szukaj w forum

Letnik.net - kwatery nad morzem

Letnik.net

kwatery Władysławowo-Chłapowo

Paleo.pl - noclegi z wyżywieniem Władysławowo

Paleo.pl

noclegi z wyżywieniem w ośrodku wczasowym we Władysławowie

Willa Salem noclegi we Władysławowie

Willa Salem

noclegi we Władysławowie

Pokoje.at Pokoje

Pokoje.at - kwatery

noclegi we Władysławowie

domkicetniewo.pl

Domki Cetniewo

noclegi we Władysławowie

Forum turystyczne


17581 klik

18 odp

Arka - moje wrażenia
Strona 1 z 2  [1]  2  Następna

Polecam pobyt w Arce. Wyżywienie i obsługa super. Blisko do morza i lasu. Można naprawdę odpocząć.

Ewa z Warszawy

11:50:51 29-05-2022 ip:89.65.65.235

staropolska gościnność jestem osobą niepełnosprawną. poruszam się o kulach, ale dość niezdarnie. gdy rezerwowałam pokój w "arce" o tym wszystkim powiedziałem, jak również poinformowałem, zgodnie z prawdą, że chcę ćwiczyć chodzenie i że nie jadę z żadnym opiekunem. moją zaliczkę przyjęto i dopiero na dworcu w sławnie zakomunikowano mi, że w takim stanie nie mogę zostać przyjęty i mam wracać do krakowa. pan, który mnie odbierał z dworca chciał mnie posadzić z bagażem w pustym budynku dworca w sławnie. nadmieniam, że ze sławna jest tylko jeden pociąg do krakowa i jest to pociąg nocny, a więc nie jest ofertą dla niepełnosprawnych. sam z plecakiem nie dostałbym się zresztą w żaden sposób na peron. propozycję można było zrozumieć tylko "siadaj tu i czekaj na śmierć". po moim proteście dowieziono mnie jednak do jarosławca, gdzie kierownik zakomunikował mi, że jutro mam się wynosić. poprosiłem kierownika o czas do środy (była sobota) na zorganizowanie sobie pobytu gdzie indziej, lub powrotu (powrót też wymagałby obszernej logistyki). całą niedzielę siedziałem na telefonie i szukałem możliwości wyjścia z sytuacji. usiłowałem albo znaleźć kogoś, kto za odpłatnością zgodził by się być moim opiekunem (co drugi dzień telefon do mnie z pytaniem, czy mi czegoś nie trzeba. mieszkam w krakowie sam, a gosposia przychodzi dwa razy w tygodniu. fakt jest, że przy wysiadaniu z pociągu potłukłem się w kikut, ale w poniedziałek był on już zagojony i wybierałem się na spacer). również szukałem innych ośrodków, gdzie mógłbym się przenieść i nie tracić możliwości oddychania morskim powietrzem. w poniedziałek rano, gdy skonstatowałem, że będę mógł wyjść na spacer, wcześniej wyjrzałem z pokoju na wózku, by zobaczyć, gdzie są w okolicy ławeczki. okazało się, że kierownik zapomniał o zasadzie "pacta sunt servanda" i akurat wtedy polecił mi jeszcze tego dnia się wynosić. miałem już wtedy wynajęty pokój od wtorku w łebie. chodziło tylko o jedną noc i dotarcie do mnie paczki ze strojami sportowymi. poprosiłem jeszcze o dwie godziny i dobrze, ponieważ w tym czasie dotarła paczka i zarezerwowałem pokój na jedną noc w gdańsku. na zakończenie kilka uwag natury ogólnej. ostatnio dużo pisze się w prasie o "cnotach niewieścich", "cnotach męskich" zapominając, że cnota jest po łacinie "virtus", czyli pochodzi od "vir"-"mąż". ale są jeszcze cnoty narodowe. do nich należy staropolska gościnność

Antoni, Kraków

14:33:10 26-09-2021 ip:89.64.38.167

Nie wiem jak jest w Arce w tym roku . Byłam w zeszłym roku na pierwszym turnusie. Fakt najlepszy dojazd jest tam w sezonie. Wybrałam więc w tym roku włókniarza w Ustce i żałuję. Pobyt w Arce w zeszłym roku a pobyt w Ustce w ośrodku włókniarz to dzień do nocy.

