szukaj w forum

Letnik.net - kwatery nad morzem

Letnik.net

kwatery Władysławowo-Chłapowo

Paleo.pl - noclegi z wyżywieniem Władysławowo

Paleo.pl

noclegi z wyżywieniem w ośrodku wczasowym we Władysławowie

Willa Salem noclegi we Władysławowie

Willa Salem

noclegi we Władysławowie

Pokoje.at Pokoje

Pokoje.at - kwatery

noclegi we Władysławowie

domkicetniewo.pl

Domki Cetniewo

noclegi we Władysławowie

Forum turystyczne


Strona 4 z 8 Poprzednia  1 ...  2  3  [4]  5  6  ... 8  Następna

powiem tak wszystko ma swoje plusy i minusy. rzeczywiście odległość do plaży z centrum ostrowa - okolica przystanku p ks to 800 m.ceny przystępne od lat. jadę tam za kilka dni już 3 raz. ja szukam ciszy i spokoju, pięknej przyrody i to znajduję w ostrowie. mieszkałam na razie w dwóch miejscach u wspaniałych gospodarzy starszych kaszubów państwa łepków 9 kilka lat temu) w ubiegłym roku w pensjonacie anusia przy ul.dożynkowej, warunki dobre za przyzwoite pieniążki ( zobaczcie stronę www), właściciele przemili i dyskretni. a jedzonko najlepsze (nawet dla mojej córki - niejadka) w cichym kąciku wracam tam za kilka dni!!!

bibi

18:19:15 31-07-2012 ip:86.111.113.204

Udając się do Ostrowa bądźcie czujni na umiejscowienie kwatery,bo możecie wylądować w Ostrowo kolonie i....no,musicie tam przyjechać czołgiem,a nie normalnym samochodem. Jazda do najbliższego sklepu po dziurach i błocku. Błoto jest wszędzie! Są kwatery np.Willa Mikołajek bez parkingu na posesji /parkowanie w błocie przy płocie/,gdzie dwa swoje samochody stawia właściciel,a "turystyczna tłuszcza" musi kombinować,gdzie się ustawić. No,i po raz pierwszy widziałem aneksy kuchenne bez naczyń!!!!

turysta

15:38:15 14-07-2012 ip:109.243.28.15

bylem pare razy troszke daleko do morza

adam

17:33:54 12-07-2012 ip:159.253.145.158

pelikan-polecam

marta

10:06:32 14-06-2012 ip:81.15.130.161

Byłam w Ostrowie. Wrażenia ogólnie dobre. Cisza, spokój. Bardzo fajne pensjonaty i pokoje. Tylko najbardziej mnie zraziła czystość wody w Ostrowie. Po tym jak zobaczyłam jaka rzeka z żółtą wodą wpływa do morza to już mi się odechciało kąpania. A w morzu pełno meduz. Moje dziecko zostało poparzone jedną. Plaże na szczeście czyste. Szczerze to jednak wolę karwię lub Jastrzębia górę. Przynajmniej woda czysta.

wczasowiczka

22:29:22 10-06-2012 ip:188.146.240.186

Jedziemy do Ostrowa w sierpniu z dziećmi. Tym razem bedziemy mieszkać w domku z kuchnią gdzie mozliwość gotowania, bo nie mogliśmy ( mąż !!) się najeść w barach i zbyt drogo wychodziło. A teraz juz wiemy co i jak i domek nam się bardzo opłaca. Miejscówka jak dla nas bardzo fajna, bez niepotrzebnych gadżetów, straganów, można łąkami pójsć do Karwii, albo plażą do Jastrzębiej gdy chce się w tłum... a Plaża w Ostrowie super, a przecież o to chodzi... o slodkie lenistwo na wygodnym piasku...

mamaMajci

13:22:11 07-05-2012 ip:93.154.201.34

my już byliśmy w ostrowie w2008r.(23-30czerwca) .pogoda nam dopisywała słońce grzało niemal cały dzień .mieszkaliśmy wtedy na zabytkowej 21 właśćciele bordzo mili zawsze pomocni .w tym roku też się tam wybieramy i mamy nadzieje że będzie tak samo fajnie jak w tamtym roku.!!!!!!gorąco polecamy!!!!!!!!!!!!!!

Wiktoria Duda

13:20:47 12-03-2012 ip:79.191.134.158

powiem tak, po zeszlorocznym urlopie urlopie (sierpien 2011) w ostrowie mialam mieszane uczucia, z jednej strony przespokojna okolica (full opcja na relaks) z drugiej strony trzeba uwazac na osoby u ktorych kwatery sie wynajmuje. pojechalismy do Kwater na Klosowej nie bylo zle, jednak nie polecam osoba ktore w pokoju zamiast paneli czy desek czy zwyklej pcv maja zimne plytki a posciel pozostawia wiele do zyczenia oraz jedej lodoweczki na pietrze - to polecam. Jednak pomimo teog w tym roku rowniez jedziemy do Ostrowa tylko ze w inne miejsce i owiele wieksza grupa. Polecam na wyjazdy rodzinne oraz dla osob ktore chca sie z chilloutowac (idealne miejsca to checz (barowa na rogu zabytkowej i tej ulicy idacej do plazy) oraz smazalnia u tomka(ryb nie jedlismy ale polecamy)

lubelacy

19:59:30 28-02-2012 ip:89.229.134.89

Jeżdżę do Ostrowa od ponad 30 lat. Polecam. Cisza, spokój, co prawda nie taka jak kiedyś ale w porównaniu z jazgotliwą Jastrzębią i buraczaną Karwią to oaza.

ts870

16:52:19 16-01-2012 ip:82.210.154.87

Agata fajna jest

uuuokoo

12:21:24 17-08-2011 ip:83.25.229.12

Strona 4 z 8 Poprzednia  1 ...  2  3  [4]  5  6  ... 8  Następna

Pokoje.at

Kwatera prywatna w Chłapowie

o.w. Paleo

Kwatera prywatna we Władysławowie

Letnik.net

Kwatera prywatna w Chłapowie

U Jasia

Kwatera prywatna we Władysławowie


Szukasz noclegu nad morzem? Sprawdź nasze oferty, a wśród nich: kwatery, domki letniskowe, hotele & spa...!

Aktualne oferty noclegów - komfortowe, tanie i atrakcyjne wczasy nad morzem — Letnik.pl letnie wakacje nad morzem w Polsce.

Polecamy nadmorskie informatory o miejscowościach z aktualną pogodą, zdjęcia miejscowości i atrkacji dla Chłapowa w gminie Władysławowo, Jastarni oraz Kuźnicy leżących na mierzeji helskiej Karwi czy uroczych Dębek.

Na skróty: Noclegi Oferty specjalne Mapa noclegów Forum Ogłoszenia drobne Mapa strony Polityka prywatności, cookies RSS

Oferty na wczasy: Dodaj ofertę noclegu Administracja własną ofertą noclegu Kontakt z administratorem

©  2003 - 2024   www.letnik.pl - noclegi na wczasy nad morzem w Polsce

on-line: 7; piątek, 19 kwiecień 2024r. 23:34:20; wygenerowano w: 17.4 ms