szukaj w forum

Letnik.net - kwatery nad morzem

Letnik.net

kwatery Władysławowo-Chłapowo

Paleo.pl - noclegi z wyżywieniem Władysławowo

Paleo.pl

noclegi z wyżywieniem w ośrodku wczasowym we Władysławowie

Willa Salem noclegi we Władysławowie

Willa Salem

noclegi we Władysławowie

Pokoje.at Pokoje

Pokoje.at - kwatery

noclegi we Władysławowie

domkicetniewo.pl

Domki Cetniewo

noclegi we Władysławowie

Forum turystyczne


Strona 1 z 5  [1]  2  3  4  ... 5  Następna

Jasne, że się da. Tutaj znajdziesz rozpiskę najbardziej psiolubnych plaż w Polsce. https://bit.ly/Plaże2023

Krzysiek z Dogeri

22:48:07 16-07-2023 ip:87.207.216.143

Czy można wejść na plaże w Jarosławcu z pieskiem

Viola

23:30:59 08-07-2023 ip:185.27.190.57

Trzeba zaktualizować informacje, obecnie jest sporo plaż na które można wejść z czworonożnym przyjacielem :) My byliśmy w tamtym roku w Ustce, na plażę można wejść z pieskiem, również mnóstwo hoteli nie robi żadnych problemów co do pobytu z psem, my byliśmy w Hotelu Lubicz: https://hotel-lubicz.pl/. i byliśmy bardzo miło i przyjaźnie przyjęci :)

Ola

19:56:09 17-07-2020 ip:82.115.78.72

Nie wiecie czy w Stegnie mroźna wchodzić na plaże z psem

Ewa

16:48:16 18-08-2018 ip:37.47.9.3

pies w wodzie sie nie załatwia

inga

08:58:34 23-07-2015 ip:87.205.62.16

Oczywiście zgadzam się z tym, że pieski powinny być na smyczy. Ale nie zgadzam się z tym żeby nie było można wchodzić na plażę z psami. Sama mam pieska shitzu i byłam już kilka razy na plaży w Ustce i tam był zakaz wprowadzania psów, który zignorowałam bo uważam, że bez przesady, my ludzie którzy kochamy psy nie mamy prawa do wypoczynku? Paranoja!!! Mój pupil był na smyczy, leżał sobie cichutko w miejscu zacienionym za parawanem, z pod parawanu mu wiało co go chłodziło, miał picie i myślę, że jakby ktoś mi powiedział, że taki psiak mu przeszkadza to chyba bym go palła w ten głupi łeb. Powinno być wolno wchodzić na plażę z psiakami ale trzymając psa na smyczy, bo też nie lubię jak pieski tak poprostu sobie gonią i podsikują parawany, a jak ludzie by się nie stosowali do tych zasad to każdy miałby prawo zadzwonić do straży miejskiej i to uważam, że byłoby wporządku.

Anna z Krakowa

00:13:52 14-07-2015 ip:83.26.8.192

ludzie sraja i sikaja do wody !!! a problem z psiakami . pies niekiedy ma wiecej kultury niz czlowiek ! obluda @ zawsze sprzatam po swoim piesku ! , a czlowiek sra do wody i gowna plywaja !

Waldek Poznan

20:21:53 25-06-2015 ip:62.21.70.44

Czy w Łebie można na plażę wprowadzać psa? Czy zostają tylko te nieoznaczone jako "kąpieliska" ? W tamtym roku byłam w Ustroniu Morskim. Ludzie wchodzili normalnie z psiakami. Mnie to nie przeszkadza. Ja po swoim pupilu zawsze sprzątam, a siku zawsze robi na matę chłonną jeśli jej położę. Więc nie wiem w czym niektórzy ludzie problem widzą? Po prostu trzeba po swoim psie sprzątać. W Ustroniu miałam taką sytuację, że jamniczek załatwił się na plaży ( z dala od plażowiczów ) właścicielka od razu po nim sprzątnęła ale została zwyzwana od jednej nawiedzonej mamuśki z 3 bachorów drących japę, sypiących piachem po obcych. Ugryzłam się w język. W końcu przyszedł czas, że i bachorowi się zachciało kupkę - kobieta wysadziła bez żadnego wstydu dzieciaka i na piachu pozostawiła kupę. Moja mama nie wytrzymała i opierdzieliła kobietę. Czym niby się różni kupa dziecka od psa? Tym,że większość właścicieli czworonogów sprząta po nich. Fakt faktem chyba ktoś leżący obok nas też widział sytuację i nagrał film i zadzwonił po straż miejską. Po ok.30 min. kobieta dostała mandat, za to że nie poszła z dzieciakiem do WC tylko załatwiła sprawę na plaży. I słusznie !

Martyna, Kielce

13:48:02 12-06-2015 ip:193.19.125.202

w zeszłym roku byłem na urlopie w Łebie,pluskam się z dzieckiem w wodzie a tu koło nas ludzkie gówienko sobie płynie także skoro zakaz wstępu psom to ludziom też!!

Marcin

22:00:15 25-11-2012 ip:88.199.34.130

W Łebie można wchodzić z psem na plażę do 1 czerwca ,a potem od września. W Jastrzębiej Górze podobno nie,ale .... w czerwcu będzie wiadomo czy przeszedł wniosek do ustawy ,zeby wydzielić miejsca gdzie można wchodzić

wczasowicz

11:57:18 15-07-2012 ip:173.208.252.123

Strona 1 z 5  [1]  2  3  4  ... 5  Następna

Pokoje.at

Kwatera prywatna w Chłapowie

o.w. Paleo

Kwatera prywatna we Władysławowie

Letnik.net

Kwatera prywatna w Chłapowie

U Jasia

Kwatera prywatna we Władysławowie


Szukasz noclegu nad morzem? Sprawdź nasze oferty, a wśród nich: kwatery, domki letniskowe, hotele & spa...!

Aktualne oferty noclegów - komfortowe, tanie i atrakcyjne wczasy nad morzem — Letnik.pl letnie wakacje nad morzem w Polsce.

Polecamy nadmorskie informatory o miejscowościach z aktualną pogodą, zdjęcia miejscowości i atrkacji dla Chłapowa w gminie Władysławowo, Jastarni oraz Kuźnicy leżących na mierzeji helskiej Karwi czy uroczych Dębek.

Na skróty: Noclegi Oferty specjalne Mapa noclegów Forum Ogłoszenia drobne Mapa strony Polityka prywatności, cookies RSS

Oferty na wczasy: Dodaj ofertę noclegu Administracja własną ofertą noclegu Kontakt z administratorem

©  2003 - 2024   www.letnik.pl - noclegi na wczasy nad morzem w Polsce

on-line: 3; czwartek, 25 kwiecień 2024r. 02:09:56; wygenerowano w: 23.9 ms