szukaj w forum

Letnik.net - kwatery nad morzem

Letnik.net

kwatery Władysławowo-Chłapowo

Paleo.pl - noclegi z wyżywieniem Władysławowo

Paleo.pl

noclegi z wyżywieniem w ośrodku wczasowym we Władysławowie

Willa Salem noclegi we Władysławowie

Willa Salem

noclegi we Władysławowie

Pokoje.at Pokoje

Pokoje.at - kwatery

noclegi we Władysławowie

domkicetniewo.pl

Domki Cetniewo

noclegi we Władysławowie

Forum turystyczne


14839 klik

23 odp

Pytanie o Dąbki
Strona 1 z 3  [1]  2  3  Następna

Byłam i jeszcze będe, osrodek Bueno cudo. Jeden raz byłam na obiedzie " Ponura małpka" nigdy nie zamawiajcie tam dań ja za paskudne suruwki i ziemniaki z rybą zaplaciłam 133 zl dwa posiłki /ryba była dobra/w innej restauracji miałabym cztery obiadyUwazajcie!!!!

marea

20:48:52 22-09-2023 ip:83.26.141.169

Witam nie polecam villa happy rose w bąbkach Zostaliśmy tam okradzeni auto rowery w dąbkach tam kradną omijajcie ten obiekt

Rozczarowana

22:26:51 20-07-2022 ip:5.147.48.101

Fantastyczny Ośrodek. Wspaniała kuchnia, b. dobra obsługa w recepcji, parking strzeżony i blisko pięknej plaży. Apenę "odwiedzamy poraz drugi i z pewnością odwiedzimy w przyszłym roku.

Joanna Korcz

16:08:11 26-08-2020 ip:31.0.44.248

Ja polecam w Dąbkach szukać tutaj: www.noclegowo.pl/noclegi/dabki :) Duży wybór i zaufani gospodarze!

Iza

10:54:58 24-04-2020 ip:185.246.204.40

Apena, ośrodek zadbany. Co roku widać dokonane modernizacje. Pokoje dwuosobowe mają niewygodne, przestarzałe tapczany. Pokoje 3 i 4 osobowe mają nowoczesne łóżka. Smaczne śniadania w formie bufetu. Niestety, dużo skarg na jakość obiadów w ostatnim roku (2018). Brak surówek ze świeżych, sezonowych warzyw. Temperatura wydawanych posiłków dawała wiele do życzenia. Im później się przyszło, tym jedzenie było zimniejsze. Szkoda, bo Apena słynęła ze smacznego, domowego jedzenia. Dużo miejsc parkingowych, nocą obiekt jest strzeżony. Super pomysł z organizowaniem cotygodniowych ognisk przez gospodarza ośrodka.

Wczasowicz lato 2018

23:44:43 31-12-2018 ip:78.34.140.8

Poprawka do mojego poprzedniego wpisu... Miało być a młoda obsługa jeszcze milsza...

Rodzina z centralnej Pols

21:39:50 14-08-2018 ip:37.47.204.77

Byłam w Apenie już czwarty raz i raczej tu wrócę, póki dzieci nie dorosnąć, bo Pani Mariola zatrudniona do opieki nad dziećmi jest niezastąpiona. Dwa razy dziennie umila im życie, a nam pozwala na chwilę oddechu. Poza wszystkim, to przemiła i zawsze uśmiechnięta osoba, którą dzieci po prostu kochają. Moja 12-letnia córka nie poszła spać po podróży zanim nie przywitała się z Panią Mariolą! A jak trzeba było wybierać spacer czy zajęcia, to oczywiście zawsze zajęcia. Żeby dzieci tak chętnie chodziły do szkoły, jak na tę animacje... ;) Co do reszty uwag o Apenie, to jedzenie jak zwykle pyszne i do syta, a młoda obsługa na sali jeszcze miesza niż w latach poprzednich. Także za rok znowu tam zawitamy, oby tylko pogoda dopisała jak w tym roku :)

