szukaj w forum

Letnik.net - kwatery nad morzem

Letnik.net

kwatery Władysławowo-Chłapowo

Paleo.pl - noclegi z wyżywieniem Władysławowo

Paleo.pl

noclegi z wyżywieniem w ośrodku wczasowym we Władysławowie

Willa Salem noclegi we Władysławowie

Willa Salem

noclegi we Władysławowie

Pokoje.at Pokoje

Pokoje.at - kwatery

noclegi we Władysławowie

domkicetniewo.pl

Domki Cetniewo

noclegi we Władysławowie

Forum turystyczne


Strona 2 z 8 Poprzednia  1  [2]  3  4  ... 8  Następna

jestem po pobycie w wodniku, skorzystałam z waszych podpowiedzi i wybrałam się z moją 4 osobową rodziną. było super, cisza, śpiew ptaków i szum morza, czysta plaża na wyciągnięcie ręki. bardzo ładny plac zabaw dla dzieci. pomocna i miła obsługa. jestem zachwycona pobytem w tym miejscu. czasami wybieraliśmy się do pobliskiej jastrzębiej góry, zupełnie ale to zupełnie inny klimat, mnogość straganów powoduje że trzeba się trzymać za kieszeń zwłaszcza z dziećmi. gorąco polecam wodnika można wypocząć.

Bożena Borowiec

12:05:49 18-06-2016 ip:83.13.172.156

Ostrowo - Plaża.

https://www.youtube.com/w

11:10:07 25-11-2014 ip:178.37.150.37

Witam. Polecam, malowniczo piękną, bardzo cichą i spokojną miejscowość - Ostrowo za Jastrzębią Górą. Wysoki standard pensjonatów w dużo niższych cenach w porównaniu do zatłoczonych kurortów, czyste i szerokie plaże, wszechobecna cisza, brak tłoku nawet w sezonie, powoduje ,że jest to jedno z najlepszych miejsc nad Bałtykiem dla ludzi starszych, par szukających spokoju czy rodzin z małymi dziećmi. Są też lasy ,rozległe łąki i torfowiska, teren objęty programem ochrony Natura 2000, tak więc raj dla wszelkiej maści przyrodników.

Adrian Ostrowo

11:09:10 25-11-2014 ip:178.37.150.37

zgadzam się z tobą ewa. jestem świeżo po powrocie z wodnika, mieszkaliśmy w tych starszych domkach, dwu pokojowych, białych z zielonymi okiennicami. ale też było ok,, czysto, sympatyczna obsługa, zero problemów. rewelacyjny plac zabaw dla dzieci, dużo zieleni, zadbane trawniki, wybrukowane kostką chodniki. pomimo braku pogody, nie nudziliśmy się. plaża rewelacyjna i bardzo blisko. myślę, że kiepskiej baletnicy przeszkadza nawet rąbek od spódnicy. uważam, że miejsce godne polecenia, mają na miejscu wypożyczalnię rowerów, jest miejsce na grilla. parking trochę ciasny ale zapewniają jedno miejsce parkingowe dla każdego domku, więc jest to uczciwe podejście do sprawy. nam się podobało. polecam.

Renata z Sosnowca

12:59:45 06-07-2014 ip:83.13.172.156

ośrodek wczasowy wodnik to dobre miejsce na spędzenie wakacji z dziećmi bo jest, spokojnie, bez gwaru, miejskiego hałasu i głośnej muzyki. spędziliśmy z moją pięcioosobową rodziną 3 tygodniowy urlop w wodniku. jesteśmy bardzo zadowoleni. jest duży plac zabaw i bardzo blisko do plaży, mieszkaliśmy w domku nr 16, blisko placu zabaw więc pijąc kawę na tarasie mogliśmy obserwować nasze bawiące się dzieci. mam pewne wątpliwości co do wypowiedzi izy /może zazdrosna konkurencja/. domki są nowe, duże i przestronne, trzy pokojowe z ładnymi łazienkami i nie ma w nich czarnej glazury na ścianach, urządzone ze smakiem i zupełnie w innym standardzie niż wymienione przez izę bliżej mostku różnica jest ok 50 metrów /mówię tu o przystani i brzasku w których domki są stare i zaniedbane, wiem bo szukając miejsca dla siebie trafiliśmy najpierw do wymienionych /. przez cały okres pobytu mieliśmy zapewniony papier toaletowy, środki czystości, była zmieniana pościel, nie było żadnych problemów nawet kiedy mój 2 letni synek zmoczył prześcieradło, mieliśmy również możliwość korzystania z pralki. właścicielka to sympatyczna i życzliwa osoba, zawsze uśmiechnięta i służąca pomocą. droga dojazdowa do ośrodka nie jest wyłożona asfaltem ale jest utwardzona i przejezdna i mimo, że w czerwcu tego roku padało nie zauważyłam na niej błota. do najbliższych sklepów rzeczywiście jest około 1, 5 kilometra /jastrzębia góra lub wieś ostrowo/ ale nie jest to problem. aneksy kuchenne są małe z płytą dwupalnikową ale to w zupełności wystarcza, chyba że ktoś nastawia się na prowadzenie pełnej kuchni w trakcie urlopu. chyba moja poprzedniczka przesadziła. ogólnie jestem bardzo zadowolona z pobytu w tym ośrodku, z czystym sumieniem mogę go polecić, ja na pewno tam wrócę.

