szukaj w forum

Letnik.net - kwatery nad morzem

Letnik.net

kwatery Władysławowo-Chłapowo

Paleo.pl - noclegi z wyżywieniem Władysławowo

Paleo.pl

noclegi z wyżywieniem w ośrodku wczasowym we Władysławowie

Willa Salem noclegi we Władysławowie

Willa Salem

noclegi we Władysławowie

Pokoje.at Pokoje

Pokoje.at - kwatery

noclegi we Władysławowie

domkicetniewo.pl

Domki Cetniewo

noclegi we Władysławowie

Forum turystyczne


21410 klik

19 odp

Rowy górą!
Strona 1 z 2  [1]  2  Następna

Łazy też mają fajną plażę naturystów. Byliśmy w Rowach i bywamy w Łazach. Plaże podobne tylko w Łazach trochę mniej tekstylnych.

Mati

16:53:36 22-08-2023 ip:37.248.210.212

ja będę na gołej plaży i nie sam pod koniec lipca a ktoś jeszcze

paweł z wawki

15:26:18 18-06-2023 ip:62.122.118.254

bedziemy znow w tym roku drugi raz w rowach jest super wszedzie blisko nie omieszkamy byc tez na plazy naturystow

janusz

06:47:31 18-06-2023 ip:188.146.114.78

bede z zona w rowach od 24 go chetnie sie wybiore na ta plaze hce czuc sie swobodnie

janusz

11:35:02 19-05-2023 ip:188.146.116.103

plaża wschodnia w rowach, ta, oficjalna fkk jest przepiękna i ciągnie się wzdłuż chronionego parku krajobrazowego " słowińskiego". w sezonie bywa na tej plaży około kilkaset osób. bywają całe rodziny i turyści z zagranicy. niestety, ale z oficjalnej plaży zachodniej trafia tu dużo ciekawskich i podglądaczy z telefonami komórkowymi zawsze "ready"... można na plaży się przesunąć bardziej w głąb wydm, z dala od morza- wtedy ciekawscy nie mają szans na "pamiątki na telefonach z wakacji" .... zdarzają się na tej plaży nieprzyjemne sytuacje ze strony nachalnych tekstylnych, niestety - typowe "polactwo". polecam innym w rowach za miastem plażę zachodnią - w kierunku "poddąbia" - ta część plaży od strony lasu- jest bardzo szeroka i tekstylni nie mają szans na natrętne podglądactwo. ponadto- warto poopalać się nago i spokojnie wśród uroczych klifów poddąbia - plaża zachodnia- w kierunku orzechowa- za betonowymi schodami- tam jest pięknie, cicho, a i nie ma tam takich "ciekawskich", jak w rowach- bo plaża w poddąbiu nie istnieje jako oficjalna plaża fkk- a można na niej spotkać małe grupki naturystów. polecam tę plażę i tę miejscowość. warto. jeżdżę tam od 25 lat z całą rodziną- i zawsze są to piękne wakacje.

Ślązak

14:58:36 01-12-2021 ip:31.0.198.150

Plaża w Rowach, zwłaszcza na terenie Parku jest przepiękna i powinna być dostępna dla wszystkich, nie tylko dla naturystów. Sama spaceruję wraz z rodziną brzegiem morza z Rowów do Czołpina bądź Łeby bądź z powrotem i nie zamierzam z tego zrezygnować tylko dlatego, że trasa biegnie przez plażę naturystów. Nie zauważyłam też, a jeżdżę do Rowów od kilku lat, jakiegoś specjalnego zainteresowania nagimi plażowiczami u tekstylnych stąd nie rozumiem co po niektórych komentarzy. Udanego wypoczynku dla wszystkich:)

Aśka z Katowic

01:18:05 16-06-2021 ip:95.50.139.46

Ja będę jutro i w poniedziałek na plaży w Grzybowie. Jak nie masz z kim się opalać to zapraszam

Tadek

21:54:57 12-06-2021 ip:5.173.143.173

Cześć planuje ktoś w tym roku lato 2021 lipiec odwiedzić plaże Rowy lub okolice? (plaża nudystów) nigdy nie byłem na takiej plaży zawsze mi się marzyło opalać na Golasa. Może ktoś na wspólne opalanie? Ja facet 30 lat fajnie zbudowany normalny.

