szukaj w forum

Letnik.net - kwatery nad morzem

Letnik.net

kwatery Władysławowo-Chłapowo

Paleo.pl - noclegi z wyżywieniem Władysławowo

Paleo.pl

noclegi z wyżywieniem w ośrodku wczasowym we Władysławowie

Willa Salem noclegi we Władysławowie

Willa Salem

noclegi we Władysławowie

Pokoje.at Pokoje

Pokoje.at - kwatery

noclegi we Władysławowie

domkicetniewo.pl

Domki Cetniewo

noclegi we Władysławowie

Forum turystyczne


Strona 1 z 2  [1]  2  Następna

pokój gościnny w "cass" ładny, schludny, czysty, gustowny w zakresie kolorystyki, nowe meble, własna lodóweczka w pokoju, a to bardzo pomocne, woda ciepła cały czas, w czym muszę wyrazić sprzeciw wobec opinii poprzednika o pseudonimie gość, balkon, więc można przesuszyć kostium czy ręcznik. ogrzewania (kaloryferów) rzeczywiście nie widziałam ani w pokoju, ani w łazience, ale byłam w sierpniu i nie było to dla mnie ważne, ani potrzebne. metraż może nie za duży, ale w końcu do pokoju nad morzem powinno się przychodzić tylko wyspać...przestrzenie mam we własnym domu :) jedyne, na co warto zwrócić uwagę przy rezerwacji pokoju dwuosobowego, to określenie, czy przyjedzie małżeństwo czy np. rodzic z dzieckiem, bo może się okazać, że trzeba będzie spać we wspólnym łożu z nastolatkiem. ja tak miałam, choć pani właścicielka robiła, co mogła i zaproponowała przeprowadzkę po 2 dniach do pokoju, w którym łóżka są oddzielne, ale już nie korzystałam z tej możliwości, nie widząc aż takiego dyskomfortu u swojego dziecka, wynikającego z tego, że musi spać ze mną:) ja informację o tym, że przyjadę z dzieckiem, a nie mężem podałam dopiero na 3 dni przed przyjazdem, a to już było za późno. na dwie pierwsze noce zaproponowano skorzystanie z materaca (łóżkowego), dostałam prześcieradło na ten materac, ale też nie korzystałam. nigdy w pensjonatach nie zajmuję się gotowaniem posiłków, ograniczam się do zrobienia kanapek na śniadanie i kolacje w pokoju, zatem coś takiego jak aneks kuchenny mnie nie interesuje, ale rzeczywiście osoba, która zamierza pichcić na urlopie, nie może nastawiać się na gotowanie zupy czy czegoś w tym stylu - palnik i mikrofalówka zajmują maleńki kawałeczek ogólnodostępnego pomieszczenia na samym dole przy wejściu do budynku, a to może wystarczyć na zagrzanie parówek, nic więcej:) generalnie spokojnie polecam pokój w "cass", dodam jednak, że jestem osobą, która na urlopie nie oczekuje wielkich luksusów, więc jeśli ktoś spodziewa się np. telewizora 40 - calowego, to tego tam nie zastanie - owszem - są telewizorki ale maleńkie, za to z dostępnością do wielu programów. reasumując, moje wrażenia po dniach w "cass" są jak najbardziej pozytywne - dzielnica spokojna, bardzo blisko sklepik spożywczy, obok niego zaraz budka z ciastami drożdżowymi i pieczywem, do głównego deptaka może 5 minut, do morza może 12, łatwo trafić z pkp czy pks, ale warto wcześniej zapoznać się z planem miasta.

Turystka z południa Polsk

07:38:54 26-08-2016 ip:91.207.68.96

Nigdy więcej tego pensjonatu nie wybiorę. Nie komentowalam do właścicielki brudnej łazienki,ale to,że w domu nie ma ogrzewania i brak jest ciepłej wody to już przesada. Aneks kuchenny to mikrofala a Naczynia które w pokoju zostały Umieszczone w szafie były brudne. Tv jest owszem, szkoda tylko że właścicielka zapomniała wspomnieć że nie we wszystkich pokojach działa.