Ewa

08:52:48 06-07-2014 ip:83.13.172.156

Dom Wczasowy Pelikan - Bliska odległość od Jastrzębiej Góry sprawia, że to miejsce jest bardzo atrakcyjne. Dodatkowo jest tu cicho i przytulnie. Zdecydowałem się przyjechać tu na urlop z moją żoną. Znakomicie tu wypoczęliśmy. Dwuosobowy pokój był bardzo czysty i zadbany. Dodatkowo jego cena mimo iż byliśmy w środku sezonu była bardzo niska.

anna

18:03:23 27-06-2014 ip:83.4.5.145

O ośrodku Wodnik - cd. Gwoli jasności - nasz pobyt trwał 3 tygodnie, byliśmy z 2 małych dzieci. Nie pijemy, nie palimy, nie imprezujemy. W domku niczego nie zniszczyliśmy, nie stłukliśmy nawet szklanki, natomiast trudno, żeby po 3 tygodniowym pobycie 4-osobowej rodziny nie było żadnego śladu. Przez ten czas w innych domkach goście zmieniali się kilkakrotnie, za każdym razem obsługa musiała domki sprzątać, zmieniać pościel itp. Nam nikt takiej usługi przez cały czas pobytu nie zaproponował, a w domku nie było oczywiście odkurzacza ani żadnych płynów do WC czy innej chemii domowej. Sorry, ale przy cenie domku wynoszącej blisko 300 zł za dobę takie drobiazgi jak papier toaletowy czy domestos itp powinny być na wyposażeniu. Jeśli właściciel oczekuje, że goście będą po sobie pucować prysznic itp. (a woda w Ostrowie jest żelazista i żółte zacieki pojawiają się po pierwszym użyciu brodzika) to niech chociaż zaopatrzy domek w mleczka, żele, gumowe rękawice itp. Reasumując - ośrodek ładny, daleko od wszelkiej cywilizacji, po najdrobniejsze zakupy trzeba sie wybierać samochodem, ale dla mnie to akurat nie była wada. Natomiast ceny zdecydowanie wygórowane i nieadekwatne do proponowanego standardu obsługi. Ja na pewno nie wrócę, bo jadę na wakacje, żeby odpocząć, a nie sprzątać domki i wysłuchiwać niekulturalnych uwag obrażonej pani.

iza

23:42:35 17-06-2014 ip:178.42.91.6

Ośrodek Wodnik ul. Pustki 2 jest położony blisko plaży, ale inne są bliżej, bo są położone na wprost mostku nad szerokim kanałem. Z Wodnika trzeba iść najpierw błotnistą drogą wzdłuż kanału, następnie przez mostek nad kanałem (strome schodki) i dopiero przeciąć asfaltową ruchliwą drogę Karwia - Jastrzębia Góra a potem już prosto na plażę przez las. Domki murowane (bo są też skromniejsze, drewniane) nowe, ładne, przestronne. Wyposażenie - rzecz gustu, ja np. nie lubię czarnych ścian w łazience. Część kuchenna mało wygodna do gotowania - tylko 2 palniki elektryczne, lodówka mała, choć jest jeszcze dużo wolnego miejsca i można by kuchnię zaprojektować wygodniej dla użytkownika. Ośrodek jest położony na zmeliorowanych terenach podmokłych (wieczorem wychodzą romantyczne opary), natomiast z tego powodu samochodem można wjechać tylko na utwardzony mały, ciasny parking przy bramie ośrodka. Do domku nie można podjechać nawet na minutę. Nasz domek znajdował się na samym końcu ośrodka, więc noszenie bagaży czy większych zakupów było uciążliwe. Obsługa najpierw miła, ale przy wyjeździe córka kierowniczki zrobiła bardzo nieprzyjemną scenę o nieposprzątany domek - tzn. głównie o piasek na podłodze i zatarty ślad po zabiciu komara na ścianie, grożąc, że każe dopłacać za sprzątanie i wyzywając nas od chamów (!)

