szukaj w forum

Letnik.net - kwatery nad morzem

Letnik.net

kwatery Władysławowo-Chłapowo

Paleo.pl - noclegi z wyżywieniem Władysławowo

Paleo.pl

noclegi z wyżywieniem w ośrodku wczasowym we Władysławowie

Willa Salem noclegi we Władysławowie

Willa Salem

noclegi we Władysławowie

Pokoje.at Pokoje

Pokoje.at - kwatery

noclegi we Władysławowie

domkicetniewo.pl

Domki Cetniewo

noclegi we Władysławowie

Forum turystyczne


55730 klik

82 odp

Hotel pallas
Strona 1 z 9  [1]  2  3  4  ... 9  Następna

Czy ktoś posiada jakieś zdjęcia z hotelu?

kasia

20:21:44 10-01-2017 ip:79.124.117.167

ja spedzilem tam 3 tyg zielonej szkoly naprawde bylo super i komfortowo czemu to zaorali nierozumiem :/

dariusz kwapien

23:24:40 12-10-2016 ip:89.75.82.39

Nie mogę uwierzyć w to co zobaczyłem, nie ma (???). To był naprawdę piękny ośrodek. Jeździłem tam w latach 80 - 90-tych, i do dziś bardzo miło wspominam spędzone tam chwile. Popłynęły mi łzy jak zobaczyłem co się stało z tak wspaniałym obiektem. Po grudziądzkim stomilu też nie ma już praktycznie śladu, pozostał tylko pusty biurowiec i parę zniszczonych budynków. Pozostały tylko wspomnienia, oraz smutek i żal że nie ma już tak pięknego obiektu który miał swoją historię i duszę. Wszystko przemija. Po nas też pozostaną wspomnienia. (h).

Heniek z Grudziądza

23:22:55 31-08-2012 ip:82.145.210.191

byłam tam 2 lata temu na zielonej szkole, i jako banda nie wyrzytych dzieciakó zamiast latać tam po jakiś łączkach poszliśmy zwiedzać pallas. W srdoku było wszytko, tapety, łóżka, jakieś stoły, krzesła, nawet sztuczne kwiatki wisiały w jadalni :d. Przerażał mnie ten hotel, bo wyglądał jakby ludzie eksmitowali się z niego w pośpiechu i niewiadomo czemu. A co do kul to popieram!!!! Widzieliśmy w drzwiach ślady od pocisków. Bałam się tam chodzić jak cholera, byliśmy na dach, zwiedzili wszystkie piętra i sypialnie, ale warto było, przynajmiej teraz mam co wspominać :D

arek

17:35:54 12-07-2012 ip:159.253.145.158

Pozdrawiam wszystkich którzy tam jeżdzili i wiedza jak tam było a było super.był elegancki i miał bogate wnętrze,w latach 80(Stomil)",miał też swoją dusze no i nietypową architekturę która wyróżniała się z pośród prostych budynków ,był wizytówką ,nr 1, jako dziecko jezdziłam tam z rodzicami na wycieczki zakładowe jak i na wczasy, baaardzooo milo to wspominam i żałuję że nie miałam możliwości odwiedzenia już jako Pallasa.W tym roku w końcu sie wybrałam żeby powspominać i cieszyć się widokami z górnych pięter tego hotelu a zobaczyłam jedynie wyrównaną ziemie,kilka razy obchodzilam to miejsce aby upewnić się że dobrze trafiłam,w pewnym momencie stanęłam łzy z oczu płynęły na to co zobaczyłam i żal że ktoś mógł coś takiego zrobić,twierdzą że był za duży i zagrażał to czemu o tym nie pomyśleli kiedy dawali zgodę na jego budowę,ten kto to kupił po prostu dał dupy.niewiem co tak naprawdę było powodem zburzenia tego hotelu ale chciałabym żeby go odbudowano taki jaki był co do cm.Trawolta popieram twoje słowa jestem tego samego zdania pozdrawiam

Smutna

02:27:32 28-12-2011 ip:91.94.60.241

widać było zgóry morze? ;d fajne miejsce , ale mysle z ez tymi kulami to troche podkolorowane jest....

