szukaj w forum

Letnik.net - kwatery nad morzem

Letnik.net

kwatery Władysławowo-Chłapowo

Paleo.pl - noclegi z wyżywieniem Władysławowo

Paleo.pl

noclegi z wyżywieniem w ośrodku wczasowym we Władysławowie

Willa Salem noclegi we Władysławowie

Willa Salem

noclegi we Władysławowie

Pokoje.at Pokoje

Pokoje.at - kwatery

noclegi we Władysławowie

domkicetniewo.pl

Domki Cetniewo

noclegi we Władysławowie

Forum turystyczne


26438 klik

47 odp

Łebska Chata - Łeba
Strona 3 z 5 Poprzednia  1  2  [3]  4  5  Następna

nie polecam. jedzenie nie smaczne. lokal okropny. a toaleta jak na pkp za komuny. masakra. omijajcie z daleka. też żałuję że na forum wszedłem po wizycie w tym lokalu.

kowal

16:06:03 25-07-2017 ip:37.47.222.65

Nie polecam mega syf byliśmy dzisiaj rodzinnie w restauracji ryba ok ale reszta totalna porażka obsługa myliła zamówienia w końcu zostałam bez obiadu w toalecie syf strach dziecko tam zaprowadzić a właśnie skusil nas wielki napis poleca Magda Gessler szkoda że na forum weszlam dopiero po wizycie w tej restauracji bo tak to omijają bym szerokim lukiem

Krystyna

17:16:00 24-07-2017 ip:46.169.195.21

Byłem dzisiaj z rodziną na obiedzie w łebskiej chacie i szczerze nie polecam syf totalny jedzenie okropne olej do smażenia nadal po rewolucji Magdy Gessler karkówka smierdziała i była nie dosmażona . Pani Magdo prosze sciągnij z tej restauracji swoją reklame bo ta restauracja panią obraża.!!!

Kris

16:59:11 24-07-2017 ip:188.146.35.120

Jedzenie okropne nie wspominając o obsłudze nie ogarnięta na sali brudno nie powycierane stoliki naprawdę nikomu nie polecam jednak opinie które każdy pisze to są w100%prawdziwe

Nasza

10:41:34 21-07-2017 ip:94.254.135.222

nie polecam ,po dlógim oczekiwaniu otrzymałam danie które wyglądało jak wymiociny,nigdy i nigdzie mnie tak nie potraktowano.

Elżbieta

19:58:44 14-07-2017 ip:95.171.111.156

Słaba chata nigdy tam nie wrócę

Kaluch

20:44:19 10-07-2017 ip:83.20.131.96

Z okazji dobrej pogody, wybralismy sie na spontaniczny weekend do Leby Po wedrowce na wydmy (10km 2x strony) szukalismy popoludniu miejsca aby zjesc swieza rybe Uwage nasza zwrocilismy na plakaty nad domem z bali z rekomendacja Pani Magdy Gesler, natomiast szkoda ze predzej nie trafilismy na to formu Generlanie nie polecam tego miejsca Nic dziwnego ze Pani Gesler odebrala tej knajpie rekomendacje skoro nie maja zadnych standardow Niepotrzebnie tylko wprowadzaja klientow w blad plakatami slynej restauratorki Przychodza klienci, kompeltnie nikt sie nimi nie raczy zainteresowac, szef ze smieszna czupryna tez ich ignoruje Bylismy swiadkiem jak jedna para czekajac na pojawienie sie kogokolwiek na sali lub przy barze wyszla po ok10min Przychodzac do knajpy gdzie ceny sa naprawde wygorowane, oczekuje godnych warunkow oraz smacznego posilku W Lebskiej chacie sam wlasciciel swoim zachowaniem odstrasza zamiasc zachecac potencjalnych klientow Co obchodzi cala sale ile to on "spermy" nie przelal w swoim zyciu? Zabralby sie za sprzatanie lokalu zamiast za cwaniakowanie Mnie teksty tego typu podczas posilku biora na obrzydzenie Po chwili wychodzi z kuchni w kierunku obslugi baru (aby poplotkowac) nastolatek z irokezem na srodku glowy Az dziwne ze w naszych posilkach nie bylo zadnych wlosow Same jedzenie bylo przecietne Losos pelen osci, frytki to sam olej Podczas pobytu w Lebie jeslismy rybe takze w innym miejscu gdzie naprawde posilek byl smaczny I podany przedewszystkim w normalnych cywilizowanych warunkach

Para z Warszawy

07:28:43 21-05-2017 ip:188.146.71.141

Nie polecam. Byłam dzisiaj na obiedzie z mężem i synami. Zupy były ok ale drugi danie mięsne okropne. Za takie jedzenie cenę kosmiczne.

Ania

20:10:44 20-05-2017 ip:37.47.210.145

Słuchajcie bylem ostatnio wieczorem ,większej speluny nie widziałem ,zimno trzeba było siedzieć w kurtkach brudno same pajęczyny ,stoliki każdy z innej parafi a za barem kucharz sporo podcięty ,imiejscowi z piwem i tumany dymu od papierosów,nie polecam

Konrad z Trójmiasta

09:28:25 01-02-2017 ip:83.25.53.120

Nie ryzykujcie, nie warto.

lama1980

07:59:50 10-11-2016 ip:164.127.253.15

Strona 3 z 5 Poprzednia  1  2  [3]  4  5  Następna

Pokoje.at

Kwatera prywatna w Chłapowie

o.w. Paleo

Kwatera prywatna we Władysławowie

Letnik.net

Kwatera prywatna w Chłapowie

U Jasia

Kwatera prywatna we Władysławowie


Szukasz noclegu nad morzem? Sprawdź nasze oferty, a wśród nich: kwatery, domki letniskowe, hotele & spa...!

Aktualne oferty noclegów - komfortowe, tanie i atrakcyjne wczasy nad morzem — Letnik.pl letnie wakacje nad morzem w Polsce.

Polecamy nadmorskie informatory o miejscowościach z aktualną pogodą, zdjęcia miejscowości i atrkacji dla Chłapowa w gminie Władysławowo, Jastarni oraz Kuźnicy leżących na mierzeji helskiej Karwi czy uroczych Dębek.

Na skróty: Noclegi Oferty specjalne Mapa noclegów Forum Ogłoszenia drobne Mapa strony Polityka prywatności, cookies RSS

Oferty na wczasy: Dodaj ofertę noclegu Administracja własną ofertą noclegu Kontakt z administratorem

©  2003 - 2024   www.letnik.pl - noclegi na wczasy nad morzem w Polsce

on-line: 1; środa, 17 kwiecień 2024r. 01:14:45; wygenerowano w: 116.5 ms