Marcin

09:14:30 09-02-2021 ip:31.0.50.78

Byłam w tym roku na początku sierpnia, plaża jest fajna, trochę brzeg miejscami kamienisty przez co wchodzenie do wody mogło sprawiać problemy, ludzie mili, ale nie wszyscy. Odniosłam wrażenie że na tej plaży kręcą się też żądni ciekawości i próbujący nagrywać na komórki podglądacze.

Marzena

20:27:00 18-08-2020 ip:31.60.35.125

Rowy to piękna i w miarę mało zatłoczona miejscowość. Plaża zachodnia - większa i kilkoma ratownikami jest wyłącznie dla tekstylnych. Dla miłośników długich spacerów - ok. 16 km plaża do Ustki. Plaża wschodnia przy wejściu dla tekstylnych, po około 15 minutach spaceru zaczyna się plaża naturystyczna. Jej początek jest oznakowany, natomiast nie ma końca - w stronę oddalonej o ok. 40 km Łeby ciągną się niemal puste plaże, gdyż za wydmami rozciągają się jeziora Gardno i Łebsko. Stąd część naturystów robi sobie wielokilometrowe spacery lub przebieżki nago, gdyż po dalszych ok. 15 minutach na plażach nie ma zazwyczaj nikogo. Wadą dla naturystów jest swobodny dostęp tekstylnych, którzy czasem całymi rodzinami spacerują brzegiem plaży naturystycznej, ale nie zauważyłem nigdy jakiś prowokacyjnych zachowań. Wieczorem centrum rozrywki jest w lokalach położonych blisko Łupawy, gdzie można również potańczyć. W Rowach jest kościółek, gdzie w sezonie wakacyjnym nieraz odbywają się imprezy odpustowe, także parafii położonych bardziej w głębi lądu. Ceny dla turystów są zróżnicowane, jest hotel spa Kormoran, ale są i noclegi na każdą kieszeń. Podobnie można uniknąć robienia drogich zakupów w ulicznych straganach, gdyż blisko centrum jest market Dino. Na plażach, zwłaszcza wschodniej, przydałoby się więcej koszy na śmieci.

Krzysztof

10:04:46 09-02-2020 ip:31.178.243.191

Strona 1 z 2  [1]  2  Następna

Pokoje.at

Kwatera prywatna w Chłapowie

o.w. Paleo

Kwatera prywatna we Władysławowie

Letnik.net

Kwatera prywatna w Chłapowie

U Jasia

Kwatera prywatna we Władysławowie


Szukasz noclegu nad morzem? Sprawdź nasze oferty, a wśród nich: kwatery, domki letniskowe, hotele & spa...!

Aktualne oferty noclegów - komfortowe, tanie i atrakcyjne wczasy nad morzem — Letnik.pl letnie wakacje nad morzem w Polsce.

Polecamy nadmorskie informatory o miejscowościach z aktualną pogodą, zdjęcia miejscowości i atrkacji dla Chłapowa w gminie Władysławowo, Jastarni oraz Kuźnicy leżących na mierzeji helskiej Karwi czy uroczych Dębek.

Na skróty: Noclegi Oferty specjalne Mapa noclegów Forum Ogłoszenia drobne Mapa strony Polityka prywatności, cookies RSS

Oferty na wczasy: Dodaj ofertę noclegu Administracja własną ofertą noclegu Kontakt z administratorem

©  2003 - 2024   www.letnik.pl - noclegi na wczasy nad morzem w Polsce

on-line: 3; czwartek, 18 kwiecień 2024r. 03:40:47; wygenerowano w: 7.4 ms