szukaj w forum

Letnik.net - kwatery nad morzem

Letnik.net

kwatery Władysławowo-Chłapowo

Paleo.pl - noclegi z wyżywieniem Władysławowo

Paleo.pl

noclegi z wyżywieniem w ośrodku wczasowym we Władysławowie

Willa Salem noclegi we Władysławowie

Willa Salem

noclegi we Władysławowie

Pokoje.at Pokoje

Pokoje.at - kwatery

noclegi we Władysławowie

domkicetniewo.pl

Domki Cetniewo

noclegi we Władysławowie

Forum turystyczne


36987 klik

77 odp

ow Bałtyk w Jarosławcu
Strona 3 z 8 Poprzednia  1  2  [3]  4  5  ... 8  Następna

Ja też właśnie wróciłem z urlopu w Jarosławcu i nie zgadzam się z opinią wyrażoną przez "wczasowiczkę z łodzi " o tym ośrodku. Jestem tam drugi raz i w stosunku do roku ubiegłego można zauważyć znaczące zmiany i rękę gospodarza. Ośrodek zmienił się na korzyść wizerunkowo. Pojawiły się reklamy na ogrodzeniu ośrodka zachęcające do przyjazdu z hasłem "wczasy na każda kieszeń". I rzeczywiście każdy coś dla siebie znajdzie w takiej czy innej cenie. Ładny plac zabaw dla dzieci z nowymi urządzeniami ,trampoliną. W przedszkolu piłkarzyki i zabawki dla dzieci. Jest możliwość wypożyczenia łóżeczka dla dzieci , suszarka do bielizny w każdym domku.Plac do grilowania z nowym grilem i fajna impreza ogniskowa.Wyremontowana stołówka z roletami od słońca (super pomysł).Występuje czasami problem z odbiorem telewizji ale i to na moją interwencję udało się zażegnać gdyż odbiór w tym terenie bywa różny.Dyrekcja poinformowała mnie że ten problem też jest na etapie rozwiązywania. Jedzenie wyśmienite i obfite. Zdecydowanie polecam ten ośrodek szczególnie dla rodzin z małymi dziećmi gdyż jest blisko do morza a dzieci ze względu na duża ilośc terenu mają gdzie biegać. No i oczywiście park linowy z którego mój syn był bardzo zadowolony

Zadowolony wczasowicz z W

12:18:38 29-07-2014 ip:80.53.145.165

Właśnie wróciłam z Ośrodka Bałtyk w Jarsławcu. Byłam tam kilka razy, teraz wróciłam po 5 latach. Może kiedyś miałam mniejsze wymagania, ale teraz za takie pinędze chyba można znalężć coś lepszego. Domki I kategirii (te murowane) to można zaliczyć do III. Rozwalająca, przepalona wersalka, cuchnąca łazienka i ciągle wypływające nieczystości ze studzienkii ściekowej, zasłoniety domek drzewami zero światła i słońca. Jedyny plus to, że była dobra pogoda i jedzenie na które nie można narzekać. Nie ma wypożyczalni, sala telewizyjna maleńka. Nawet nie było mopów do starcia podłogi, tylko jakieś sywiaste ściery.Mam wrażenie, że kierownictwo tego ośrodka zatrzymało się 20-30 lat temu. W domkach drewnianych stare ciężkie kołdry, masz wrażenie, że śpisz pod kamieniem .Pani która administryje ten ośrodek nie sympatyczna i nie reformowalna. Jednym słowem za takie pienądze nie polecam.

wczasowiczka łodź

22:09:56 16-07-2014 ip:188.246.159.224

nie mam pojęcia skąd te złe opinie. nad morze to tylko do ow bałtyk w jarosławcu! byłem tam tydzień temu i wszystko było super. na dodatek mieszkałem w domu kategorii iii i wcale nie było żadnego brudu czy smrodu. w tym domku było wszystko czego potrzebowałem. nie jadę na wakacje po to żeby oglądać tv, a po to żeby wypocząć na plaży. ośrodek w lesie (super klimat i zapach drzew), dosłownie na rzut kamieniem od plaży (bliżej to chyba musiałbym na plaży mieszkać), cisza i spokój. parking super strzeżony cały czas i niedrogi. stołówka czyściuteńka i jedzenie wyborne! dawno nie jadłem w żadnym ośrodku tak smacznego jedzenia i to w takiej ilości! jedzenia nie da się przejeść, jest go tak duża ilość. oczywiście miła obsługa. piękna pogoda, niedużo turystów... czego chcieć więcej? polecam ten super ośrodek i na pewno przyjadę za rok.

turysta

14:25:41 13-07-2014 ip:89.66.133.92

witam--jeździmy do ow bałtyk od wielu lat,,,,każdy może jechać tam gdzie chce(chorwacja,kanary,albo grecja),i niech jedzie...my jeżdzimy do jarosławca i nam się podoba,,,,,ośrodek jest naprawdę fajny,każdy znajdzie plusy i minusy,,,,ale ja go polecam.........jak się komuś tam nie podoba to jego sprawa,byle bzdur nie wypisywał,bo to świadczy o niskim poziomie inteligencji.........

