szukaj w forum

Letnik.net - kwatery nad morzem

Letnik.net

kwatery Władysławowo-Chłapowo

Paleo.pl - noclegi z wyżywieniem Władysławowo

Paleo.pl

noclegi z wyżywieniem w ośrodku wczasowym we Władysławowie

Willa Salem noclegi we Władysławowie

Willa Salem

noclegi we Władysławowie

Pokoje.at Pokoje

Pokoje.at - kwatery

noclegi we Władysławowie

domkicetniewo.pl

Domki Cetniewo

noclegi we Władysławowie

Forum turystyczne


Strona 1 z 10  [1]  2  3  4  ... 10  Następna

Lipiec 2016, Piaty dzień pobytu, Jedzenie: śniadania ok, duży wybór, świeże smaczne, ale obiady masakra kolejny dzień co raz gorszy, boje się ostatnich dwóch dni... Pójdę sprawdzę i i zjem gdzieś indziej, Do tego nie próbuj zabrać kawałka zdechłej babki na taras, gdzie akurat dziecko chce się pobawić, musiałem odnieść na stołówkę...po kłótni z kelnerką. Pokoje - meduza, - nie najgorzej ale raczej średnia sprawa, maże o powrocie do własnej łazienki. Basen - ok ale płatny nie za drogo, jeśli nie zamierzasz spędzać całego dnia tylko np godzinkę to nie warto karnetu, animacje ok, fajna miła ekipa animatorów co widać po reakcji dzieci, plus to lokalizacja - blisko do plaży nie najdalej do miasteczka, plaża średnia - bardzo kamienista przynajmniej przy zejściu z ośrodka, podsumowanie: w trakcie pobytu szukam czegoś lepszego na przyszły rok, czyli nie najlepiej, nie chce się tu wracać za fatalną kuchnię...

Tomasz

05:08:55 14-07-2016 ip:46.215.111.1

Jestem w Jantarze po raz pierwszy. Czerwiec 2016. Cena za wysoka do jakości. Basen super szkoda tylko że dodatkowo płatny. Podobnie trampolina i ciuchcia dla dzieci. Animatorzy super, kelnerzy też ale żarcie jest po prostu podłe. Nie mówiąc o nackaniu stolików na stołówce. Jest tak ciasno że trudno kogoś nie poszturchnac. Szwedzki stół to też mit. Jest stanowczo za mały na taką ilość ludzi i trzeba się przepychac. Podziwiam kelnerki które jakoś nadążają sprzątać i donosic jedzenie.

Małgorzata

18:34:13 30-06-2016 ip:79.190.154.202

Witam, jesteśmy z żoną świeżo po turnusie 2-tygodniowym i absolutnie nie zgadzam się z wypisywanymi negatywnymi opiniami. Jedzenie dobre, obsluga przemiła, pokoje czyste. Jeżeli komuś nie pasuje salceson i pasztetowa niech się żywi w grand hotelu.Ja na co dzień jem szynkę i taka odmiana mi pasuje.Prawdą jest, że najbardziej narzekają ci, którzy na co dzień w domu nie mają takich warunków(a deklarują się,że wrócą do Darłówka). Byliśmy w 2013 i 2015(wrzesień) i jeszcze wrócimy.

Piotr, Inowrocław

19:32:10 20-09-2015 ip:89.230.134.35

Ja też jestem w szoku po przeczytaniu tylu negatywnych opinii! Byłam tam w 2014 roku w lipcu i było super, ośrodek zadbany o różnym standardzie i to widać, ale każdy wybiera to na co go stać. Ja mieszkałam w pawilonie Meduza i może szału nie było ale jest to najtańszy pensjonat a naprawdę tragedii nie ma! Jedzenia wcale nie jest mało a jeśli już się komuś tak wydaje można zawsze poprosić o dokładkę i zawsze dostanie. Poza tym jedzenie jest do wyboru. Obsługa była bardzo miła, dyspozycyjna, czysto i przytulnie a dla dzieci raj. W tym roku też się wybieramy w lipcu i mam nazieje że wrażenia się powtórzą

