szukaj w forum

Letnik.net - kwatery nad morzem

Letnik.net

kwatery Władysławowo-Chłapowo

Paleo.pl - noclegi z wyżywieniem Władysławowo

Paleo.pl

noclegi z wyżywieniem w ośrodku wczasowym we Władysławowie

Willa Salem noclegi we Władysławowie

Willa Salem

noclegi we Władysławowie

Pokoje.at Pokoje

Pokoje.at - kwatery

noclegi we Władysławowie

domkicetniewo.pl

Domki Cetniewo

noclegi we Władysławowie

Forum turystyczne


Strona 1 z 6  [1]  2  3  4  ... 6  Następna

Spędziliśmy weekend w ośrodku Tropicana. Na pewno dużym plusem jest lokalizacja, praktycznie w centrum Jastrzębiej Góry. Jeśli chodzi o domki to ich standard jest niski. Zdjęcia który są na stronie internetowej są stare i nie przedstawiają aktualnego ich stanu. Jednak na weekend polecam, cena atrakcyjna i blisko do morza.

turystka

08:27:48 08-08-2018 ip:83.23.247.64

Szczerze byliśmy z rodziną w zeszłym roku i w tym również się wybieramy. Nie są to może luksusy jak w 5 gwiazdkowym hotelu ale jak na standard domków to jest naprawdę super byłam w różnych domkach i różne były warunki a ten kompleks z czystym sercem mogę polecić. Pozdrowienia z Gdyni :)

Mama32

19:32:30 08-07-2018 ip:37.47.62.135

Witam. W tym roku wraz z rodziną byłam na domkach. Jednak było to jedno wielkie rozczarowanie. Nie oczekiwaliśmy luksusów,ale chociaż mógłby panować tam porządek. Wchodząc do domku zastaliśmy syf. Pajęczyny w każdym oknie, na podłogach piach jakby ktoś wysypał parę szufelek piachu. Łazienka...grzyb, przeciekający brodzik i umywalka...nie mówiąc nic o kąpieli. Woda zimna. Nikt nie dba tam o porządek. W domku obok nie było lepiej.( wiem to, bo można było zajrzeć przez balkon) papiery wszędzie. Pani , którą poprosiliśmy wcześniej żeby chociaż przemyła podłogę , też się nie spisała. Jednym zamoczeniem mopa , przemyła cały parter i górę. Resztą zajeliśmy się sami , dla własnego komfortu. Teraz coś z pozytywnych stron. Miejsce fajne, wszędzie blisko. Pan , który zajmuję się obiektem, bardzo przyjemny i pomocny.

wczasowiczka2017

10:46:18 03-09-2017 ip:37.47.192.65

Unikać jak ognia. Domki jak domki. Tropicana to nie tylko domki ale i tańcbuda wątpliwej zresztą renomy. Muzyka nawala wieczorami na maxa. O spaniu mowy nie ma. Jak ktoś lubi takie klimaty to czemu ale po co ? Właśnie siedze w hitelu który jest obok. Spać się nie da. Pewnie ci co są w tych domkach ( sporo bliżej niz ja) mają niewesoło.

jatatoja

22:00:23 13-08-2017 ip:85.237.161.74

witam pozdrawiamy dwie panie z baru tropicana!! polecamy na sniadanie jajeczniczke z boczkiem ! :) tropicana rzadzi ! :) tuchola rts :d !!

King bruce lee

14:02:05 29-07-2016 ip:78.28.52.69

Caly czas puszczają glosno disco polo ciezko to wytrzymac

Vfg

15:15:36 20-07-2016 ip:85.237.161.74

Te pozytywne komentarze są wymyślone przez właścicieli, osoby, które chcą z tego starego obiektu wyciągnąć jeszcze pieniądze. Prawda jest taka, że o te domki nikt nie dba, jest w nich wilgoć, bywają problemy z ciepłą wodą. Tak jak ktoś wcześniej napisał - jak ktoś raz przyjedzie, na pewno tam nie wróci. My niestety zamiast cieszyć się urlopem z utęsknieniem czekaliśmy na powrót do czystego domu. Jakoś przeżyliśmy, ale wróciliśmy stamtąd z wszami!!!! Przestrzegam przed tym miejscem.

Małgorzata, Opole

22:15:32 21-01-2016 ip:31.175.249.255

Oboje z żoną byliśmy w czerwcu.Urocze miejsce, domki zadbane.Standard europejski.Na zewnątrz gril i dużo fajnego miejsca wokół.Wszędzie blisko, ale przede wszystkim "anioł stróż" pan Janusz. Uśmiechnięty i sympatyczny człowiek, który służył nam pomocą i zawsze na posterunku.Zawsze chętnie będziemy tam wracać.Negatywnymi opiniami konkurencji nie trzeba się przejmować.Pozdrawiamy p.Januszu i do zobaczenia.

Krzysztof z Bawarii

22:14:02 13-01-2016 ip:92.211.10.32

Czytając negatywne opinie wyobrażałam sobie, że domki Tropicana to totalna ruina i brud. Nie wiem kto pisze negatywne opinie, ale domyślam się, że albo konkurencja albo niezadowoleni turyści którzy za niewielkie pieniądze chcieliby mieć luksusy jak w 5 gwiazdkowym hotelu. Mieszkałam w Tropicanie 5 dni i to były naprawdę super wakacje. Jak dla mnie było wszystko ok, czysta pościel,ładny domek, taras i zadbany plac ośrodka. Polecam serdecznie. Ja na pewno wrócę do Tropicany.

Ilona

17:38:39 17-08-2015 ip:188.146.81.129

byliśmy w sierpniu w tropikanie po raz pierwszy, bardzo nam się podobało. polecamy!!!!!!!!!!! pozdrawiamy pana właściciela. ela (z okolic łowicza)

Ela

15:38:28 12-08-2015 ip:89.231.1.224

Strona 1 z 6  [1]  2  3  4  ... 6  Następna

Pokoje.at

Kwatera prywatna w Chłapowie

o.w. Paleo

Kwatera prywatna we Władysławowie

Letnik.net

Kwatera prywatna w Chłapowie

U Jasia

Kwatera prywatna we Władysławowie


Szukasz noclegu nad morzem? Sprawdź nasze oferty, a wśród nich: kwatery, domki letniskowe, hotele & spa...!

Aktualne oferty noclegów - komfortowe, tanie i atrakcyjne wczasy nad morzem — Letnik.pl letnie wakacje nad morzem w Polsce.

Polecamy nadmorskie informatory o miejscowościach z aktualną pogodą, zdjęcia miejscowości i atrkacji dla Chłapowa w gminie Władysławowo, Jastarni oraz Kuźnicy leżących na mierzeji helskiej Karwi czy uroczych Dębek.

Na skróty: Noclegi Oferty specjalne Mapa noclegów Forum Ogłoszenia drobne Mapa strony Polityka prywatności, cookies RSS

Oferty na wczasy: Dodaj ofertę noclegu Administracja własną ofertą noclegu Kontakt z administratorem

©  2003 - 2024   www.letnik.pl - noclegi na wczasy nad morzem w Polsce

on-line: 4; wtorek, 23 kwiecień 2024r. 09:44:58; wygenerowano w: 7.7 ms