Waldas Bydgoszcz

21:22:54 24-03-2014 ip:83.23.22.5

Przypadkiem trafiłam na to forum i wyczytałam bardze niemiłe opinie na temat ow bałtyk , w ubiegłym roku byłam tam na wczasach. Spodobało mi sie to, że w domkach była swieza, nowa pościel a w jadłodajni nowa zastawa stolowa. Bawilam sie tam wysmienicie. Jak czas pozwoli w tym roku również odwiedze ten ośrodek

urlopowiczka Basia

17:47:50 11-02-2014 ip:213.156.100.84

Witam. Jeżeli chodzi o ośrodek Bałtyk, ja osobiście jestem z niego w stu procentach zadowolony, przyjeżdżam do niego co roku i co roku spędzam tam miłe chwile wraz z rodziną, nie mam żadnych zastrzeżeń co do posiłków i również obsługi. Jeśli ktoś chciałby spędzić miło i spokojnie wakacje polecam ten ośrodek. Zadowolony wczasowicz z Kielc

Wczasowicz

17:42:05 10-02-2014 ip:213.156.100.84

witam co racja to racja te stare domku nie nadają sie juz do niczego ale te nowe domki to jest rewelacja, osrodek jest bardzo dobrze umiejscowiony blisko do plazy Pozdrowienia dla Pana Stefana ze Śląska !!

Tomek

14:11:26 30-08-2013 ip:95.160.119.242

Byłam w tym ośrodku 2 tygodnie temu i stwierdzam ,że jest okropnie, przedszkole jak i wypożyczalnia jest nieczynne,plac zabaw jest w tragicznym stanie,do domków nie można normalnie dojść bo alejki są rozkopane a przecież cena 60 zł /os za dobę to nie jest niska cena.Obsługa też pozostawia wiele do życzenia.

wczasowiczka

16:13:15 28-08-2013 ip:83.7.199.133

Witam , właśnie wróciłam z tego ośrodka napisze tak ,,jedna wielka masakra ;;nic mnie tam nie urzekło ...syfiaste domki, nie miła obsługa , parking płatny jak za zboże , plaża tragedia ,kamienie , syf ,śmierdzi, jedzenie w pobliskich restauracjach szału nie ma jedynie co to tylko nowe domki na ośrodku ładne . Nikomu nie polecam więcej na pewno tam nie pojadę a jeszcze jedno dojazd tam fatalny wszystko rozkopane same dziury .100 tysięcy razy polecam piękną Chorwację pogoda tam gwarantowana jak i miła obsługa cudowny adriatyk.

Urlopowiczka

19:36:35 18-08-2013 ip:78.88.250.32

Witam wszystkich, do Bałtyku jeździłem przez 12 lat, w 2012 wybrałem góry, ale mimo oferowanych warunków chyba się tam wybiorę. Uwielbiam domki i ten fantastycznie wpisany krajobraz, jedyne co doprowadza mnie do szewskiej pasji, to uzurpowanie jakiegoś prawa przez wojsko do plaży. Okres wakacyjny, czasy pokojowe, a ci straszą plażowiczów mandatami i bez sprzeciwu gonią jak bydło na drugą stronę zasieków, beznadziejnie duże chłopczyki, taki prosty i nie skomplikowany umysł ich dowódcy. Napiszcie, czy dalej tak jest, czy ktoś użył rozumu.

Adam ze Śląska

20:08:49 30-07-2013 ip:83.238.182.123

Strona 3 z 8 Poprzednia  1  2  [3]  4  5  ... 8  Następna

Pokoje.at

Kwatera prywatna w Chłapowie

o.w. Paleo

Kwatera prywatna we Władysławowie

Letnik.net

Kwatera prywatna w Chłapowie

U Jasia

Kwatera prywatna we Władysławowie


Szukasz noclegu nad morzem? Sprawdź nasze oferty, a wśród nich: kwatery, domki letniskowe, hotele & spa...!

Aktualne oferty noclegów - komfortowe, tanie i atrakcyjne wczasy nad morzem — Letnik.pl letnie wakacje nad morzem w Polsce.

Polecamy nadmorskie informatory o miejscowościach z aktualną pogodą, zdjęcia miejscowości i atrkacji dla Chłapowa w gminie Władysławowo, Jastarni oraz Kuźnicy leżących na mierzeji helskiej Karwi czy uroczych Dębek.