ow Bałtyk w Jarosławcu - na Forum: ja jadę tam za tydzień, porobię fotki i poślę Jakby co odzywać sie na meila(...)

szukaj w forum

Letnik.net - kwatery nad morzem

Letnik.net

kwatery Władysławowo-Chłapowo

Paleo.pl - noclegi z wyżywieniem Władysławowo

Paleo.pl

noclegi z wyżywieniem w ośrodku wczasowym we Władysławowie

Willa Salem noclegi we Władysławowie

Willa Salem

noclegi we Władysławowie

Forum turystyczne

25500 klik

67 odp

ow Bałtyk w Jarosławcu
Strona 7 z 7 Poprzednia  1 ...  3  4  5  6  [7]

ja jadę tam za tydzień, porobię fotki i poślę. Jakby co odzywać sie na meila. claudia92@wp.pl

choco

14:43:48 17-07-2010 ip:79.186.89.104

Co do opisu Kuby chodzi chyba o wille Aneszka w Jarosławcu . Nic ciekawego pokoje do niczego .Lepiej ją omijać.blanka

Blanka

14:51:52 28-04-2010 ip:188.146.48.37

Co do tej willi Kinia masz racje nic ciekawego drogo.Nuda pokoje żenada wiemy o jaką wille chodzi .

kuba

08:24:26 21-04-2010 ip:188.146.43.14

nic ciekawego jeśli chodzi tak bardzo zachwalaną . Nowo wybudowaną wille pod lasem blisko morza . parku wodnego .Same atrakcje bzdura polecam inne w Jarosławcu bardziej ciekawe .

kinia

09:17:44 13-04-2010 ip:178.182.66.78

co ja gadam jakie 90zł ponad 100zł za osobę wyszło!!! a w domku nawet papieru toaletowego nie było, nie mówiąc o workach na śmieci w koszu! xxi wiek a tam prl.na dodatek za parking który znajduje się na terenie ośrodka dla ich wczasowiczów oczywiście płatny.godne pożałowania!!! to samo już pisałam na innym forum ale ktoś od nich zadbał żeby usunąć cały moduł z wątkiem na ich temat, ponieważ było więcej osób wypowiadających się niepochlebnie o tym ośrodku.mam nadzieję,że inni też się zorientują i opiszą jeszcze raz co ich spotkało:) pozdrawiam.

asiczek79

14:34:58 26-08-2009 ip:78.8.118.178

A ja chciałam przestrzec przed tym ośrodkiem!!!Może teren rzeczywiście mają ładny ale nic poza tym!Byliśmy w dwie pary z rocznymi dziećmi w domku murowanym w Ośrodek Wczasowy Bałtyk w Jarosławcu.Według nich jest to domek pierwszej kategorii.Na stronie internetowej opisują pełne wyposażenie, a w rzeczywistości to masakra.Telewizor owszem był ale tylko dwa kanały bardzo śnieżące,radio dwudziestoletnie(jak u babci)odbierało tylko program 1 polskiego radia,a komplet naczyń to 4 talerze i sztućce i 4 szklanki arcoroc.W domku czuć stęchlizną i wilgocią,łóżka 20letnie tapczany a pościelą to strach się przykryć-jakaś obrzydła staroć!Nawet prześcieradeł nie dali. W domku brud, smród i ubóstwo.Balkon był i owszem ale zarośnięty mchem!W łazience grzyb a my z rocznymi dzieciaczkami(na szczęście wzięliśmy wanienkę).Ogólnie tragedia!Nie chcę myśleć co jest w tych domkach niższej kategorii skoro my mieliśmy te najwyższe.Wszystko stanęło tam w miejscu od 20 lat.Plac zabaw to żelazne huśtawy i drabinki trochę odmalowane-żałosne(na innych ośrodkach drewniane piękne place zabaw!). Po ujrzeniu warunków poszliśmy na recepcje i zrobiliśmy awanturę o te warunki.Pani chyba to była dyrektor zaproponowała nam zwrot po 400zł od pary,licząc na to że nie będziemy stwarzać problemów,ale co mi po tym jak wczasy koszmarne.Nie zamierzamy siedzieć cicho bo nie po to zapłaciliśmy ponad 90złod osoby żeby takie warunki znosić!Po całej awanturze znalazła się sprzątaczka która posprzątała po poprzednim turnusie i nawet dostaliśmy nowy czajnik bo poprzedni nie działał.Prześcieradła też się znalazły.Pani z recepcji była zdziwiona że nie jesteśmy zadowoleni po otrzymaniu częściowego zwrotu.Jakbym chciała tanio to bym pod namiot pojechała!Po to wybraliśmy domek pierwszej kategorii żeby mieć jako taki komfort. Przestrzegam bo szkoda urlopu na takie wczasy!

asiczek79

14:25:17 26-08-2009 ip:78.8.118.178

Witam, polecam ośrodek wczasowy Bałtyk w jarosławcu... naprawde super dla rodzin z dziećmi i nie tylko, przystępne ceny z wyżywieniem - w tym roku 360zł/tydz za osobę maluchy nie płacą chyba ze z osobnym miejscem - wtedy 120zł/tydz. bezpośrednie wyjscie na morze, teren zalesiony - super zapaszek :D jadę drugi raz i nie mogę się już doczekać:D

justyna-łódź

21:51:35 24-06-2009 ip:78.8.112.14

Strona 7 z 7 Poprzednia  1 ...  3  4  5  6  [7]

Cisowianka z basenem

Kwatera prywatna w Chłapowie

U Zosi- wolne pokoje

o.w. Paleo

Kwatera prywatna we Władysławowie

Letnik.net

Willa salem od 12.08

Kwatera prywatna we Władysławowie

Pokoje.at

Na skróty: Noclegi Oferty specjalne Mapa noclegów Forum Ogłoszenia drobne Mapa strony Polityka prywatności, cookies RSS

Oferty na wczasy: Dodaj ofertę noclegu Administracja własną ofertą noclegu Kontakt z administratorem

©  2003 - 2018   www.letnik.pl - noclegi na wczasy nad morzem w Polsce

on-line: 107; poniedziałek, 20 sierpień 2018r. 14:30:37; wygenerowano w: 9.1 ms