szukaj w forum

Letnik.net - kwatery nad morzem

Letnik.net

kwatery Władysławowo-Chłapowo

Paleo.pl - noclegi z wyżywieniem Władysławowo

Paleo.pl

noclegi z wyżywieniem w ośrodku wczasowym we Władysławowie

Willa Salem noclegi we Władysławowie

Willa Salem

noclegi we Władysławowie

Pokoje.at Pokoje

Pokoje.at - kwatery

noclegi we Władysławowie

domkicetniewo.pl

Domki Cetniewo

noclegi we Władysławowie

Forum turystyczne


37055 klik

77 odp

ow Bałtyk w Jarosławcu
Strona 6 z 8 Poprzednia  1 ...  4  5  [6]  7  8  Następna

szkoda gadać........

mimi

20:31:23 31-08-2012 ip:81.219.255.231

....do jarosławiec no brawooo :) ten wpis to chyba sama szefowa musiała napisac,niesamowite ! no mam nadzieje,że w przyszłym sezonie turystycznym właściciele ow bałtyk zaczną wreszcie zdawac sobie sprawe z faktu ,że to ośrodek jest dla wczasowiczów a nie odkładnie odwrotnie !(jak jest obecnie) może czas zainwestować ! i mieć jeden ale wspaniały ośrodek jakim był bałtyk kiedyś ! a co do tego ..."nie stać ciebie na coś lepszego! to zapewniam,że zdałem sobie sprawe z faktu iż wczasy w tym zatęchłym slamsie przeszły do przeszłości ! - szkoda czasu na (.....) oraz pieniedzy (ktore są jednak nie małe) w związku z tym ,że nic sie nie zmienia na lepsze w tym ośrodku informuje :) że mie myślę marnowac czasu oraz pieniędzy na pobyt w ow "bałtyk" w jarosławcu.ten rok był ostatnim rokiem wczasów w tym miejscu :)

Krakus

10:44:19 14-08-2012 ip:81.21.200.151

do krakusa, krakus masz dobrą wiedzę o ow bałtyk. wydaje mi się, że jesteś jeden z tych, którzy co rok na ośrodek narzekają ale i tak co rok przyjeżdżają, bo nie stać ciebie na coś lepszego!

Jarosławiec

17:37:20 10-08-2012 ip:178.37.163.60

I ja tam bywam; jest standard harcerski; i to mi się podoba , aby oderwać się od blokowiska; las, sosny, szyszki, igliwie w pościeli, to jest to; jeśli ktoś startuje na tzw. wyższy poziom? proszę bardzo - są tanie linie...?; są "sprawdzone " biura podróży...? tam jest wszystko "all incluisive" - i co? pozdrawiam, za 4 dni znowu tam będę i już spakowany liczę dni. Pozdrawiam z Puław - jerd

jerd

20:02:16 01-08-2012 ip:82.177.234.200

ośrodek położony w sosnowo dębowym lesie. blisko morze. natomiast mocno sie dziwiłam patrząc na to w jakich warunkach ludzie decydują się przebywać. domki murowane ze strzelistym dachem ok., nowe, drewniane także do przyjęcia, reszta to po prostu slamsy, tragedia. dziw bierze, że sanepid daje pozwolenie na użytkowanie pozostałych. fuj, za nic nie chciałabym w nich mieszkać. jedzenie kiepskie. bardzo monotonne, mało warzyw. czas zatrzymal sie tam w latach 70-tych łącznie z placem zabaw dla dzieci.

Julia, 15.07.2012

17:11:47 22-07-2012 ip:193.107.11.62

... kilka słów do Wioli z Jaworzna.....(....) jak na odległość z Jaworzna do Jarosławca to gratulije informacji :) jakże sie rozczarujesz :) tymi bzdurami które piszesz ! skoro dopiero jedziesz to skad taka wiedza,że jak piszesz "budują nowe domki ,wszystko w środku nowiutkie eleganckie" hmmmm.... no fskt budują ale na koniec czerwca to te piekne domki jeszcze nie umeblowane .... zatem hahahaha ! no jeszcze raz gratuluje wspaniałej wiedzy :) w temacie "wszystko w środku nowiutkie eleganckie" kto wie moze w sierpniu bedą gotowe.A tak z ciekawości to ciekaw jestem jaki zamieszkujesz domek od 12 lat ...ze tak masz wszystko eleganckie ?? no ale OK. Ja juz po wczasach i swoją opinie juz napisałem :) Zatem życzę wspaniałych wrażeń .

