szukaj w forum

Letnik.net - kwatery nad morzem

Letnik.net

kwatery Władysławowo-Chłapowo

Paleo.pl - noclegi z wyżywieniem Władysławowo

Paleo.pl

noclegi z wyżywieniem w ośrodku wczasowym we Władysławowie

Willa Salem noclegi we Władysławowie

Willa Salem

noclegi we Władysławowie

Pokoje.at Pokoje

Pokoje.at - kwatery

noclegi we Władysławowie

domkicetniewo.pl

Domki Cetniewo

noclegi we Władysławowie

Forum turystyczne


Strona 1 z 2  [1]  2  Następna

Nie polecam. Zostaliśmy wyrzuceni z małym dzieckiem o godzinie 21. Właściciele spodziewają się tylko gości, którzy nie będą gotować w aneksie kuchennym na korytarzu jak i nie będą okazywać swojej obecności na obiekcie. Właściciel okazał się osoba bez kultury osobistej. Brak szacunku do wynajmujących, których obmawia przy innych wczasowiczach. Nigdy tam nie wrócimy!

Karolina Tychy

11:43:07 24-08-2022 ip:147.161.249.75

Właściciele bardzo nie mili, przy rezerwacji pokoi inna rozmowa odnośnie ceny, po przyjeździe inna i zdziwienie.. podejście do klienta chamskie, nie tolerują małych dzieci i gotowania w wynajętym aneksie kuchennym, obgadywanie za plecami z innymi gośćmi a na koniec wyrzucenie z pokoi o 21 z małym dzieckiem.. plac zabaw to jakaś kpina, 2 zepsute hustawki które pamiętają PRL.. poza tym kiedy prosi się o rachunek następuje wielkie oburzenie. . Nie polecam nikomu urlopu w tym miejscu!!!!

Anna Tychy

11:36:36 24-08-2022 ip:46.204.76.9

Wlasnie jestem z córką w Willi Rydz. Pan przyjął nas ciepło, od razu nagrzał w pokoju. W willi jest czysto i schludnie. Bardzo czysto. Świeże firany, poukładane czyste talerze, sztućce i garnki. Ta willa ma swoj styl, a powtykane w ogrodzie zabawki dodają jej tajemniczości i uroku.

Celina

21:19:55 23-05-2020 ip:5.173.21.194

Parę dni przed wyjazdem umówiłam się z panią właścicielką na kwaterę: od którego dnia, na jak długo i za jak cenę. Dodam że mimo paru mankamentów byliśmy już tam kilka razy. W drodze nad morze zadzwoniłam do pani właścicielki ze będziemy za 2 h a ona mi na to że się nie odzywałam i że wynajęła nasz pokój komuś innemu. A na moje pytanie dlaczego nie zadzwoniła do mnie żeby się upewnić powiedziała mi że ona do klientów nie dzwoni, to oni mają do niej dzwonić. Zostałam o 19 bez noclegu z 2 małych dzieci. I na moje pytanie ale jak tak można robić, pani powiedziała że doba hotelowa zaczyna się o 14 i ona nie będzie jak więzień siedzieć i czekać na gości. Nawet nie powiedziała przepraszam za nieporozumienie czy coś w tym stylu. Zero empatii i jakiegokolwiek poczucia przyzwoitości...

Anka

10:52:47 29-08-2019 ip:185.25.109.78

Lipiec 2018. Willa porażka. Pokoje brudne, prysznic za zasłoną w pokoju, pościel smierdzaca, nie dało się położyć głowy na poduszce, naczynia brudne, nie domyte. WC.. Zgroza, nie wspomnę o szczotce do kibla która ma 20 lat i wszystko na niej było. Nie polecam, szczerze nie polecam. Tam wszędzie śmierdzi, zlewy nie umyte, stół brudny, aneks kuchenny to tylko kuchenka, sól. Zero płynu do mycia naczyń.....

