szukaj w forum

Letnik.net - kwatery nad morzem

Letnik.net

kwatery Władysławowo-Chłapowo

Paleo.pl - noclegi z wyżywieniem Władysławowo

Paleo.pl

noclegi z wyżywieniem w ośrodku wczasowym we Władysławowie

Willa Salem noclegi we Władysławowie

Willa Salem

noclegi we Władysławowie

Pokoje.at Pokoje

Pokoje.at - kwatery

noclegi we Władysławowie

domkicetniewo.pl

Domki Cetniewo

noclegi we Władysławowie

Forum turystyczne


37068 klik

77 odp

ow Bałtyk w Jarosławcu
Strona 2 z 8 Poprzednia  1  [2]  3  4  ... 8  Następna

Jadę tam 10raz. Jest rewelacyjnie. Młoda Pani kierownik robi wszystko, żeby wczasowicze byli zadowoleni. Ośrodek od kiedy jest Pani Małgosia zmienia się w oczach...... ☺. Pozdrawiam całą obsługę.

Marta z Łodzi

13:46:04 10-07-2018 ip:188.146.108.161

Jestem tam 6 raz.Od momentu jak jest Pani kierownik(młoda kobieta Pani M.) Co rok jest coraz fajniej,milej ... Przesympatyczna atmosfera,bardzo miła obsługa. Pani kierownik....Bardzo młoda kobieta,stara się jak może. Robi wszystko żeby wczasowicze byli zadowoleni. Nie zgadzam się z tymi złymi opiniami,bo ludzie za nie wielkie pieniądze chcieliby mieć wszystko......

Marta z Łodzi

15:09:01 08-01-2018 ip:188.146.65.10

byłem w ow bałtyk w jarosławcu.warto tu przyjechać .pani kierownik naprawdę stara się aby wczasowicze byli zadowoleni.korzystałem z i -szego standartu- domki drewniane.jedzenie bardzo dobre,do dyspozycji rózne atrakcje.organizowane ogniska.duża powierzchnia ośrodka.domki w lesie odległe od siebie w komfortowej odległości.w razie jakiegokolwiek niezadowolenia,wszystko mozna dopracować na miejscu.polecam.dobrze zabrać ze sobą rowery(świetna trasa dla rowerów do darłówka ,darłowa 24 km).

Jarek

21:10:07 20-08-2017 ip:46.170.189.28

polecam ten ośrodek są nowe domki i stare wyżywienie super blisko plaży 50 metrów nowa pani kierownik bardzo stara sie dbać o wszystko a ceny są dośc atrakcyjne mam na myśli stare domki wszędzie blisko a na wprost bramy wjazdowej w małym barze mają super obiady całe dwa tygodnie tam się stołowałam dostałam jeszcze zniżke jeżdze od 12 lat polecam

urszula

21:06:13 18-01-2017 ip:84.10.112.133

Nie zgadzam się z tobą szanowny Krisie. Jeśli przebywałeś w 2015 roku w tym ośrodku i nie zauważyłeś zmian np.boisko itp to chyba używałeś zbyt ciemnych okularów. Ośrodek zmienia się na lepsze i widać tam to gołym okiem, wyżywienie dobre. Takie opinie są bardzo krzywdzące a każdy może jechać tam gdzie chce a nie tylko pisać głupoty. Ja tam razem z dziećmi wybieram i w tym roku Jarosławiec i myślę iż zobaczę znowu korzystne zmiany. Pozdrawiam zadowolony wczasowicz

Wczasowicz z Krakowa

09:57:26 12-04-2016 ip:46.170.189.28

jeśli ktoś chce cofnąć się o 25 lat do prl to znajdzie tu magiczne miejsce , przekraczasz bramę cywilizacji i jesteś o 25 lat młodszy. ośrodek w dobrym miejscu i nic poza tym. pościelą strach się przykryć, chodniki krzywe i dziurawe, dziecko na rowerku rozpędzi się na fragmencie kostki a potem pięknie leci ząbkami w dziury od starego chodnika. plac zabaw odmalowany wygląda jak w prypeci, wypożyczalnia rowerów niby jest ale nieczynna. na stołówkę nie radzę spóźnić się 15 minut bo co najwyżej zdążysz talerze pozmywać. no i nocne dyskoteki z okolicy do 5 nad ranem pięknie dudniące po całym ośrodku.

