szukaj w forum

Letnik.net - kwatery nad morzem

Letnik.net

kwatery Władysławowo-Chłapowo

Paleo.pl - noclegi z wyżywieniem Władysławowo

Paleo.pl

noclegi z wyżywieniem w ośrodku wczasowym we Władysławowie

Willa Salem noclegi we Władysławowie

Willa Salem

noclegi we Władysławowie

Pokoje.at Pokoje

Pokoje.at - kwatery

noclegi we Władysławowie

domkicetniewo.pl

Domki Cetniewo

noclegi we Władysławowie

Forum turystyczne


Strona 7 z 7 Poprzednia  1 ...  3  4  5  6  [7]

Byłem w willi Scaliano w Kudowie Zdrój. BArdzo fajne miejsce,polecam kazdemu odiwedzic. Mozna naprawde wypoczac.

Diodek

12:55:36 08-06-2009 ip:79.185.123.38

A my bylismy rok temu w Kudowie Zdrój w pensjonacie Scaliano i bardzo nam sie podobało. Budynek robi wrazenie,obsług abardzo miła. Napewno jeszcze nie raz tam pojedziemy.

Anna

12:22:25 27-05-2009 ip:79.185.58.65

Ja byłem i polecić mogę wypoczynek w Kudowie Zdrój. Osobiście odwiedziłem Spa Scaliano Muszę przyznać, że miejsce cudowne i warte odwiedziń

Kamaz

13:33:59 25-05-2009 ip:77.115.90.133

od 1 do 3 maja przy ruinach zamku mikołaja nałęcza - krwawego diabła weneckiego znów będzie można podziwiać kunszt rycerzy, poznać tajniki średniowiecznego rzemiosła. pojawi się około 30 zbrojnych z całego kraju, nic więc dziwnego, że odbędą się liczne potyczki - również w wykonaniu uzbrojonych jeźdźców. przybliżymy epizod z końca xiv wieku, a toczyła się wówczas na pałukach i w całej wielkopolsce wojna domowa, w której ścierały się dwa możne rody - nałęczów oraz grzymalitów. to właśnie arcybiskup bodzanta - z rodu grzymała "ochrzcił" weneckiego mikołaja mianem "krwawego diabła" - był to odwet za najazd nałęcza na dobra arcybiskupie. mikołaj nałęcz, jak na właściela zamku przystało - będzie uhonorowany jeszcze jednym punktem programu. 1 maja, na murach, zainscenizujemy "legendęo diable weneckim" wg. opowieści feliksa malinowskiego, regionalisty ze żnina. sama opowieść ma średniowieczne korzenie, więc wszyscy przybyli będą mogli samodzielnie stwierdzić, czy miano krwawego diabła z wenecji zostało słusznie nadane. od 1 do 3 maja dnie na podzamczu toczyć się będą zabawy plebejskie (konkursy dla widzów) o średniowiecznym rodowodzie, będzie można poznać kroki średniowiecznych tańców, wziąć kąpiel w drewnianej balii, przymierzyć rycerską zbroję, poczuć klimay złotego średniowiecza. o oprawę muzyczną zadba grupa "ciury krajeńskie ze złotowa. serdecznie zapraszamy. wstęp na imprezę jest bezpłatny. program 11-12 zabawy plebejskie 12-13 w samo poludnie - grzymalici pod murami - inscenizacja szturmu na mury 14-15 prezentacja bractw - walki i musztra, turniej bojowy 15-16 pokaz woltyżerki konnej 16-17.30 turniej rycerski 17.30-18.30 pokaz walk przez bractwa 20-21 spektakl teatralny na murach - legenda o diable weneckim 21-24 - wenecka nocka 3 maja impreza zakończy się ok. godz. 16

matacer

22:06:44 29-04-2009 ip:195.117.239.66

Na weekend majowy wybieram sie do willi Scaliano w Kudowie Zdroju. Połozony w pięknym i malowniczym miejscu. Jedzenie i pokoje na najwyzszym poziomie. Pozdrawiam.

starszypan.

12:31:03 17-04-2009 ip:79.185.125.184

Polecamy majówkę we Władysławowie, ok. 5 min. do łagodnego zejścia plażowego, rowery, grille, plac zabaw, monitoring z parkingiem, zacisznie, dużo szlaków rowerowych, polodowcowy wąwóz, atrakcyjne ceny; Semida. piczo. com [bez spacji] Obiekt położony między Jastrzębią Górą, a Władysławowem. Pozdrawiam.

Renata

09:52:49 05-04-2009 ip:83.25.236.103

może skorzystam z twojej oferty i się tam wybiorę z meżem i dzieciakami. Szukałam czegoś takiego. Aktywny wypoczynek i morze...zobaczymy...Pozdrawiam i dzięki za propozycję

Ania z Wrocławia

09:58:52 04-04-2009 ip:83.238.150.56

ja wybieram się do willi sunrise we władysławowie. super warunki, czyste, ładne pokoje, miła atmosfera. byłem tam poprzedniego sezonu i gorąco wszystkim polecam przejażdzkę na rowerach kierunek hel. właściciele wypożyczają rowery z przyczepką dziecięcą. ta wycieczka to była super frajda dla dzieciaków. duży plus to super warunki i niska cena www.wakacje-sunrise.pl

Darek

11:26:57 24-03-2009 ip:213.238.112.179

Strona 7 z 7 Poprzednia  1 ...  3  4  5  6  [7]

Pokoje.at

Kwatera prywatna w Chłapowie

o.w. Paleo

Kwatera prywatna we Władysławowie

Letnik.net

Kwatera prywatna w Chłapowie

U Jasia

Kwatera prywatna we Władysławowie


Szukasz noclegu nad morzem? Sprawdź nasze oferty, a wśród nich: kwatery, domki letniskowe, hotele & spa...!

Aktualne oferty noclegów - komfortowe, tanie i atrakcyjne wczasy nad morzem — Letnik.pl letnie wakacje nad morzem w Polsce.

Polecamy nadmorskie informatory o miejscowościach z aktualną pogodą, zdjęcia miejscowości i atrkacji dla Chłapowa w gminie Władysławowo, Jastarni oraz Kuźnicy leżących na mierzeji helskiej Karwi czy uroczych Dębek.

Na skróty: Noclegi Oferty specjalne Mapa noclegów Forum Ogłoszenia drobne Mapa strony Polityka prywatności, cookies RSS

Oferty na wczasy: Dodaj ofertę noclegu Administracja własną ofertą noclegu Kontakt z administratorem

©  2003 - 2024   www.letnik.pl - noclegi na wczasy nad morzem w Polsce

on-line: 7; wtorek, 23 kwiecień 2024r. 11:43:08; wygenerowano w: 17.5 ms