szukaj w forum

Letnik.net - kwatery nad morzem

Letnik.net

kwatery Władysławowo-Chłapowo

Paleo.pl - noclegi z wyżywieniem Władysławowo

Paleo.pl

noclegi z wyżywieniem w ośrodku wczasowym we Władysławowie

Willa Salem noclegi we Władysławowie

Willa Salem

noclegi we Władysławowie

Pokoje.at Pokoje

Pokoje.at - kwatery

noclegi we Władysławowie

domkicetniewo.pl

Domki Cetniewo

noclegi we Władysławowie

Forum turystyczne


26447 klik

47 odp

Łebska Chata - Łeba
Strona 4 z 5 Poprzednia  1 ...  1  2  3  [4]  5  Następna

Oferowano mi tam pracę w charakterze kelnerki ale po rozmowie z właścicielem Panem Mirosławem oraz obejrzeniu restauracji,podziękowałam.

Ewelina

14:13:17 27-10-2016 ip:77.253.240.185

najgorsze miejsce w jakim spałem, wyjechałem dwa dni przed czasem, miałem pokój na górze od ulicy, było tak głośno, że trzeba było mieć cały czas zamknięte okno, na dole był grill więc od rana do wieczora leciał dym na górę, sama restauracja przeciętna

izi

20:18:44 05-08-2016 ip:83.5.183.20

nie polecam łebskiej chaty byłem tam w połowie lipca spodobała mi się fajna muzyka na żywo ale ludzie nie łudcie sie bo to wielka ściema.dorszem to trzy dni mi się odbijało a szef wielki geroj był pijany i bezczelnie zachecał gości by jedli i pili. jak sie wspomne te jego wielkie oczy i szopa na głowie a w kontkach piana to żigac mi sie chce. łeba jest pięknym miastem i napewno jąjeszcze odwiedze ale łebska chate to mine plażą

Krzysio z Rybnika

20:07:28 27-07-2016 ip:91.192.146.162

Miałem " zaszczyt " nocować w Łebskiej Chacie na drugim piętrze i jest to przeżycie niezapomniane. Klatka schodowa i korytarz bez oświetlenia w pokoju smród stęchlizny, brud ( podłoga nie zamieciona syf na meblach przykryty nakryciami ) , żadnego sprzętu plażowego, brak telewizora, okna spróchniałe aż się rozwalają. W łazience słychać co robi sąsiad :) . Jedzenia nie kosztowałem i nie żałuję ( podane jak w kiepskim barze przy drodze). Ludzi przyciągają wywieszone banery " kuchenne rewolucje " i to jest czyste oszustwo. Dziwi mnie, że sanepid nie zamknął jeszcze tej speluny. Szczerze to ogranicza mnie netykieta bo wyraziłbym moje doznania z pobytu trochę inaczej. Pozdrawiam i nie polecam nikomu pobytu ani konsumpcji.

Andrzej , Łódź

15:10:16 09-08-2015 ip:83.16.157.89

Nie dajcie się nabrać zwłaszcza na dłuższy pobyt w łebskiejchacie.brudno, kroniki nie dają spać, żadnych wygód ani telewizji ani żadnego sprzętu plazowego, na balkonie nie ma nawet na czym usiąść. Po schodach trzeba wchodzić po,, omacku,.podobno żarówki się ciągle przepadają.,Śniadanie to jedna bułka z kawałkiem czegoś,obiady jedno danie bez prawa wyboru, a to wszystko za jedyne 400 zł za trzy osoby na dobę

ala,warszaws

18:13:46 07-08-2015 ip:188.146.179.174

Nie dajcie się nabrać zwłaszcza na dłuższy pobyt w łebskiejchacie.brudno, kroniki nie dają spać, żadnych wygód ani telewizji ani żadnego sprzętu plazowego, na balkonie nie ma nawet na czym usiąść. Po schodach trzeba wchodzić po,, omacku,.podobno żarówki się ciągle przepadają.,Śniadanie to jedna bułka z kawałkiem czegoś,obiady jedno danie bez prawa wyboru, a to wszystko za jedyne 400 zł za trzy osoby na dobę

ala,warszaws

18:13:13 07-08-2015 ip:188.146.179.174

Z tego co wiem pani Magda cofnela rekomendacje dla Lebskiej Chaty a plakaty o rewolucji nadal wisza tak nie powinno byc bo to zmylka dla ludzi ja juz nigdy tego lokalu nie odwiedze zenada wlasciciel robi sobie jawne jaja ciekawe czy on sam jada te posilki co podaje klijentom

Grzegorz

15:13:28 03-08-2015 ip:5.172.252.7

również nie polecam!!!obsługa strasznie nie kompetentna i nie zorganizowana.Długi czas oczekiwania na złożenie zamówienia i jeszcze dłuższy na jego realizacje a nawet brak realizacji.....Jest wiele o niebo lepszych lokali w Łebie!!! na pewno do Łebskiej Chaty już nie wstąpię.

Anka

23:21:45 22-08-2014 ip:83.20.241.203

Jestem piąty dzień w Łebie i jako obiektywny klient restauracji uważam że ceny są jak z kosmosu a jedzenie w żadnym wypadku nie jest lepsze niż u konkurencji a dobiła mnie opłata hotelowa wliczona do rachunku normalnie kpiny jakieś.

Marcin z Jaworzna

22:14:49 03-07-2014 ip:80.53.123.97

Jedzenie, obsługa masakra- lepiej zjeść suchą słodką bułkę i popić wodą mineralną

Basia Poznań

08:12:13 02-06-2014 ip:83.238.38.21

Strona 4 z 5 Poprzednia  1 ...  1  2  3  [4]  5  Następna

Pokoje.at

Kwatera prywatna w Chłapowie

o.w. Paleo

Kwatera prywatna we Władysławowie

Letnik.net

Kwatera prywatna w Chłapowie

U Jasia

Kwatera prywatna we Władysławowie


Szukasz noclegu nad morzem? Sprawdź nasze oferty, a wśród nich: kwatery, domki letniskowe, hotele & spa...!

Aktualne oferty noclegów - komfortowe, tanie i atrakcyjne wczasy nad morzem — Letnik.pl letnie wakacje nad morzem w Polsce.

Polecamy nadmorskie informatory o miejscowościach z aktualną pogodą, zdjęcia miejscowości i atrkacji dla Chłapowa w gminie Władysławowo, Jastarni oraz Kuźnicy leżących na mierzeji helskiej Karwi czy uroczych Dębek.

Na skróty: Noclegi Oferty specjalne Mapa noclegów Forum Ogłoszenia drobne Mapa strony Polityka prywatności, cookies RSS

Oferty na wczasy: Dodaj ofertę noclegu Administracja własną ofertą noclegu Kontakt z administratorem

©  2003 - 2024   www.letnik.pl - noclegi na wczasy nad morzem w Polsce

on-line: 12; środa, 24 kwiecień 2024r. 12:37:00; wygenerowano w: 26 ms