iza

23:41:53 17-06-2014 ip:178.42.91.6

Byłam w Ostrowie w 2013 roku przez 3 tygodnie. Mieszkaliśmy w ośrodku Wodnik, dalej zamieszczam o nim opinię. Ogólnie na plaży w Ostrowie jest ładnie, brzeg umocniony drucianymi gabionami wypełnonymi kamieniami, wizualnie wolę zwykłe wydmy, ale to kwestia przyzwyczajenia. Jak dla mnie największą wadą miejscowości jest bardzo ruchliwa i potencjalnie niebezpieczna, szczególnie dla dzieci, szosa, która oddziela nadmorski las od ośrodków przy ulicy Pustki i od samej miejscowości Ostrowo. W lesie oczywiście ekskrementy, brudny papier toaletowy, zużyte podpaski, ale to standard na polskim wybrzeżu, nieprawdaż? A teraz o ośrodku Wodnik: Ośrodek położony blisko plaży, ale inne są bliżej, bo są położone na wprost mostku nad szerokim kanałem (rowem melioracyjnym). Z Wodnika trzeba iść najpierw błotnistą drogą wzdłuż kanału, następnie przez mostek nad kanałem (strome schodki) i dopiero przeciąć asfaltową ruchliwą drogę Karwia - Jastrzębia Góra a potem już prosto na plażę przez las. Domki murowane (bo są też skromniejsze, drewniane) nowe, ładne, przestronne. Wyposażenie - rzecz gustu, ja np. nie lubię czarnych ścian w łazience. Część kuchenna mało wygodna do gotowania - tylko 2 palniki elektryczne, lodówka mała, choć jest jeszcze dużo wolnego miejsca i można by kuchnię zaprojektować wygodniej dla użytkownika.

iza

23:34:53 17-06-2014 ip:178.42.91.6

Ja jestem usatysfakcjonowana miejscem, do którego wraca co roku. Dom Wczasowy Pelikan - rodzinna, ciepła atmosfera, ceny niskie, a do tego cisza i spokój. Skutecznie przekonała mnie nowoczesność miejsca. Pokój otrzymany spełnił nasze oczekiwania. Był ciepły, przytulny, nowocześnie urządzony, dobrze wyposażony, a łazienka w pełni dyspozycyjna. Warunki więc doskonałe. Dzieciaczki miały miejsce do zabawy. Blisko był barek, w którym mieliśmy okazji zjeść coś naprawdę dobrego. Więc ogólnie super.

Monika, Gorzów Wielkopols

12:43:17 04-06-2014 ip:83.7.85.78

Strona 2 z 8 Poprzednia  1  [2]  3  4  ... 8  Następna

Pokoje.at

Kwatera prywatna w Chłapowie

o.w. Paleo

Kwatera prywatna we Władysławowie

Letnik.net

Kwatera prywatna w Chłapowie

U Jasia

Kwatera prywatna we Władysławowie


Szukasz noclegu nad morzem? Sprawdź nasze oferty, a wśród nich: kwatery, domki letniskowe, hotele & spa...!

Aktualne oferty noclegów - komfortowe, tanie i atrakcyjne wczasy nad morzem — Letnik.pl letnie wakacje nad morzem w Polsce.

Polecamy nadmorskie informatory o miejscowościach z aktualną pogodą, zdjęcia miejscowości i atrkacji dla Chłapowa w gminie Władysławowo, Jastarni oraz Kuźnicy leżących na mierzeji helskiej Karwi czy uroczych Dębek.

Na skróty: Noclegi Oferty specjalne Mapa noclegów Forum Ogłoszenia drobne Mapa strony Polityka prywatności, cookies RSS

Oferty na wczasy: Dodaj ofertę noclegu Administracja własną ofertą noclegu Kontakt z administratorem

©  2003 - 2024   www.letnik.pl - noclegi na wczasy nad morzem w Polsce

on-line: 12; czwartek, 25 kwiecień 2024r. 18:20:28; wygenerowano w: 39.2 ms