szukaj w forum

Letnik.net - kwatery nad morzem

Letnik.net

kwatery Władysławowo-Chłapowo

Paleo.pl - noclegi z wyżywieniem Władysławowo

Paleo.pl

noclegi z wyżywieniem w ośrodku wczasowym we Władysławowie

Willa Salem noclegi we Władysławowie

Willa Salem

noclegi we Władysławowie

Pokoje.at Pokoje

Pokoje.at - kwatery

noclegi we Władysławowie

domkicetniewo.pl

Domki Cetniewo

noclegi we Władysławowie

Forum turystyczne


Strona 1 z 3  [1]  2  3  Następna

Byłam w Willi u Franciszka pod koniec sierpnia 2022r. Jest to pensojnat w cichej okolicy, w którym jes nieskazitelnie czysto. Sniadania w formie bufetu z dużym wyborem pysznych dań. Włascicielka przemiła, pomocna osoba. Polecam serdecznie. Pozdrawiam , małzeństwo z Częstochowy

Barbara i Zenon Jędrasiak

10:20:32 05-09-2022 ip:83.19.40.33

Jestem "U Francisza" kolejny raz. Świetne miejsce. Czysto, biało, że oczy poraża. Toalety czyściutkie i zadbane. Właścicielka miła i na bieżąco rozwiązuje wszystkie problemy, które zgłoszą goście. Śniadania super, urozmaicone i pyszne. W tym roku jesteśmy z wnuczką. Jak zdrowie pozwoli będziemy za rok. Nic nie zmieniamy ponieważ w tym miejscu czujemy się jak w domu. Pozdrawiamy serdecznie.

Małgorzata Kozak

14:37:47 02-07-2022 ip:37.47.214.26

Szczerze polecam. Jeżdżę co roku, nawet kilka razy w roku. Pani Halinka - przecudowna osoba, ciepła. Z wyżywienia nie korzystałam, bo zwykle jeżdżę w zimie, a w zimie nie ma wyżywienia. Dla mnie to akurat żaden problem, bo nie lubię być uwiązana wyżywieniem o konkretnych porach, jem tam gdzie aktualnie jestem. Naprawdę polecam

Magdalena

10:30:08 09-02-2021 ip:83.26.219.98

Dzień dobry Jestem bardzo pozytywnie zadowolony z pobytu w Willi u Franciszka. Wyśmienite jedzenie typowo domowe z kompotem oraz ciastem jako deser do obiadu . Okolica spokojna , miła atmosfera. Serdecznie polecam :)

Artur z Ostrowca Św.

11:23:42 29-07-2018 ip:159.205.237.155

Bardzp polecamy pobyt w Willi u Franciszka; miła atmosfera, przyjemny pobyt w spokojnej okolicy pełnej zieleni zarówno dla par jak i rodzin z dziećmi, czyste pokoje, piękny ogród, plac zabaw dla dzieci. Pyszne domowe jedzenie jak u mamy:)

Asia i Darek, Warszawa

13:08:03 26-06-2016 ip:82.177.21.228

na podstawie pozytywnych poniższych opinii wybrałem pobyt w willi u franciszka, na wrześniowy 7 dniowy odpoczynek. i potwierdzam to w pełni, że jesteśmy z żoną bardzo zadowoleni!. jedzenie przepyszne, zupa grzybowa jaką nas przywitano niesamowita, wspaniałe świeże sałatki do drugiego dania, śniadania również bardzo dobre. czysto , sympatycznie, polecam !!!

Jacek, Olsztyn.

22:46:31 26-09-2015 ip:83.9.213.65

Szczerze polecam. Czysty pokój, nowa łazienka, tv z kablówką.Jedzenie prawdziwie domowe, przepyszne. Nie trzeba spędzać urlopu żywiąc się na mieście śmieciowym pseudojedzeniem. Osoby z małymi dziećmi mogą korzystać bez obaw. Właściciele bardzo sympatyczni, obsługa bardzo dobra. Wyżywienie również można wykupić sobie nie będąc gościem Willi u Franciszka. Udany pobyt odbyłam od 18.07 - 24.07.2015 r.

Elżbieta, Warszawa

18:13:35 28-07-2015 ip:89.67.0.162

Pobyt czteroosobowej rodziny od 27.06-do 04.07.2015. Wspaniali właściciele.Smaczne jedzenie.Willa -wysoki standard. Cicha dzielnica w otoczeniu zieleni z placem zabaw dla dzieci. Spokojnie,czysto sympatycznie. Szczerze polecam pobyt w Willi u Franciszka. Dziwię się negatywnym opiniom powyżej (złośliwi sąsiedzi??? ) Jeśli chodzi o mnie i moją rodzinę to wrócimy tam z największą przyjemnością.

Iza Kruk -Siedlce

09:01:09 06-07-2015 ip:178.42.4.160

szczerze polecam!!! willa o wysokim standardzie. zarówno czyste pokoje, nowiutkie łazienki oraz przepiękny ogród, a także płac zabaw dla dzieci na łonie pięknej roślinności. jedzenie smaczne. byłam z mężem i 2 dzieci na tygodniowym pobycie. wróciliśmy bardzo zadowoleni i polecamy .

Ewa Warszawa

16:59:21 10-06-2015 ip:83.23.244.81

polecamy pobyt w "willi u franciszka".bardzo ładnna i zadbana willa na zewnątrz jak i w wewnątrz.pokoje,łazienki czyste ,tak ja w ofercie na stronie internetowej.bardzo smaczne i urozmaicone śniadania,obiady domowe z deserem-pyszne.właścicielka przemiła,która dba o gości.jesteśmy bardzo zadowoleni z tygodniowego pobytu w czerwcu i wrócimy i wrócimy tu na początku września.polecamy.

Turyści z Sandomierza

12:00:22 09-06-2015 ip:46.171.47.62

Strona 1 z 3  [1]  2  3  Następna

Pokoje.at

Kwatera prywatna w Chłapowie

o.w. Paleo

Kwatera prywatna we Władysławowie

Letnik.net

Kwatera prywatna w Chłapowie

U Jasia

Kwatera prywatna we Władysławowie


Szukasz noclegu nad morzem? Sprawdź nasze oferty, a wśród nich: kwatery, domki letniskowe, hotele & spa...!

Aktualne oferty noclegów - komfortowe, tanie i atrakcyjne wczasy nad morzem — Letnik.pl letnie wakacje nad morzem w Polsce.

Polecamy nadmorskie informatory o miejscowościach z aktualną pogodą, zdjęcia miejscowości i atrkacji dla Chłapowa w gminie Władysławowo, Jastarni oraz Kuźnicy leżących na mierzeji helskiej Karwi czy uroczych Dębek.

Na skróty: Noclegi Oferty specjalne Mapa noclegów Forum Ogłoszenia drobne Mapa strony Polityka prywatności, cookies RSS

Oferty na wczasy: Dodaj ofertę noclegu Administracja własną ofertą noclegu Kontakt z administratorem

©  2003 - 2024   www.letnik.pl - noclegi na wczasy nad morzem w Polsce

on-line: 12; czwartek, 28 marzec 2024r. 18:14:09; wygenerowano w: 8.2 ms