Szymonzz

20:10:26 08-12-2009 ip:93.105.203.90

byłam tam 2 lata temu na zielonej szkole, i jako banda nie wyrzytych dzieciakó zamiast latać tam po jakiś łączkach poszliśmy zwiedzać pallas. W srdoku było wszytko, tapety, łóżka, jakieś stoły, krzesła, nawet sztuczne kwiatki wisiały w jadalni :d. Przerażał mnie ten hotel, bo wyglądał jakby ludzie eksmitowali się z niego w pośpiechu i niewiadomo czemu. A co do kul to popieram!!!! Widzieliśmy w drzwiach ślady od pocisków. Bałam się tam chodzić jak cholera, byliśmy na dach, zwiedzili wszystkie piętra i sypialnie, ale warto było, przynajmiej teraz mam co wspominać :D

Lori

19:46:37 26-11-2009 ip:83.11.244.6

amendil z milanówka podaj mi namiary na tego debilnego gościa z pruszkowa na gg: 5564195, gdyż jak kupił go to powienien go wyremontować, ponieważ to był najlepszy ośrodek na pomorzu nigdzie takiego charakterystycznego nie było i jakby go wyremontował to nadal by był numerem jeden na pomorzu. najwidoczniej ten debil z pruszkowa w ogóle się nie znał na inwestycjach hotelowych, bo nie wiedział, że doprowadził do ruiny kurę znoszącą złote jaja. od 4 roku życia jeździłem tam z rodzicami nie mogę się pogodzić że już tego ośrodka tam nie ma. tylko 2 razy zdążyłem z narzeczoną tam pojechać a potem już cały czas był w remoncie tylko jakoś tego remontu nie widziałem. non stop dzwoniłem do drejku gdzie mi mówili że oni już tego nie mają i nie wiedzą kto go ma w posiadaniu. w tym roku zobaczyłem puste pole to już mnie to wkurzyło. trzeci rok musieliśmy się tułać po jakiś pensjonacikach teraz już lepszy mieliśmy ale 2 lata temu jak byłem pewien, że pojedziemy do pallasu to niestety z braku miejsc musieliśmy wziąść niby villę ata, w której właścicielka nijaka grabbe dała nam taką śmierdzącą kanciapę, gdzie musieliśmy uważać na prysznic aby nie zalać pokoju, okno się nie otwierało ani nie zamykało ze względu na kołek a najgorsze to to że baba jak weszliśmy do środka wskazała łapą, że tutaj jest łoże małżeńskie a to łoże wyglądało jak kanapa wysuwana do przodu i jeszcześmiedząca i siepiąca się no skandal i zapłaciliśmy drożej niż w pallasie.

Tomek T.

14:17:08 06-10-2009 ip:77.252.144.42

Amendil z Milanówka: bujną masz dziecko wyobraźnię, ale już wrzesień i czas do szkoły... na szczęście...

zs

15:03:12 02-09-2009 ip:83.11.17.222

No niestety to prawda juz go niema , została tylko dziura w ziemi i piasek... , ciekawa sprawa z tymi kulami chociaz troche niebardzo wierze w historie podana 2 posty niżej , jak ktos cos wie albo ma jakies tego zdjecia pisac , 8180991

Szymonzz

21:48:47 01-09-2009 ip:93.105.203.90

Strona 1 z 9  [1]  2  3  4  ... 9  Następna

Pokoje.at

Kwatera prywatna w Chłapowie

o.w. Paleo

Kwatera prywatna we Władysławowie

Letnik.net

Kwatera prywatna w Chłapowie

U Jasia

Kwatera prywatna we Władysławowie


Szukasz noclegu nad morzem? Sprawdź nasze oferty, a wśród nich: kwatery, domki letniskowe, hotele & spa...!

Aktualne oferty noclegów - komfortowe, tanie i atrakcyjne wczasy nad morzem — Letnik.pl letnie wakacje nad morzem w Polsce.

Polecamy nadmorskie informatory o miejscowościach z aktualną pogodą, zdjęcia miejscowości i atrkacji dla Chłapowa w gminie Władysławowo, Jastarni oraz Kuźnicy leżących na mierzeji helskiej Karwi czy uroczych Dębek.

Na skróty: Noclegi Oferty specjalne Mapa noclegów Forum Ogłoszenia drobne Mapa strony Polityka prywatności, cookies RSS

Oferty na wczasy: Dodaj ofertę noclegu Administracja własną ofertą noclegu Kontakt z administratorem

©  2003 - 2024   www.letnik.pl - noclegi na wczasy nad morzem w Polsce

on-line: 1; sobota, 27 kwiecień 2024r. 02:07:51; wygenerowano w: 8.3 ms