szukaj w forum

Letnik.net - kwatery nad morzem

Letnik.net

kwatery Władysławowo-Chłapowo

Paleo.pl - noclegi z wyżywieniem Władysławowo

Paleo.pl

noclegi z wyżywieniem w ośrodku wczasowym we Władysławowie

Willa Salem noclegi we Władysławowie

Willa Salem

noclegi we Władysławowie

Forum turystyczne

2735 klik

3 odp

arka-moje wrażenia

Nie polecam ośrodka Arka popieram w zupełności przedmówczynie zabiegi skracane w pokojach bród smród, , sztućce niedomyte jedzenie, które szykownie wygląda w rzeczywistości codziennie to samo. Jest to ośrodek dla tych . którzy chcą "poszaleć" przy codziennej muzyce discko polo, i nie tylko czyli dla ludzi zdrowych, tylko czy wtedy powinno być dofinansowanie z Pefron

kuracjuszka

00:45:30 28-08-2017 ip:89.64.2.227

Po przyjeździe nie wiedziałem czy jestem w Polsce czy na Ukrainie. W recepcji "wita" mnie ukraińska flaga, w oknie budynku personelu - ukraińska flaga, a polskiej....nigdzie nie zauważyłem. Nie podoba mi się ta "ukraińskośc" ośrodka.

Fider

07:36:35 22-08-2016 ip:79.191.61.31

pobytu w arce w jarosławcu nie wspominam zbyt mile. po 1 - rzeczywistosc okazała sie inna niz opis przez telefon, potem okazało sie ze był to celowy abieg aby tylko przyciagnac klienta, ale zabieg krótkowzroczny bo wiecej juz nie dam sie nabrac. po 2- celowo podano złe informacje o dległosci do morza, ukrywając informacje o tym ze aby dojsc do morza do plazy trzeba isc ze 20 minut, co dla osób niepełnosprawnych jest istotne, zwłaszcza gdy mają problemy z poruszaniem sie. blisko było do schodów z bardzo duzą ikloscią schodów, dla niektórych turnusowiczów nie do pokonania. po 3 - na jadalni nie zawsze czyste sztucce. po 4 - zaopatrzenie w barze w najgorsze produkty przy kiepskim ogólnym wyborze typu starogardzka. po 5 - ciągłe disco polo ... i zadnego innego wyboru.po 6 - oszustwa przy przeprowadzeniu zabiegów rehabilitacyjnych, bylekosci maksymalne skracanie czasu i ilosci zabiegów. uwaga - tylko 4 zabiegi wodne.przymusowa gimnastyka jako zabieg rehabilitacyjny. po 7 - kiepska opieka medyczna. brak profesjonalizmu , jesli pacjent miał problemy zdrowotne nie mógł liczyc na pomoc, a wrecz odradzane było wezwanie pogotowia. po 8- karygodne przyznawanie zabiegów rehabilitacyjnych, bez zagladania w karte informacyjną o stanie zdowia pacjenta co spowodwoałao ataki padaczki u kuracjusza bo lekarz nie raczył zapoznac sie z historią choroby i dostodowac zabiegów do specyfiki pacjenta. po 9 - własciciel niesympatyczny nie umiejący własciwie reagowac w sytuacjach wymagających rowiązywania konfliktów, tylko straszył i nie wysłuchiwał racji stron. po 10 - niedokładne sprzątanie. po 11 - zauwazalne przez kuracjuszy wykorzystywanie personelu i to juz wystarczy. no more.

wiola

23:30:33 30-01-2008 ip:81.18.201.171

Szukasz noclegu nad morzem? Sprawdź nasze oferty, a wśród nich: kwatery, domki letniskowe, hotele & spa...!

Aktualne oferty noclegów - komfortowe, tanie i atrakcyjne wczasy nad morzem — Letnik.pl letnie wakacje nad morzem w Polsce.

Polecamy nadmorskie informatory o miejscowościach z aktualną pogodą, zdjęcia miejscowości i atrkacji dla Chłapowa w gminie Władysławowo, Jastarni oraz Kuźnicy leżących na mierzeji helskiej Karwi czy uroczych Dębek.

Na skróty: Noclegi Oferty specjalne Mapa noclegów Forum Ogłoszenia drobne Mapa strony Polityka prywatności, cookies RSS

Oferty na wczasy: Dodaj ofertę noclegu Administracja własną ofertą noclegu Kontakt z administratorem

©  2003 - 2017   www.letnik.pl - noclegi na wczasy nad morzem w Polsce

on-line: 37; wtorek, 21 listopad 2017r. 18:22:30; wygenerowano w: 3.3 ms