Anna

14:25:52 26-07-2018 ip:37.47.250.151

W dniach 2-13 września 2017 roku wraz z Rodzicami byłem w Willi Rydz (pokój nr. 4 na wysokim parterze). Właściciele okazali się ludźmi miłymi i chętnymi w udzielaniu informacji o sobie i okolicy. Pokój ładny, czysty, całkiem dobrze wyposażony z aneksem kuchennym (kuchenka indukcyjna, mikrofalówka), łazienka również w pełni wyposażona. Kaloryfery ciepłe z możliwością regulacji. Dodatkowe atuty to mała odległość do plaży, około 200 metrów, smaczne wędzone rybki opodal w wędzarni, sklepik spożywczy w sąsiednim budynku, możliwość wykupienia obiadów po przeciwnej stronie ulicy w Albatrosie w cenie 20 pln od osoby. Ogólnie było bardzo miło, tylko pogoda przez pierwsze cztery dni była "pod psem", ale na to właściciele nie mieli już wpływu. W przyszłym roku na pewno odwiedzimy to miejsce, polecamy.

T.J.M. Szczytno

10:50:36 15-09-2017 ip:176.221.120.72

Witam, byłem we wrześniu w tej willi i tak naprawdę nie mam nic złego do powiedzenia. Z właścicielką nie mieliśmy praktycznie kontaktu, a właściciel trochę pogadał, powiedział co można zobaczyć itd. Plusem jest bliska odległość od plaży i co nas zaskoczyło bardzo konkurencyjna cena. Co do czystości pokoju, łazienki się w nim znajdującej nie miałem zastrzeżeń.

Krzysiek Zduńska Wola

14:47:22 14-09-2017 ip:188.146.168.219

bardzo nieprzyjemni właściciele,

adam

09:09:42 07-07-2016 ip:83.11.12.56

Tragedia. Za taka kase bywalismy w lepszych miejscach ake jak to mowia "lepszy rydz niz nic".Wlasciciel jeszcze ok ale pani bardzo nie mila. Wszystko jej przeszkadza - zwlaszcza dzieci. Przed domem syf i ciasnota. Plac zabaw dla dzieci? Troche piasku z plazy wysypane przed domem. Zgadzam sie ze swoimi przedmiwcami.

Justyna, Ostrołęka

22:45:43 19-08-2014 ip:31.61.136.239

Bylam gościem w tej willi. Wlaściciele przyjaźnie nastawieni do gości, dbali o czystość na zewnątrz i w środku, zawsze byl papier mydlo. To zależy od gości że są niechluje, bo wkladają nie umyte patelnie do szuflady lub zostawiają na kuchence.

Gośka pozdrawiam

21:25:03 27-08-2012 ip:178.36.152.191

Strona 1 z 2  [1]  2  Następna

Pokoje.at

Kwatera prywatna w Chłapowie

o.w. Paleo

Kwatera prywatna we Władysławowie

Letnik.net

Kwatera prywatna w Chłapowie

U Jasia

Kwatera prywatna we Władysławowie


Szukasz noclegu nad morzem? Sprawdź nasze oferty, a wśród nich: kwatery, domki letniskowe, hotele & spa...!

Aktualne oferty noclegów - komfortowe, tanie i atrakcyjne wczasy nad morzem — Letnik.pl letnie wakacje nad morzem w Polsce.

Polecamy nadmorskie informatory o miejscowościach z aktualną pogodą, zdjęcia miejscowości i atrkacji dla Chłapowa w gminie Władysławowo, Jastarni oraz Kuźnicy leżących na mierzeji helskiej Karwi czy uroczych Dębek.

Na skróty: Noclegi Oferty specjalne Mapa noclegów Forum Ogłoszenia drobne Mapa strony Polityka prywatności, cookies RSS

Oferty na wczasy: Dodaj ofertę noclegu Administracja własną ofertą noclegu Kontakt z administratorem

©  2003 - 2024   www.letnik.pl - noclegi na wczasy nad morzem w Polsce

on-line: 1; sobota, 20 kwiecień 2024r. 07:23:15; wygenerowano w: 8.5 ms