noclegi

szukaj:

Forum turystyczne

Strona 1 z 3  [1]  2  3  Następna >
cena pokoi vip nieadekwatna do warunków jakie tam panują to wielkie nieporozumienie użyć słów podwyższony standard zdjęcie zrobione od fajniejszej strony ośrodka tylko szkoda że właściciel nie wspomniał że z drugiej strony panują inne warunki np brak balkonów a który miałam mieć lampa uliczna która świeciła jakby była w pokoju noi wreście rarytas tego urlopu to pokój nad delikatesami właściciela czynny od 6 rano do 23 więc pobudka wraz z dostawami od samego rana codzienne zamawianie towaru znałam już na pamięć bo warzywniak na zewnątrz cały dzień hałas aż do nocy bo sklep bardzo oblegany nawet po 23 obywała się sprzedaż bo ludzie nalegali piwka nigdy dość nie polecam cena z kosmosu za te warunki nawet do czajnika nie dało się wody wlać bo kran rozmiaru xs właściciel powinien obejrzeć oferty na internecie to może przestałby użwać słowa wysoki standard opuściłam ośrodek mieszko nawet dobę zapłaconą wcześniej bo nie szło dać rady zasypiaćIwona Wrocław21:30:40 06-08-2015 ip:77.255.211.222
polecamy ośrodek mieszko.właściciele bardzo mili,domki zadbane,do morza bardzo blisko a ceny nie są wygórowane jak piszą niektórzy.ośrodek wart polecenia.pozdrowienia dla właścicieli.Iza Wielkopolska20:15:34 09-07-2015 ip:79.190.9.137
ośrodek wyjątkowo przyjazny dla rodzin z dziećmi. byliśmy tam z córką i wnukami w czerwcu 2015r. domek nr 1. było miło, spokojnie, bardzo blisko do morza, przepięknej różanej alei i deptaku nad morzem. poprzednia, przypadkowa wizyta w ow mieszko w 2013r. spowodowała, że już w marcu zarezerwowaliśmy interesujący nas domek na 2015r. właściciele wyjątkowo mili i otwarci na wszelkie życzenia i uwagi. w zasadzie dla chcących spokojnego i pełnego wypoczynku można nie ruszać się dalej jak 100m od ośrodka. na pewno planując wypoczynek na zachodnim wybrzeżu w rewalu będzie to jedynie słuszny wybór. polecam wszystkim... a może nie, bo nie będzie miejsca dla nas ;-)Grażyna i Ryszard S. z Ja22:09:53 04-07-2015 ip:87.239.76.13
Domki bardzo zadbane, plac zabaw dla dzieci, trampolina. Właściciele bardzo mili i pomocni. Pyszne domowe jedzenie. Bardzo blisko do morza.Polecamy to miejsceAgnieszka i Paweł Świdnic12:50:02 04-07-2015 ip:79.186.199.44
Wróciliśmy z wnuczką tego ładnego miejsca.Właściciele bardzo mili i uczynni ,ośrodek bardzo zadbany , do plaży bardzo blisko uroczą aleją róż.Posiłki bardzo smaczne domowe. Wnuczka szczęśliwa bo fajny plac zabaw - trampolina ,huśtawki , zjeżdżalnie. Polecam i pozdrawiam właścicieli.Do zobaczenia . Maciej i Maria Konin.Maciej Dzikowski Konin23:26:15 01-07-2015 ip:83.242.117.124
właśnie wracamy bylismy miesiac z dzieckiem w ośrodku mieszko miejsce super a w kawiarni ośrodka pyszna kawa i desery. pozdrawiamy właściciela. Cyprian z rodzinkalodz henryka11:46:36 28-06-2015 ip:188.146.81.13
Właśnie wróciliśmy z rodzinką z tego cudownego miejsca.Właściciele bardzo mili,ośrodek bardzo zadbany,sklep po nosem i do plaży bardzo blisko.Polecam i pozdrawiam właścicieli.Do zobaczenia wkrótce. Paweł PoznańPaweł12:04:57 27-05-2015 ip:77.254.82.240
To prawda, ośrodków w Rewalu jest kilka www.rewal.com/osrodki-wypoczynkowe.php nie tylko MieszkoAnnna, Łomianki22:38:21 21-05-2015 ip:178.235.217.82
od 3 lat w czerwcu i we wrześniu jestem z mężem w Rewalu w ośrodku Mieszko cisza, fajna atmosfera , spoko właściciele, można naprawdę wypocząć poleca ten ośrodekMariola z Jarocina14:29:58 21-05-2015 ip:77.65.26.98
ośrodek mieszko mieszczący się na ul piastowskiej 26 jest przepięknym miejscem dla ludzi którzy chcą odpocząć byłam tam w zeszłym roku i jestem nadal pod wrażeniem. ośrodek jest bardzo czysty zadbany a pan konserwator łukasz przeuroczy zrobi wszystko. domki wręcz lśnią i pachną. sklep na terenie ośrodka bardzo mile ekspedientki nawet tarta załatwią na ten sam dzien polecam, mili wlasciciele polecamDanusia, Wrocław22:46:19 05-04-2015 ip:83.11.171.66
Strona 1 z 3  [1]  2  3  Następna >

Rozpocznij nowy temat

Treści jakie wyrażasz muszą być zgodne z netykietką forum.
W celu zapoznania się z regulaminem zapraszamy do wątku: Netykieta
Twój wpis:
Przedstaw się:

imię, miejscowość

Szukasz noclegu nad morzem? Sprawdź nasze oferty, a wśród nich: kwatery, domki letniskowe, hotele & spa...!
Aktualne oferty noclegów - komfortowe, tanie i atrakcyjne wczasy nad morzem — Letnik.pl letnie wakacje nad morzem w Polsce.

Polecamy nadmorskie informatory o miejscowościach z aktualną pogodą, zdjęcia miejscowości i atrkacji dla Chłapowa w gminie Władysławowo, Jastarni oraz Kuźnicy leżących na mierzeji helskiej Karwi czy uroczych Dębek

.

Na skróty: Noclegi Oferty specjalne Mapa noclegów Forum Ogłoszenia drobne Mapa strony Polityka prywatności, cookies RSS

Oferty na wczasy: Dodaj ofertę noclegu Administracja własną ofertą noclegu Kontakt z administratorem

©  2003 - 2015   www.letnik.pl - noclegi na wczasy nad morzem w Polsce

on-line: 9; sobota, 05 wrzesień 2015r. 05:37:11; wygenerowano w: 3.5 ms