szukaj w forum

Letnik.net - kwatery nad morzem

Letnik.net

kwatery Władysławowo-Chłapowo

Paleo.pl - noclegi z wyżywieniem Władysławowo

Paleo.pl

noclegi z wyżywieniem w ośrodku wczasowym we Władysławowie

Willa Salem noclegi we Władysławowie

Willa Salem

noclegi we Władysławowie

Pokoje.at Pokoje

Pokoje.at - kwatery

noclegi we Władysławowie

domkicetniewo.pl

Domki Cetniewo

noclegi we Władysławowie

Forum turystyczne


 

Jak lubisz mazury to zerknij sobie na hotel Zalesie Mazury. Byliśmy u nich z mężem i dzieciakami w poprzednie wakacje. Pod względem udogodnień czy atrakcji, ciężko o lepsze miejsce w okolicy.

marionnaka

19:21:52 20-04-2019 ip:216.162.47.70

Ja w te ferie z dzieciakami byłam w Zakopanem, całą rodzinką nocowaliśmy tutaj www.domekzakopane.info/ w tym domku pod Gubałówką, blisko centrum więc auto nie było potrzebne, fajny wypoczynek tam jest całkiem inne powietrze.

Ivvona

10:26:00 10-03-2016 ip:87.204.106.131

czy we władysławowie som kwatery za 20zł blisko morza żeby cicho było ale nie da leko czzy dzieci som za darmo bo mam 4 : 2.5 roku, 9, 15 i 17 lat . jak śpiom z rodzicami czy dwu osobowy pokój będzie dobry ? czy jest na plaży kamienie czy nie ma i piasek ? ratownicy chyba som ??????? tak żeby na plażę z 5 minut było i jest pusta ? macie sprawdzone adresy ,dajcie bo w zakopanym to miało być też dobrze a pokój z perelu był chyba ce rata na stole i wersalka sczypionca całom noc !!!! ja płacę 350 zł za tydzień a rodzina ferji nie miała bo skandal i oszustfo!!!!! !!!!!!!! odradzam zakopane i kwaterę na tatrzańskiej u pani stefani !!!!!

Jola Warszawa

08:27:37 26-02-2013 ip:83.25.124.224

polecam 'Willa Arletta' - okolice Władysławowa - b. dobre warunki dla dzieci, super plac zabaw, cicha, spokojna okolica, rano budzi nas śpiew ptaszków, wieczorem można podziwiać piękno zachodzącego słońca i mgłę wypływającą z niedaleko położonego lasu. Jeśli chcesz spędzić aktywny urlop z dziećmi - zobacz koniecznie. www.willaarletta.koti.pl

ika

22:57:02 06-02-2013 ip:87.205.227.161

szukamy wypoczynku nad morzem z małym 6 miesięcznym dzieckiem z pełnym wyżywieniu - m.starobrat@poczta.pf.pl - 0 608 519 954

Michał

18:38:15 17-04-2007 ip:62.111.158.66

polecam kwatere Pani Zofii Kaczamarek, ul.Harcerska. Władysławowo - Cetniewo. blisko morze, park dla dziecka, ładne pokoje i miła pani. sama jade z dwojka dzieci 7 i 1,5 roku.

wczasowiczka

23:58:45 08-03-2006 ip:83.18.235.74

Zapomniałam dodać, że interesują mnie oferty atrakcyjne cenowo.

Marita

17:25:04 21-04-2004 ip:217.99.6.98

Szukam pokoju dla 1 os + 1,5 roczne dziecko na dwa tygodnie czerwca 2004. Czysto (najlepiej bez wykładziny na podlodze i bez takiego charakterystycznego zapachu zagrzybionych pomieszczeń), własna łazienka, możliwość przygotowywania prostych posiłków, blisko morza, ciche położenie. Dzidzia miewa zapalenia krtani, więc konieczna jest możliwość szybkiej pomocy lekarskiej w pobliżu. Interesuje mnie władysławowo i bliskie okolice, bo będę bez samochodu, więc lekarz musi być w pobliżu. Mam nadzieję, że nie będzie potrzeby korzystania z jego usług, ale musimy się pod tym względem zabezpieczyć. Byłabym wdzięczna za oferty na łamach forum lub
marita123@poczta. Onet. Pl.

Marita

17:24:04 21-04-2004 ip:213.76.100.121

 

Pokoje.at

Kwatera prywatna w Chłapowie

o.w. Paleo

Kwatera prywatna we Władysławowie

Letnik.net

Kwatera prywatna w Chłapowie

U Jasia

Kwatera prywatna we Władysławowie


Szukasz noclegu nad morzem? Sprawdź nasze oferty, a wśród nich: kwatery, domki letniskowe, hotele & spa...!

Aktualne oferty noclegów - komfortowe, tanie i atrakcyjne wczasy nad morzem — Letnik.pl letnie wakacje nad morzem w Polsce.

Polecamy nadmorskie informatory o miejscowościach z aktualną pogodą, zdjęcia miejscowości i atrkacji dla Chłapowa w gminie Władysławowo, Jastarni oraz Kuźnicy leżących na mierzeji helskiej Karwi czy uroczych Dębek.

Na skróty: Noclegi Oferty specjalne Mapa noclegów Forum Ogłoszenia drobne Mapa strony Polityka prywatności, cookies RSS

Oferty na wczasy: Dodaj ofertę noclegu Administracja własną ofertą noclegu Kontakt z administratorem

©  2003 - 2024   www.letnik.pl - noclegi na wczasy nad morzem w Polsce

on-line: 1; piątek, 19 kwiecień 2024r. 06:35:51; wygenerowano w: 54.3 ms