szukaj w forum

Letnik.net - kwatery nad morzem

Letnik.net

kwatery Władysławowo-Chłapowo

Paleo.pl - noclegi z wyżywieniem Władysławowo

Paleo.pl

noclegi z wyżywieniem w ośrodku wczasowym we Władysławowie

Willa Salem noclegi we Władysławowie

Willa Salem

noclegi we Władysławowie

Pokoje.at Pokoje

Pokoje.at - kwatery

noclegi we Władysławowie

domkicetniewo.pl

Domki Cetniewo

noclegi we Władysławowie

Forum turystyczne


Strona 5 z 7 Poprzednia  1 ...  3  4  [5]  6  7  Następna

witam:) widzę wiele ciekawych miejsc zostało zachwalonych:d ja od siebie mogę dodać dąbki obok darłowa. spędziłam tam z chłopakiem 2 ostatnie majówki oraz wakacje 2 lata temu i jestem niesamowicie zadowolona:d miejscowość mała, ale za to bez problemu można odpocząć w spokoju odrywając się od miejskiego gwaru:) jest gdzie pochodzić i pojeździć np. na rowerach:) plaża szeroka i nie ma ostrych kamieni wbijających się w stopy, których osobiście nie znosze (tak- kąpałam się:d) no a skoro niektóre ośrodki pięknie się tu reklamują to ja też zrobię reklame miejsca w którym byłam- w pokojach gościnnych pelikan :) gorąco polecam:) czyste, przestronne pokoje (w tak popularnym zakopanem dostaliśmy małą klitke i od tamtej pory zwracam na to uwagę;)), smaczne domowe jedzenie, niedrogo, ładnie, można fajnie dogadać się z gospodarzami, którzy doradzą fajne miejsca w okolicy. :d a i zapomniałam że samochód był bezpieczny na parkingu ośrodka a nie na ulicy, co jest dla nas bardzo ważne:) z czystym sercem mogę powiedzieć że to jedno z najpiękniejszych miejsce w polsce w jakim byłam (troche podróżujemy z chłopakiem, więc co nie co już widzieliśmy;)) w tym roku mediolan, ale do dąbek na pewno jeszcze wrócimy (nie tylko z powodu mniejszych kosztów;) ) natomiast jak ktoś ma jakieś ciekawe informacje o mediolanie i okolicach które mogą mi się przydać to byłabym wdzięczna:) wiadomo, że lepiej usłyszeć coś od kogoś kto gdzieś był niż opierać się tylko na informacjach z przewodników. pozdrawiam,

Asia:)

17:24:26 09-04-2011 ip:213.156.125.216

Jarosłąwiec na majówkę to naprawde bardzo średni pomysł,co ciekawego można tam zobaczyc? Dla mnie to trochę leniwy wypoczynek,a czy nie lepiej jest spedzić ten czas na wyprawie w góry?

PodTatrami.com.pl

12:54:39 25-03-2011 ip:79.185.61.209

Witam.Ja polecam domek a raczej wille w świeradowie Zdrój.Można pochodzić po górach a okolice piękne.Polecam dla rodzin z dziećmi. www.willasosnowa.pl

małgorzata

12:50:00 22-03-2011 ip:78.8.157.103

Na majówkę polecam Jarosławiec, fajna miejscowość nad morzem z wybrzeżem klifowym. Jest tak mnóstwo ośrodków ,ale ja polecam jeden Sanatorium panorama morska. Fajne miejsce na rodzinny wypoczynek. Są tam baseny z podgrzewaną wodą, z różnymi funkcjami typu sztuczna czy leżanki z masażami. Dzieci mają swoje place zabaw lub przejażdżki konne. Dla dorosłych jest siłownia, sauna. Jest także bardzo fajne Spa gdzie zrelaksujemy się i odpoczniemy. Polecam panoramę morską i Jarosławiec.

Aneta Hibisz

09:11:31 15-03-2011 ip:178.56.84.219

A ja nadal będe upierał się że najlepsze majówki są w górach,tam gdzie możemy podziwiać piękne widoki i relakswoać się słońcem. Naprawdę fajna sprawa. Nad morzem nie ma takiego uroku.

PodTatrami.com.pl

21:45:13 03-03-2011 ip:79.185.157.198

A ja polecam Dom gościnny Ola ( pensjonat )w Darłowie, basen z podgrzewaną wodą, sauna, plac zabaw dla dzieci i wielki ogród, a oprócz tego smaczne jedzenie i nie wygórowane ceny. Do Panoramy morskiej jest 20 km także można sobie zawsze wyskoczyć. c

Marta

16:26:14 03-03-2011 ip:80.54.90.135

Zeszłoroczną majówke spędziliśmy w Panoramie Morskiej i był to strzał w dziesiątke piekny teren duży kompleks basenów z podgrzewana wodą i mnóstwem atrakcji zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci. Polecam!!!!!

Kinga Kaleta

11:55:33 18-02-2011 ip:87.118.104.203

Polecam Panoramę Morską w Jarosławcu :) idealny pomysł na majówkę :) Aquapark jest już czynny od 24 kwietnia :)polecam !!!!!

Dorota

14:34:13 15-02-2011 ip:80.53.225.235

Nie ma nic lepszego niż majówka w górach,nigdzie nie ma tak świeżego powietrrza i pięknych widoków, naprawdę bardzo fajne miejsce na odpoczynek.

PodTatrami

10:09:17 02-02-2011 ip:79.185.54.26

ludzie sie zachwalaja i wywyzszaja bo jest sporo takich co tylko maja zycie kur domowych takie maja zajecia sprzatanie pranie gotowanie obiadkow i tak w kolko macieju i dlatego musza sie zachwalac

mlody demokrata

08:17:10 23-10-2010 ip:80.243.52.130

Strona 5 z 7 Poprzednia  1 ...  3  4  [5]  6  7  Następna

Pokoje.at

Kwatera prywatna w Chłapowie

o.w. Paleo

Kwatera prywatna we Władysławowie

Letnik.net

Kwatera prywatna w Chłapowie

U Jasia

Kwatera prywatna we Władysławowie


Szukasz noclegu nad morzem? Sprawdź nasze oferty, a wśród nich: kwatery, domki letniskowe, hotele & spa...!

Aktualne oferty noclegów - komfortowe, tanie i atrakcyjne wczasy nad morzem — Letnik.pl letnie wakacje nad morzem w Polsce.

Polecamy nadmorskie informatory o miejscowościach z aktualną pogodą, zdjęcia miejscowości i atrkacji dla Chłapowa w gminie Władysławowo, Jastarni oraz Kuźnicy leżących na mierzeji helskiej Karwi czy uroczych Dębek.

Na skróty: Noclegi Oferty specjalne Mapa noclegów Forum Ogłoszenia drobne Mapa strony Polityka prywatności, cookies RSS

Oferty na wczasy: Dodaj ofertę noclegu Administracja własną ofertą noclegu Kontakt z administratorem

©  2003 - 2024   www.letnik.pl - noclegi na wczasy nad morzem w Polsce

on-line: 1; sobota, 20 kwiecień 2024r. 06:25:44; wygenerowano w: 35.7 ms