Gość

00:11:50 02-05-2016 ip:46.77.124.26

Urlop we Władku w cass polecam, Właścicielka zadbała o wygody gości.

Józek z Warszawy

09:27:59 14-06-2015 ip:77.7.63.130

Chciałbym napisać kilka słów o urlopie w pokojach gościnnych Cass we Władysławowie. Byliśmy tam z narzeczoną, pokój bardzo ładnie urządzony we wszystko co potrzebne na wyjeździe jak napisano w internecie ciepła woda cały czas / gdzieś byliśmy to była zakręcana/ . Obok nas inni goście było miło wesoło.

Artur i Jola z Wołomina

13:08:07 13-06-2015 ip:176.0.19.8

spędzałam dwutygodniowe wakacje z rodziną w pensjonacie cass .oferta w internecie jest zgodna z prawda. właściciele uprzejmi. polecam to miejsce dla wszystkich, bo dla maluchów dostaną też specjalne łóżeczko.

Irena i Olek z Rzeszowa

17:27:31 12-06-2015 ip:194.99.170.12

Bylam w pokojach goscinnych Cass rok temu i w tym roku znowu tam sie wybieram. Wszystko co jest oferowane w internecie to prawda, jest aneks kuchenny ogolnie dostepny dla wszystkich. Wlasciciele uprzejmi, cokolwiek sie zapytalo to sluzyli pomoca, informowali o wszystkim, doradzali gdzie isc cos zjesc dobrego, polecili mi nawet lekarza swojego. Polecam :)

Beata Krakow

21:06:12 11-06-2015 ip:164.126.203.73

Helo-wiadomość dla ip 31. tak z tego samego komputera bo właśnie tu byliśmy razem na długi weekend. Pozdrawiam i myślę że Wam też się będzie podobało. Karol

Karol.

20:57:23 11-06-2015 ip:164.126.203.73

I dziwi mnie też ze Pani Alicja, Pani Elżbieta i Pan Karol mimo że są z różnych zakątków Polski dodając opinie identyfikują się tym samym adresem ip;)

Pozdrawiam

09:35:53 11-06-2015 ip:31.182.72.182

Ciekawi mnie które opinie są w końcu prawdziwe, wybieramy się tam w tym roku i na pewno po powrocie umieszczę opinie;)

Pozdrawiam

09:33:43 11-06-2015 ip:31.182.72.182

Wracam właśnie z Cass było super. Byliśmy na długi weekend. Elżbieta z mężem.

Elżbieta Mazury Mragowo

18:29:37 10-06-2015 ip:164.126.203.73

Strona 1 z 2  [1]  2  Następna

Pokoje.at

Kwatera prywatna w Chłapowie

o.w. Paleo

Kwatera prywatna we Władysławowie

Letnik.net

Kwatera prywatna w Chłapowie

U Jasia

Kwatera prywatna we Władysławowie


Szukasz noclegu nad morzem? Sprawdź nasze oferty, a wśród nich: kwatery, domki letniskowe, hotele & spa...!

Aktualne oferty noclegów - komfortowe, tanie i atrakcyjne wczasy nad morzem — Letnik.pl letnie wakacje nad morzem w Polsce.

Polecamy nadmorskie informatory o miejscowościach z aktualną pogodą, zdjęcia miejscowości i atrkacji dla Chłapowa w gminie Władysławowo, Jastarni oraz Kuźnicy leżących na mierzeji helskiej Karwi czy uroczych Dębek.

Na skróty: Noclegi Oferty specjalne Mapa noclegów Forum Ogłoszenia drobne Mapa strony Polityka prywatności, cookies RSS

Oferty na wczasy: Dodaj ofertę noclegu Administracja własną ofertą noclegu Kontakt z administratorem

©  2003 - 2024   www.letnik.pl - noclegi na wczasy nad morzem w Polsce

on-line: 50; piątek, 29 marzec 2024r. 13:51:51; wygenerowano w: 8.1 ms