krakus

19:18:25 14-07-2012 ip:195.150.80.41

Witam, My jedziemy tam w sobote tj. 14 ...polecano nam ten ośrodek i bardzo zachwalano...coż mamy zarezerwowany ten najmniejszy 2 osobowy domek i na zdj nie wygląda rewelacyjnie, ale przekonamy sie na własnej skórze czy się opłata czy nie;)

basik

09:09:44 13-07-2012 ip:195.72.148.171

o.w." bałtyk" super sprawa ,polecam każdemu kto naprawdę chce super wypocząć.jedziemy tam 12 raz ,jeszcze się nam nie znudziło. taki ośrodek to skarb,tanio, w lesie, za bramką morze! kto raz tam jedzie i podoba mu się jedzie ponownie.kto chce super warunki to są nowe hotele super komfort ! obecnie jest remont ",budują nowe domki ,wszystko w środku nowiutkie eleganckie"-z tego powodu parking gratis -parkowanie koło domku. pozdrawiam wszystkich których spotykam corocznie w "bałtyku" za dwa tygodnie tam będziemy! do zobaczenia

Wiola,Jaworzno

06:37:12 01-07-2012 ip:94.246.152.241

... cóż dodać ... w tym ośrodku tzn ow bałtyk w jarosławcu czas się zatrzymał na latach 80-tych ! domek kempingowy 3-osobowy z matecznikiem szerszeni !domek z zapachem stęchlizny i starości-w środku poprostu brudno ! ale nie to jest najgorsze ! brak czego kolwiek w domku zwłaszcza artyk. sanitarnych takich jak zwykłe worki na śmieci oraz 1rolka papieru (szarego !) toaletowego(żenada !)powoduje,ze musisz to kupic ! prysznice są piękne ale na stronie internetowej ! kąpiel bez możliwości regulowania wody ciepłej i zimnej !! ogólnie brudno ! sala telewizyjna z pięknym 14 calowym telewizorem !!!! szkoda,ze własciciel nie dał swojego tv a ten z sali powinien sobie zabrac do domu ! ośrodek wcale nie przygotowany do sezonu wakacyjnego ! o wszystko trzeba sie prosić ! właściciele powinni węcej dbać o ten ośrodek , no ale jak sie ma kilka srok to żadna nie jest w stanie daleko odlecieć. i już na koniec ... jedyne co jest niezmienne od lat to las i powietrze. pozdrawiam i niepolecam tego skansenu :)

krakus

15:45:54 29-06-2012 ip:81.21.200.151

imieszkalam mieszkalam w jaroslawcu okolo 15 lat a konkretnie ow.baltyk,wspaniale miejsce.las i natura,mile wspomienia ,tesknie do tej przyrody

alicja popielska.bradford

01:12:44 22-05-2012 ip:2.103.101.15

Strona 6 z 8 Poprzednia  1 ...  4  5  [6]  7  8  Następna

Pokoje.at

Kwatera prywatna w Chłapowie

o.w. Paleo

Kwatera prywatna we Władysławowie

Letnik.net

Kwatera prywatna w Chłapowie

U Jasia

Kwatera prywatna we Władysławowie


Szukasz noclegu nad morzem? Sprawdź nasze oferty, a wśród nich: kwatery, domki letniskowe, hotele & spa...!

Aktualne oferty noclegów - komfortowe, tanie i atrakcyjne wczasy nad morzem — Letnik.pl letnie wakacje nad morzem w Polsce.

Polecamy nadmorskie informatory o miejscowościach z aktualną pogodą, zdjęcia miejscowości i atrkacji dla Chłapowa w gminie Władysławowo, Jastarni oraz Kuźnicy leżących na mierzeji helskiej Karwi czy uroczych Dębek.

Na skróty: Noclegi Oferty specjalne Mapa noclegów Forum Ogłoszenia drobne Mapa strony Polityka prywatności, cookies RSS

Oferty na wczasy: Dodaj ofertę noclegu Administracja własną ofertą noclegu Kontakt z administratorem

©  2003 - 2024   www.letnik.pl - noclegi na wczasy nad morzem w Polsce

on-line: 0; czwartek, 18 kwiecień 2024r. 02:14:25; wygenerowano w: 43.9 ms