zuzia

18:58:53 19-06-2015 ip:83.238.227.237

witam.czytam opinie w wielu przypadkach negatywne, a ja nie mogę się z tym zgodzić. wraz z mężem byliśmy w centrum w miesiącu maju 2015 r. zakwaterowanie w meduzie -m15. salonik z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka i 2 balkony. wystrój ogólny nie jest najnowszy ale schludny. do dyspozycji jest lodówka, czajnik, telewizor, naczynia. jest dosyć czysto. nie mam specjalnych uwag. natomiast wyżywienie jest bardzo urozmaicone i smaczne w ilościach nieograniczonych /śniadania i kolacje/. chciałam jeszcze podkreślić, że obsługa sali jest super, przesympatyczna , miła, uczynna . panie: gosia, ania, ola - bo o nich mowa - zasługują na specjalne wyróżnienie. obsługa gabinetu zabiegowego chyba jest słabiej zmotywowana. zapewne w przyszłości ponownie skorzystamy z oferty jantara.

Barbara i Jerzy Zielona G

22:34:53 28-05-2015 ip:78.9.112.15

Nie wiem jak możecie narzekać,szczególnie ktoś z 27.04 się odezwał jak było wtedy naprawde zajebiście i pyszne jedzenie,ponadto dopisała pogoda-jak w lecie,opalaliśmy się codziennie Ja byłem w samym hotelu(pawilon Jantar) ,czyściutko świetne łazienki-chciałbym mieć taką kabinę w domu,niestety się u mnie nie zmieści.Brałem turnus z zabiegami,też świetna i kompetentna obsługa.W głowie mi się nie mieści co wy wypisujecie szczególnie mowię o pani z kwietnia,wątpie zeby sie tak pogorszyło potem.

Daniel Czernatowicz Krakó

13:22:17 25-08-2014 ip:83.142.185.142

Byliśmy w te wakacje po raz drugi w tym ośrodku.w 2012 jeszcze nie było basenu i był piękny plac zielony, teraz jest basen i równie super, chociaż odpłatny (i to nie mało) również dla gości ośrodka. Warunki na spędzenie urlopu idealne: bliska plaża, animacje, atrakcje, sprzątanie pokoi.... Wszystko idealne i super i poleciłabym , gdyby nie "małe" potknięcia. Wyżywienie, to porażka. Poprzednim razem córka jednorazowo wymiotowała i nie skojarzyliśmy tego z tym faktem. Natomiast w tym roku nie tylko cała nasza rodzina (po kolei),ale pół ośrodka wymiotowało i ......-był nawet lekarz. Animacje i atrakcje przewidziane na turnus 7-dniowy. W trakcie 14-dniowego , wszystko się powtarza: cyrki, iluzjonista, jedynie teatrzyk "Krokodyl" objawia się twórczością i dla niego warto tam jechać:-))) . Reasumując: pojechalibyśmy tam kolejny raz ;-)))) - super!!!- ale wspomnienie i jakość menu - :-(((((((- obrzydliwe, nieświeże i przesądza o wszystkim. Panie miłe,ale chodzi o treści pokarmowe. Ukłon do sanepidu, by przyjrzał się temu baczniej.Chyba,że samo zakwaterowanie, bez wyżywienia wchodziło by "w grę";-)

Izydora

23:46:02 18-08-2014 ip:62.233.211.64

Właśnie wróciliśmy z turnusu. Zakwaterowanie w części Bałtyk. + b. blisko plaża i morze + duży pokój z balkonikem i wystarczająca łazienka + całkiem przyzwoicie jeśli chodzi o utrzymanie porządku w korytarzach i wspólnej przestrzeni + jedzenie smaczne (śniadania i obiady) i tyle z plusow - jedzenie b. monotonne i tu zgadzam sie z opiniami - obsługa sali: proszę uwierzyć ze Pani obsługująca potrafiła zwrócić uwagę ze "należy przychodzić na śniadanie wcześniej bo już jest za 5 dziesiąta" a o dziesiątej panie zabierają bufet szwedzki ! Pomijam ze w tym czasie była sala wypełniona jeszcze w połowie wczasowiczami - basen dla wczasowiczów płatny oddzielnie ! Pierwszy raz sie spotykam z takim modelem. - 3 dni naprawiano nam usterki które zgłosiliśmy w pokoju Podsumowanie: ogólnie jeśli nie jest sie bardzo wymagającym klientem to da sie odpocząć choć sporo jest do poprawy by Klient był kontent. Brakuje zdecydowanie managera ośrodka, który by zajrzał w każdy temat i działał pro kliencko, bo daje sie odczuć ze ośrodek działa "po kosztach".