Rodzina z centralnej Pols

21:35:47 14-08-2018 ip:37.47.204.77

Odczucia z ośrodka Apena w Dąbkach k Koszalina. Pogoda super, jedzenie super, chyba najlepsze w okolicy. Ludzie gadają o wyżywieniu w Apenie w miasteczku.. Atrakcją w Apenie jest Pani animatorka od dzieci. Dzieciaki są zachwycone, gry, zabawy, opieka nagrody za konkursy itp powoduje, że rodzice mają spokojną czas dla siebie, a dzieciaki nie psocą rodzicom. To chyba tyle z atrakcji. Ośrodek na zdjęciach ładny. Szkoda, że kierownik ośrodka przegania i upomina dzieci gdy tylko któreś jest głośniejsze lub wejdzie na trawę. Gdy starszy pan przechadza się po włościach należy być cichutko- jak myszka, żeby nie otrzymać upomnienia. Dużo zakazów na ośrodku niczym za komuny: nie deptaj trawników zakaz wstępu itp. Wniosek taki, że ośrodek przyjazny emerytom, bo Ci raczej nie biegają pokrzykując, nie pląsają po trawnikach, a często przebywają w pokojach, czym nie denerwują pana kierownika. Gdy jest się stateczną osobą szukającą ciszy i spokoju, dobrego, obfitego jedzenia to Apena w sam raz. Zabawy taneczne są w ościennych ośrodkach, w Apenie musi panować ład, cisza i spokój,taki regulamin ustanowił kierownik ośrodka. Standard mógłby być wyższy, ośrodek lata świetności ma chyba daleko za sobą, może przydałoby się trochę świeżej krwi, która rozrusza to miejsce. Zatem emeryci i osoby poszukujące ciszy Tak, młodzi z dziećmi Raczej do zastanowienia, chyba, że dzieci są ciche i nie lubią deptać trawy. Wtedy kierownik jest miły. Życzę wszystkim słońca bo plaża ładna i blisko. Z drugiej strony jezioro, tak jak na zdjęciach. Niedaleko smażalnia ryb świeże,prosto od rybaka.

Wczasowicz z rodziną.

15:12:17 09-08-2018 ip:188.146.100.2

Witam wszystkich. Kamyk do ogródka. Ośrodek słynie z posiłków serwowanych na obiekcie. W dniu dzisiejszym w porze obiadowej .... dwie surówki z białej kapusty, buraczki i marchew. Wczoraj to samo + warzywa gotowane(kalafior, brokuł, marchew, fasola), wcześniej kapusta biała ,czerwona, gotowana, marchew buraczki.....???? W poprzednim roku 2017 na stole witały nas do obiadu sałatki z pekińskiej, mizerie, sałata zielona, sałatka z pomidorami,papryka. Ogólnie pisząc warzywa sezonowe b y ł y d o s t ę p n e. Nie mylić ze śniadaniami. Wg mnie nie wpływa to na korzyść, nie jest to tylko moja opinia. Dowiedziałem się, że całkiem niedawno były zgłaszane podobne uwagi do obecnych najemców ośrodka. Ośrodek ma swoją renomę..... . Dodam, że moderator strony Apeny "księgi gości" skutecznie blokuje negatywne wpisy. Zobaczymy co będzie dalej.

Wakacje Apena 08.2018

00:17:40 08-08-2018 ip:195.117.1.180

wszystko byłoby fajnie gdyby nie ten odstraszacz ptaków zamontowany na ośrodku dukat trzeba wysłuchiwać tego wrzasku od 5.00 do 21.30

mariusz

12:45:50 23-07-2018 ip:94.254.128.47

Strona 1 z 3  [1]  2  3  Następna

Pokoje.at

Kwatera prywatna w Chłapowie

o.w. Paleo

Kwatera prywatna we Władysławowie

Letnik.net

Kwatera prywatna w Chłapowie

U Jasia

Kwatera prywatna we Władysławowie


Szukasz noclegu nad morzem? Sprawdź nasze oferty, a wśród nich: kwatery, domki letniskowe, hotele & spa...!

Aktualne oferty noclegów - komfortowe, tanie i atrakcyjne wczasy nad morzem — Letnik.pl letnie wakacje nad morzem w Polsce.

Polecamy nadmorskie informatory o miejscowościach z aktualną pogodą, zdjęcia miejscowości i atrkacji dla Chłapowa w gminie Władysławowo, Jastarni oraz Kuźnicy leżących na mierzeji helskiej Karwi czy uroczych Dębek.

Na skróty: Noclegi Oferty specjalne Mapa noclegów Forum Ogłoszenia drobne Mapa strony Polityka prywatności, cookies RSS

Oferty na wczasy: Dodaj ofertę noclegu Administracja własną ofertą noclegu Kontakt z administratorem

©  2003 - 2024   www.letnik.pl - noclegi na wczasy nad morzem w Polsce

on-line: 23; sobota, 20 kwiecień 2024r. 15:03:57; wygenerowano w: 7.2 ms