szukaj w forum

Letnik.net - kwatery nad morzem

Letnik.net

kwatery Władysławowo-Chłapowo

Paleo.pl - noclegi z wyżywieniem Władysławowo

Paleo.pl

noclegi z wyżywieniem w ośrodku wczasowym we Władysławowie

Willa Salem noclegi we Władysławowie

Willa Salem

noclegi we Władysławowie

Pokoje.at Pokoje

Pokoje.at - kwatery

noclegi we Władysławowie

domkicetniewo.pl

Domki Cetniewo

noclegi we Władysławowie

Forum turystyczne


13878 klik

23 odp

Pies na plaży
Strona 1 z 3  [1]  2  3  Następna

Witam! Zmartwilam sie bo zaliczkowalam juz pobyt w Chlapowie a teraz czytam tu ze plaza zasrana. Chyba za rok pojade przed sezonem.

Gosia

22:14:42 31-07-2014 ip:82.145.220.76

Witam, Chcę się wybrać w sierpniu do Chłapowa na urlop z pieskiem. Znalazłam pensjonat gdzie przyjmują ze zwierzętami i ku mojemu miłemu zaskoczeniu uiszcza się jednorazową opłatę za cały pobyt pieska w wysokości 25 zł (za czyszczenie dywanu i usuwanie zapachu), a nie tak jak w przypadku większości miejsc 20zł za dobę (zdzierusy!) Temat znalazłam, bo również zastanawiałam się nad tym czy mogę na plażę z pieskiem... Również należę do odpowiedzialnych właścicieli i sprzątam po mojej suni, nie tak jak większość ignorantów. Denerwuje mnie kiedy chcę pobawić się z psem na trawie lub plaży i leży tam mnóstwo kup, tudzież śmieci pozostawionych przez innych bywalców! Uważam że zakazu wejścia z psem nie powinno być, ale każdy odwiedzający miejsca publiczne powinien zabierać swoje brudy ze sobą, nie zostawiać resztek jedzenia, śmieci i odchodów... Niektórzy chyba nawet nie zdają sobie sprawy jaką krzywdę wyrządzają zwierzętom - nie tylko psom- "dokarmiając" resztkami jedzenia i opakowaniami po nich. Ludzie ogarnijcie się i zacznijcie dbać o nasze dziedzictwo! A każdy kto widzi takową sytuację powinien zwrócić uwagę - może się w końcu ludzie nauczą, bo będzie im wstyd!

psiara

11:20:43 04-07-2013 ip:83.238.29.66

popieram pana miejscowego ma zupelna racje pozdrawiam

grazyna

18:34:50 10-05-2008 ip:80.243.52.130

Fakt - po psie właściciele sprzątają (choć nie wszyscy), a po swoim dziecku kupkę wynie to już problem... Według mnie mandatu nie powinno się przyznawać, jeśli piesek jest w kagańcu, na smyczy, nie zalatwia sie gdzie popadnie i nie kurzy... Grażyna - masz 100%-ową rację!!! Pies nie rżni się wieloma rzeczami od ludzi! Przecież jak człowiek chce się załatwic, to nie czeka 2och godzin,. az skonczy opalanie, tylko idzie do ToiToi'a, a pies mowic nie potrafi - wiec gdy czuje pewna potrzebe fizjologiczna to robi kupke lub siusiu. Ludzie! Psy to tez istoty zywe!!!

S. [miejscowy]

20:16:53 09-05-2008 ip:83.25.235.246

pies od czlowieka nie rozni sie i pies czuje bol i glod tak samo jak czlowiek i pies ma potrzeby fiziologiczne, podobnie jak czlowiek a jak sie zachowuja to tylko kwestia wychowania

grazyna

11:41:28 05-05-2008 ip:80.243.52.130

do miejscowego masz racje jest jeszcze duzo takich co za stodole chodza tak jak ja ,bo jestem ze wsi imam wychodek za stodola

wiesniak

20:59:57 04-05-2008 ip:80.243.52.130

I jeszcze "netykieta".Co to jest?Nawet Kopalinski,ktory zyl prawie 100 lat nie znal takiego slowa. Bra dla orga sto.Spoko nara je ty jeb neta. Rozpedzilem sie.

janusz

20:59:24 04-05-2008 ip:77.115.47.67

To jeszcze ja.Regulamin pisze sie przez "u"

Janusz

20:54:50 04-05-2008 ip:77.115.47.67

Czym rozni sie pies od czlowieka?Jeden i drugi sra gdzie popadnie.Ale ja wole wejsc w psia kupe.A co do srania,to moj pies szuka ustronnego miejsca,najczesciej gleboko w krzakach.A homo zazwyczaj sra na srodku sciezki.A przeciez nie o to tu chodzi.Jak ktos ma fobie do psow,to nawet te w tv mu przeszkadzaja.Oczywiscie psy duze i te zle musza miec kaganiec,no i odpowiednia opieke.Chociaz niektorym plazowiczom(homo)tez kaganiec i opieka by sie przydala.

janusz

20:52:24 04-05-2008 ip:77.115.47.67

Shagma nie napisałeś/aś gdzie nad morze,a jest tego z 320 kilometrów

miejscowy 10

06:44:15 04-08-2007 ip:83.25.253.23

Strona 1 z 3  [1]  2  3  Następna

Pokoje.at

Kwatera prywatna w Chłapowie

o.w. Paleo

Kwatera prywatna we Władysławowie

Letnik.net

Kwatera prywatna w Chłapowie

U Jasia

Kwatera prywatna we Władysławowie


Szukasz noclegu nad morzem? Sprawdź nasze oferty, a wśród nich: kwatery, domki letniskowe, hotele & spa...!

Aktualne oferty noclegów - komfortowe, tanie i atrakcyjne wczasy nad morzem — Letnik.pl letnie wakacje nad morzem w Polsce.

Polecamy nadmorskie informatory o miejscowościach z aktualną pogodą, zdjęcia miejscowości i atrkacji dla Chłapowa w gminie Władysławowo, Jastarni oraz Kuźnicy leżących na mierzeji helskiej Karwi czy uroczych Dębek.

Na skróty: Noclegi Oferty specjalne Mapa noclegów Forum Ogłoszenia drobne Mapa strony Polityka prywatności, cookies RSS

Oferty na wczasy: Dodaj ofertę noclegu Administracja własną ofertą noclegu Kontakt z administratorem

©  2003 - 2024   www.letnik.pl - noclegi na wczasy nad morzem w Polsce

on-line: 4; piątek, 26 kwiecień 2024r. 08:56:17; wygenerowano w: 8 ms