Urlopowicz śląski

22:20:55 17-08-2014 ip:88.156.20.136

Właśnie wróciliśmy z turnusu. Zakwaterowanie w części Bałtyk. + b. blisko plaża i morze + duży pokój z balkonikem i wystarczająca łazienka + całkiem przyzwoicie jeśli chodzi o utrzymanie porządku w korytarzach i wspólnej przestrzeni + jedzenie smaczne (śniadania i obiady) i tyle z plusow - jedzenie b. monotonne i tu zgadzam sie z opiniami - obsługa sali: proszę uwierzyć ze Pani obsługująca potrafiła zwrócić uwagę ze "należy przychodzić na śniadanie wcześniej bo już jest za 5 dziesiąta" a o dziesiątej panie zabierają bufet szwedzki ! Pomijam ze w tym czasie była sala wypełniona jeszcze w połowie wczasowiczami - basen dla wczasowiczów płatny oddzielnie ! Pierwszy raz sie spotykam z takim modelem. - 3 dni naprawiano nam usterki które zgłosiliśmy w pokoju Podsumowanie: ogólnie jeśli nie jest sie bardzo wymagającym klientem to da sie odpocząć choć sporo jest do poprawy by Klient był kontent. Brakuje zdecydowanie managera ośrodka, który by zajrzał w każdy temat i działał pro kliencko, bo daje sie odczuć ze ośrodek działa "po kosztach".

Urlopowicz śląski

22:20:33 17-08-2014 ip:88.156.20.136

Jestem teraz. Sniadanie salceson czarny, pasztetowa, kielbasa na gorąco, jajka i twaróg. I tak codziennie. Obiady od 4 dni rózne ale brzuch bolimnie i zone nie mowiac o dziecku. Porcje małe, herbat do wyboru trzy. Żarcie żenada. Pokoj w pawilonie jantar w miare duży ale bez balkonu, łazienka w miarę ale w łazience tylko dwie male lampki ledowe co nic nie oswietlają. Nawet się ogolic nie mozna. Na korytarzu tez male lampki ledowe ale one w ogóle nie świecą takze wieczorem trzeba swiecic latarka aby trafic do pokoju. Za lezaki trzeba placic, parawanow nie ma.Widac, ze właściciel to polski wiejski byznesmen. Plus to bliskość morza

john z poznania

10:02:40 16-07-2014 ip:79.190.154.202

Strona 1 z 10  [1]  2  3  4  ... 10  Następna

Pokoje.at

Kwatera prywatna w Chłapowie

o.w. Paleo

Kwatera prywatna we Władysławowie

Letnik.net

Kwatera prywatna w Chłapowie

U Jasia

Kwatera prywatna we Władysławowie


Szukasz noclegu nad morzem? Sprawdź nasze oferty, a wśród nich: kwatery, domki letniskowe, hotele & spa...!

Aktualne oferty noclegów - komfortowe, tanie i atrakcyjne wczasy nad morzem — Letnik.pl letnie wakacje nad morzem w Polsce.

Polecamy nadmorskie informatory o miejscowościach z aktualną pogodą, zdjęcia miejscowości i atrkacji dla Chłapowa w gminie Władysławowo, Jastarni oraz Kuźnicy leżących na mierzeji helskiej Karwi czy uroczych Dębek.

Na skróty: Noclegi Oferty specjalne Mapa noclegów Forum Ogłoszenia drobne Mapa strony Polityka prywatności, cookies RSS

Oferty na wczasy: Dodaj ofertę noclegu Administracja własną ofertą noclegu Kontakt z administratorem

©  2003 - 2024   www.letnik.pl - noclegi na wczasy nad morzem w Polsce

on-line: 23; sobota, 20 kwiecień 2024r. 14:09:11; wygenerowano w: 8.4 ms