Kris Konin

11:45:25 04-04-2016 ip:195.114.167.14

byłam w tym ośrodku 11 razy i w tym roku tez zrobilam rezerwacje jeździmy tylko z mężem ale bierzemy domek na trzy osoby dopłacam za pustostan zgodze sie że warunki nieciekawe ale na wczasach nie muszę oglądać telewizji zabieram zawsze namiot ogrodowy dostawiamy do domku i jest super a za 1700 zl z wyżywieniem na dwa tygodnie dla dwoch osób nigdzie sie nie załatwi do morza dosłownie 3 minuty na deptak też sklepy z każdej strony w czwartki ogniska przez pięc lat zabierałam wnuczkę i też była zadowolona pewno teraz sa nowe domki ale cena za wysoka lepiej wydać na inne atrakcje jeśli ktoś nie jest bardzo wymagający to polecam

urszula Pabianice

20:49:00 22-01-2016 ip:84.10.196.146

pamiętam ten ośrodek bo jeżdziłam tam przez 5 lat rok w rok ,niestety byłam z dziećmi w zeszłym roku i muszę powiedzieć że tragedia za takie pieniądze mam super wczasy nad morzem w czystej kwaterze z łazienka , warunki tego ośrodka są jak za prlu brud i jeszcze taka cena te domki drewniane nienadają sie do niczego a napewno nie do zamieszkania z dziećm iodradzam!!!!!!!

Kraków

15:10:26 16-04-2015 ip:89.187.231.61

W tym roku będę z rodziną piąty raz. Z każdym rokiem widać poprawę warunków. Super miejsce , wszędzie blisko . Nam nic więcej nie potrzeba. Do zobaczenia w lipcu ....

Pabianice :)

21:11:06 22-02-2015 ip:31.182.86.19

Ja też byłam w tym ośrodku w murowanym domku i warunki były dobre. To ośrodek dla rodzin z dziećmi , duża przestrzeń, plac zabaw, przedszkole. Dorosły też znajdzie coś dla siebie, ognisko, które integruje wczasowiczów. Jedzenie dobre i nie do przejedzenia. A ta Paniusia z Łodzi to przesadza my byliśmy tam drugi raz i ośrodek zmienia się na korzyść. To zdanie nie tylko nasze ale i ludzi ,którzy byli tam po raz piąty.

aaaaaa

20:41:48 01-08-2014 ip:178.235.178.14

Strona 2 z 8 Poprzednia  1  [2]  3  4  ... 8  Następna

Pokoje.at

Kwatera prywatna w Chłapowie

o.w. Paleo

Kwatera prywatna we Władysławowie

Letnik.net

Kwatera prywatna w Chłapowie

U Jasia

Kwatera prywatna we Władysławowie


Szukasz noclegu nad morzem? Sprawdź nasze oferty, a wśród nich: kwatery, domki letniskowe, hotele & spa...!

Aktualne oferty noclegów - komfortowe, tanie i atrakcyjne wczasy nad morzem — Letnik.pl letnie wakacje nad morzem w Polsce.

Polecamy nadmorskie informatory o miejscowościach z aktualną pogodą, zdjęcia miejscowości i atrkacji dla Chłapowa w gminie Władysławowo, Jastarni oraz Kuźnicy leżących na mierzeji helskiej Karwi czy uroczych Dębek.

Na skróty: Noclegi Oferty specjalne Mapa noclegów Forum Ogłoszenia drobne Mapa strony Polityka prywatności, cookies RSS

Oferty na wczasy: Dodaj ofertę noclegu Administracja własną ofertą noclegu Kontakt z administratorem

©  2003 - 2024   www.letnik.pl - noclegi na wczasy nad morzem w Polsce

on-line: 11; czwartek, 25 kwiecień 2024r. 14:36:12; wygenerowano w: 33.1 ms