szukaj w forum

Letnik.net - kwatery nad morzem

Letnik.net

kwatery Władysławowo-Chłapowo

Paleo.pl - noclegi z wyżywieniem Władysławowo

Paleo.pl

noclegi z wyżywieniem w ośrodku wczasowym we Władysławowie

Willa Salem noclegi we Władysławowie

Willa Salem

noclegi we Władysławowie

Pokoje.at Pokoje

Pokoje.at - kwatery

noclegi we Władysławowie

domkicetniewo.pl

Domki Cetniewo

noclegi we Władysławowie

Forum turystyczne


Strona 3 z 4 Poprzednia  1  2  [3]  4  Następna

ośrodek mieszko warto polecić zabieganym rodzicom z dziećmi - w każdym wieku. własnie wróciliśmy w sobotę - było przecudnie!!!! takiego ośrodka szukałam od lat. my z mężem wypoczęliśmy, córka przeszczęśliwa - na każdym kroku huśtawka, zjeżdżalnia itp. a syn nastoletni też znalazł coś dla siebie. wiem na pewno - nigdzie indziej tylko do rewala do domku w ow mieszko. szkoda, że już koniec lata... a co do właścicieli bardzo mili i uczynni.

Anita, Kostrzyn

12:05:42 13-08-2014 ip:95.41.229.126

piękny/ niewiele już takich się ostało / drzewostan .ośrodek na każdą kieszeń . posiłki obfite, b. smaczne domowe.prawdziwy relaks.bardzo mili i uczynni właściciele. byliśmy w czerwcu i na pewno jeszcze tam wrócimy.polecamy .elżbieta i staszek

ela i staszek

17:35:50 12-07-2014 ip:79.173.52.53

Ktoś tu chyba coś pomieszał!!!Właśnie wróciłem z dziećmi z ośrodka ,,mieszko,, i jakoś nie zwróciłem uwagi by ktoś miał alergie na dzieci,a wręcz przeciwnie(plac zabaw,trampolina,boisko,ping-pong)ktoś chuba pisze nie otym ośrodku.Może pod tą nazwą jest jeszcze jakiś inny.Obiady też bardzo smaczne i dobrowolne.Polecam

piotr,zielona góra

09:59:41 29-05-2014 ip:77.253.194.234

3 razy juz bylem u mieszka z dzieciakami na wakacje i na weekendy majowe sobie jezdzimy, i nie moge powiedziec zlego slowa wszystko idzie zalatwic z wlascicielami nie ma problemu cisza spokoj a w wypoczynku chyba o to chodzi zeby oderwac sie od zgielku codziennosci

tomek

11:41:35 10-12-2013 ip:194.152.51.172

prawie co roku tam bywam z żoną i dzieckiem,cisza,fajna atmosfera,mili właściciele,wszystko co potrzeba żeby wypocząć,polecam wszystkim !

wojtek dolny śląk

10:26:36 21-09-2013 ip:83.10.189.245

Wróciłem pare dni temu z ośrodka ,nie śmierdzi stęchlizną,papier toaletowy można kupić gdzie się chce , a obiady są dobrowolne, domki są ładne,sam ośrodek też,właściciele są fajni,co środe właściciel organizuje ognisko przy orkiestrze.Byłem drugi raz bardzo mi się podobało .Polecam

krzysiek

11:34:37 11-08-2013 ip:78.8.172.160

Nie ma problemu wiks.Jak będziesz to zajdz a sama się przekonasz że to urocze miejsce(pewnie będziesz żałowała:),właściciele o ile się nie zmienili też są fajni.Może dasz się namówić za rok.Do zobaczenia w Rewalu.Pozdrawiam i dużo słońca podczas pobytu!

witek

22:08:53 04-03-2012 ip:31.62.64.38

dziękuję Ci Witku ale dziś w niedzielę właśnie zamówiliśmy miejsce tam gdzie od 2008 roku jeździmy.to kwatera prywatna.zależało nam na domku bo to jednak więcej swobody.ale nie było długo opinii na moje pytanie a dopiero teraz wieczorem przeczytałam Twoją.więc znając swoją dociekliwość jak będziemy w rewalu to się przejdziemy do mieszka może na drugi rok zamówimy.ok nr 22!!!!!tak jak polecasz!pozdrawiam!!do lata!!

wiks wielkopolska

21:23:38 04-03-2012 ip:87.248.77.248

Wiks jak chcesz jechać z dziećmi to polecam bardzo domek nr 22 ja w nim byłem z rodziną jest super.Żadnego zapachu stęchlizny duża łazienka ,dwa pokoje i co dla mnie było ważne plac zabaw 10 metrów od domku także moje pociechy na oku.Wyżywienia nie musieliśmy wykupywać ale jest tam stołówka.Pozdrawiam i może do zobaczenia bo w tym roku też się tam wybieramy:)

witek

19:28:40 01-03-2012 ip:31.61.219.220

proszę powiedzcie jak tu jest dla 4 os rodziny.czy śmierdzi stęchlizną?mam dzieci alergiczne i boję się grzyba lub tego podobne.chodzi mio o domek głównie.i czy trzeba wykupić obiady???

wiks wielkopolska

11:14:34 27-02-2012 ip:87.248.77.248

Strona 3 z 4 Poprzednia  1  2  [3]  4  Następna

Pokoje.at

Kwatera prywatna w Chłapowie

o.w. Paleo

Kwatera prywatna we Władysławowie

Letnik.net

Kwatera prywatna w Chłapowie

U Jasia

Kwatera prywatna we Władysławowie


Szukasz noclegu nad morzem? Sprawdź nasze oferty, a wśród nich: kwatery, domki letniskowe, hotele & spa...!

Aktualne oferty noclegów - komfortowe, tanie i atrakcyjne wczasy nad morzem — Letnik.pl letnie wakacje nad morzem w Polsce.

Polecamy nadmorskie informatory o miejscowościach z aktualną pogodą, zdjęcia miejscowości i atrkacji dla Chłapowa w gminie Władysławowo, Jastarni oraz Kuźnicy leżących na mierzeji helskiej Karwi czy uroczych Dębek.

Na skróty: Noclegi Oferty specjalne Mapa noclegów Forum Ogłoszenia drobne Mapa strony Polityka prywatności, cookies RSS

Oferty na wczasy: Dodaj ofertę noclegu Administracja własną ofertą noclegu Kontakt z administratorem

©  2003 - 2024   www.letnik.pl - noclegi na wczasy nad morzem w Polsce

on-line: 6; czwartek, 25 kwiecień 2024r. 15:17:59; wygenerowano w: 7.7 ms