to ta sama osoba pisze na tym samym kompie czyli sami saoszustami.Pewnie poprosiliście by sprzątneli pety po sobie z trawnika,ha,ha.My widzimy się za rok..Pozdrowienia.

krzysiek pruszków

17:36:43 20-08-2012 ip:87.204.172.67

Strona 3 z 6 Poprzednia  1  2  [3]  4  5  Następna

Pokoje.at

Kwatera prywatna w Chłapowie

o.w. Paleo

Kwatera prywatna we Władysławowie

Letnik.net

Kwatera prywatna w Chłapowie

U Jasia

Kwatera prywatna we Władysławowie


Szukasz noclegu nad morzem? Sprawdź nasze oferty, a wśród nich: kwatery, domki letniskowe, hotele & spa...!

Aktualne oferty noclegów - komfortowe, tanie i atrakcyjne wczasy nad morzem — Letnik.pl letnie wakacje nad morzem w Polsce.

Polecamy nadmorskie informatory o miejscowościach z aktualną pogodą, zdjęcia miejscowości i atrkacji dla Chłapowa w gminie Władysławowo, Jastarni oraz Kuźnicy leżących na mierzeji helskiej Karwi czy uroczych Dębek.

Na skróty: Noclegi Oferty specjalne Mapa noclegów Forum Ogłoszenia drobne Mapa strony Polityka prywatności, cookies RSS

Oferty na wczasy: Dodaj ofertę noclegu Administracja własną ofertą noclegu Kontakt z administratorem

©  2003 - 2024   www.letnik.pl - noclegi na wczasy nad morzem w Polsce

on-line: 70; piątek, 29 marzec 2024r. 14:16:18; wygenerowano w: 18 ms