Marta

19:10:12 24-06-2021 ip:95.48.248.66

Przy przerwanym turnusie rehabilitacyjnym,wtedy kiedy wykryto u personelu przypadki koronowirusa,turnus konczył się w czwartek,po usilnych ponagleniach telefonicznych,przysłano fakturę jak za wczasy ,ale płaciliśmy za piątek,nie korzystając z niczego. Gdyż kazano nam szybko pakować i wyjeżdzać. Faktura była za wczasy a nie za turnus rehabilitacyjny na który tam pojechaliśmy. Jednym zdaniem,skasowali za piątek kasę. Czy tak robi w innych ośrodkach???

Kinga

22:22:26 04-04-2021 ip:188.147.36.101

Oj Arką,rządzą młodzi,chcieli dostać dużą kasę za turnusy rehabilitacyjne,teraz sybko mienili ceny na trochę niższą bo chętnych było brak.

Kinga

18:33:29 03-02-2021 ip:188.146.1.70

Właściciel nie chce oddac pieniędzy za wczasy w okresie pandemii, odradzam rezerwacji i płacenia za wczasy.

Gość osrodka

19:36:20 20-01-2021 ip:5.173.137.167

Pobyt w Arce w okresie lipiec,sierpien powiązane z rehabilitacja było wspaniałym przeżyciem i chętnie tam wracałem. To się skończyło, a szkoda. Teraz będzie jak w innych ośrodkach nad morskich.,czyli standardowo, i będę miał większy wybór. Szkoda!!!

Kondrat z wroclawia

17:52:16 09-10-2020 ip:37.30.55.88

Miałam termin 6 czerwiec którego nie było proszę o zwrot zadatku dziękuję

Barbara Mysłowice

18:36:50 02-09-2020 ip:5.184.206.103

Arka od 7.07,2020 zamknięta,wykryto 7 zakażeń koronawirusem u persnelu. Pani z recepcji w czwartek 6 sierpnia przyszła około 23 godziny,aby zakomunikować że mamy się wszyscy spakować i najpózniej rano wyjechać. Nie dostaliśmy żadnego posiłku,choć zapłacone było do 14 sierpnia,rano wędrówka po sklepach. Sanepid zarządził aby ponad 300 osób jechało do domu,nie zostawiając nas na kwaranntannie i nie robiąc testów. Zakomunikowali że sanepid nasz się do nas odezwie i będziemy na kwaranntannie. Teraz w domu czekamy na wymaz.

Kinga

07:49:47 14-08-2020 ip:37.30.0.141

Trochę dziwne że brak jest opinii o Arce po otwarciu po 16 czerwca 2020 roku

Kondrat z wroclawia

12:45:06 27-07-2020 ip:37.30.53.155

Strona 1 z 2  [1]  2  Następna

Pokoje.at

Kwatera prywatna w Chłapowie

o.w. Paleo

Kwatera prywatna we Władysławowie

Letnik.net

Kwatera prywatna w Chłapowie

U Jasia

Kwatera prywatna we Władysławowie


Szukasz noclegu nad morzem? Sprawdź nasze oferty, a wśród nich: kwatery, domki letniskowe, hotele & spa...!

Aktualne oferty noclegów - komfortowe, tanie i atrakcyjne wczasy nad morzem — Letnik.pl letnie wakacje nad morzem w Polsce.

Polecamy nadmorskie informatory o miejscowościach z aktualną pogodą, zdjęcia miejscowości i atrkacji dla Chłapowa w gminie Władysławowo, Jastarni oraz Kuźnicy leżących na mierzeji helskiej Karwi czy uroczych Dębek.

Na skróty: Noclegi Oferty specjalne Mapa noclegów Forum Ogłoszenia drobne Mapa strony Polityka prywatności, cookies RSS

Oferty na wczasy: Dodaj ofertę noclegu Administracja własną ofertą noclegu Kontakt z administratorem

©  2003 - 2024   www.letnik.pl - noclegi na wczasy nad morzem w Polsce

on-line: 2; sobota, 20 kwiecień 2024r. 06:16:32; wygenerowano w: 28.9 ms