szukaj w forum

Letnik.net - kwatery nad morzem

Letnik.net

kwatery Władysławowo-Chłapowo

Paleo.pl - noclegi z wyżywieniem Władysławowo

Paleo.pl

noclegi z wyżywieniem w ośrodku wczasowym we Władysławowie

Willa Salem noclegi we Władysławowie

Willa Salem

noclegi we Władysławowie

Pokoje.at Pokoje

Pokoje.at - kwatery

noclegi we Władysławowie

domkicetniewo.pl

Domki Cetniewo

noclegi we Władysławowie

Forum turystyczne


Strona 1 z 2  [1]  2  Następna

Witam,własnie wróciłam z tygodniowego pobytu.Bardzo przyjemnie spędziłam czas w urokliwym spokojnym pensjonacie z dostępem do telewizora , czystym pokoju wraz z toaletą i prysznicem. Śniadania bardzo urozmaicone z dodatkiem ciepłych dań oraz różnorodność sałatek warzywnych i owocowych .Blisko i bez problemu można dojść do morza.Polecam.Ja,jeśli zdrowie pozwoli wybieram się tam w przyszłym roku.

Barbara Folmert.

22:22:42 12-09-2018 ip:89.64.30.160

witam, wraz z rodziną spędziłam tydzień w pensjonacie kasandra w jastrzębiej górze (ul. topolowa 34) i szczerze nie polecam tego miejsca na wypoczynek. jeśli pogoda dopisuje, miło można spędzić czas na szczęscie na plaży :) natomiast sam pensjonat .... cóż, z zewnątrz wygląda całkiem ciekawie, i to tyle. brak parkingu. jest miejsce do zaparkowania na trawie, lecz tylko jeśli szefowa na to zezwoli. brak miejsca do zabaw dla dzieci. nie można wchodzić na taras. o godz. 22 pensjonat jest zamykany. brak świetlicy, gdzie wieczorem można siąść z przyjaciółmi czy rodziną. pokoje przestronne, lecz brak podstawowych przedmiotów, np. stolików. podczas trzech pierwszych dni naszego pobytu w dwóch pokojach ciekła woda z sufitu, na podłodze było mnóstwo mokrych ręczników  łazienka w kafelkach, lecz przy kąpieli tworzy się tam basen, nie ma miejsca wydzielonego do mycia. jadalnia, cóż mało jedzenia, jest selekcyjnie wydawane gościom, np. 2 pierogi na śniadanie z ciepłych posiłków lub kiełbaska. jeśli produkty kończą się np. ser, pani tylko się uśmiecha i uzupełnia tace gdy ktoś zwróci uwagę. mało miejsca na jadalni, tylko 3 olbrzymie drewniane stoły i tworzą się kolejki by wejść na jadalnię. trochę to przykre, bo traci się rano czas na stanie w kolejce i nerwy !!!!! personel – najbardziej niesympatyczna jest szefowa, nie dba o gości. ponieważ to wizytówka pensjonatu, nie mogę napisać pochlebnie o tym miejscu. jastrzębia góra jest miejscem naprawdę wartym uwagi, plaże przestronne, lecz kasandra pensjonat nie godny polecenia !!!! szczerze odradzam. iza

Iza Tychy

22:11:49 28-12-2014 ip:91.239.36.82

Byłam w Kasandrze na przełomie lipca i sierpnia 2013 r. Jestem zachwycona warunkami jakie proponuje wlaścicielka Pensjonatu. Pokoje urządzone z gustem, czuściutkie, duże. Obsługa bardzo miła, śniadanka wyśmienite (smaczne i bardzo obfite). Pani na recepcji służy pomocą w każdej kwestii. Polecam gorąco. Przepiękne, klimatyczne miejsce:) fiona03@o2.pl

Beata, Warszawa

11:10:53 12-08-2013 ip:148.81.192.203

Nieprawda, w Jastrzębiej w moim pensjonacie , w którym wynajełam pokój jest 14 kanałów! Po prostu inni nie inwestują w nowe tv , z odbiorem telewizji satelitarnej.

aaaa

13:28:29 01-08-2011 ip:83.11.9.132

3 programy? zależy w jakiej okolicy... bo tak normalnie są 5 a teraz w cyfrowej tv naziemnej kilka programów

Adi

23:32:41 31-07-2011 ip:81.219.56.56

tak, brudne łazienki , zapleśniałe zasłony przy prysznicach odstraszają

Zuzanna

19:18:37 18-03-2010 ip:83.11.7.117

do morza dokladnie 500 metrow...warunkow nie znam wiec sie nie wypowiadam

obiektywny

15:02:40 18-03-2010 ip:83.11.31.50

nie jest źle, cena wcale nie jest strasznie wysoka, wszystko w pokoju miałam,zejście do morza kilkaset metrów ale bardzo stromo i wysoko, pani w recepcji mało rozgarnięta i wkurzające proszenie sie o otworzenie bramy przy każdym wjeździe i wyjeździe, do parkowania mało miejsca jeśli ma się większe auto- ogólnie niele ale ja chyba już nie wrócę...

kama925

08:22:59 03-01-2010 ip:194.88.155.138

Hektar jest jednostką powierzchni a nie odległości. Jesteś tak rozgarnięta, że lepiej się nie ruszaj z domu bo się jeszcze zgubisz. I sprawdź w słowniku ten twój "standart".

Waflarskie Buty z Czubami

22:38:53 04-10-2007 ip:212.2.99.46

do morza hektar!!! a niby miało być blisko 300m. Standart pokoi dosyć kiepski jak na taką cene. Lepiej się zastanowić!

Aśka

16:54:46 28-09-2007 ip:212.2.99.45

Strona 1 z 2  [1]  2  Następna

Pokoje.at

Kwatera prywatna w Chłapowie

o.w. Paleo

Kwatera prywatna we Władysławowie

Letnik.net

Kwatera prywatna w Chłapowie

U Jasia

Kwatera prywatna we Władysławowie


Szukasz noclegu nad morzem? Sprawdź nasze oferty, a wśród nich: kwatery, domki letniskowe, hotele & spa...!

Aktualne oferty noclegów - komfortowe, tanie i atrakcyjne wczasy nad morzem — Letnik.pl letnie wakacje nad morzem w Polsce.

Polecamy nadmorskie informatory o miejscowościach z aktualną pogodą, zdjęcia miejscowości i atrkacji dla Chłapowa w gminie Władysławowo, Jastarni oraz Kuźnicy leżących na mierzeji helskiej Karwi czy uroczych Dębek.

Na skróty: Noclegi Oferty specjalne Mapa noclegów Forum Ogłoszenia drobne Mapa strony Polityka prywatności, cookies RSS

Oferty na wczasy: Dodaj ofertę noclegu Administracja własną ofertą noclegu Kontakt z administratorem

©  2003 - 2024   www.letnik.pl - noclegi na wczasy nad morzem w Polsce

on-line: 2; piątek, 29 marzec 2024r. 00:14:28; wygenerowano w: 42.2 ms