szukaj w forum

Letnik.net - kwatery nad morzem

Letnik.net

kwatery Władysławowo-Chłapowo

Paleo.pl - noclegi z wyżywieniem Władysławowo

Paleo.pl

noclegi z wyżywieniem w ośrodku wczasowym we Władysławowie

Willa Salem noclegi we Władysławowie

Willa Salem

noclegi we Władysławowie

Pokoje.at Pokoje

Pokoje.at - kwatery

noclegi we Władysławowie

domkicetniewo.pl

Domki Cetniewo

noclegi we Władysławowie

Forum turystyczne


Strona 1 z 8  [1]  2  3  4  ... 8  Następna

Nie polecam ,brud ,kurz robaki pod łóżkiem . Śmierdzi wilgocią , kradną z lodówki.

Ania

18:54:21 14-07-2021 ip:83.23.241.94

Ja jestem juz ktorys rok z rzedu w Ostrowie i jestem zadowolony choc musze przyznac ze z fajnej malej kameralnej miejscowosci robi sie cos niedobrego do tego uwazam ze powiekszenie plazy to tragedia poniewaz tamta byla wystarczajaca nigdy nie bylo "ciasno" a do tego to juz nie ten zolty drobny piasek . Ale ogolnie duzy plus

olo

16:35:45 28-07-2019 ip:194.145.185.83

Polecam noclegi w pensjonacie Halebaja Czysto Niedrogo Właściciele uprzejmi i sympatyczni Pokoje super z łazienkami Właścicielka gotuje dla wczasowiczów pysznie świeżo i w dobrej cenie mozna zjesc obiad kolacje i sniadanko Mają dla gosci rowery wiec mozna pozwiedzac okolice Wam polecam a my napewno jeszcze zawitamy w Halebaji

Emilia Puczek

17:03:15 11-08-2018 ip:78.10.205.187

Z tego co się orientuje to w Ostrowie są dwa ośrodki o nazwie Wodnik, jeden z nich znajduje się w Kolonie Ostrowo a drugi we wsi Ostrowo. To są dwa różne obiekty. W kolonie Ostrowo byłam i polecam wszystkim którzy chcą odpocząć, domki bardzo czyste, miła obsługa a do plaży bardzo blisko. Jest duży plac zabaw dla dzieci, dwa baseny, dwa razy w tygodniu animacje dla dzieci. Nie nudziliśmy się i na pewno jeszcze tam wrócimy.

Bożena Borowiec

16:16:58 28-07-2018 ip:31.0.125.16

Bylem w tym roku w czerwcu po raz kolejny w Ostrowie.Chyba juz 8 lub 9 raz.Nie pamietam,ale to nie ważne.Ostrowo nadal jest fantastycznym miejscem i nadal jest dla mnie cudownym miejscem z lasami i ciszą tam gdzie wynajmuje miejsce pobytu.Ale niestety rozbudowuje sie w zastraszającym tempie.I to dosc nielogicznie,byle jak i byle gdzie byle zarobic i złupic turystów.Dodatkowym minusem są wręcz szalejące ceny w dwóch sklepach podnoszone z dnia na dzien o ok.30% w ostatnim tygodniu czerwca.To jakies wariactwo,bo juz nawet w Karwii i Jastrzebiej Górze jak widziałem jest taniej nie tylko w sklepach ale i barach.

Andrzej

12:41:43 13-07-2017 ip:83.22.143.32

Ja jedynie polecić ci mogę parawany w sam raz na wypoczynek w Karwi.

lama1980

13:02:36 14-11-2016 ip:164.127.253.15

ja na wakacje zawsze zabieram 25.000 zl, zeby kilka mi ukradli. tez dorabiam klucz, bo ukradli mi to ukradne i ja.

zbyszek minister

15:02:28 09-09-2016 ip:83.238.73.88

witam ja rowniez moge napisac opinie na temat pobytunw ostrowie. i tym samym ostrzec ludzi przed dom wczasowy majówka znajdujacy sie na ul. nowa 42 - zostalam tam okradziona w tym roku (kilka tys. zl). osoba ktyora to zrobila miala dorobiony klucz do pokoju. poza tym jezeli wybieraci sie wlasdie tam to nie patrzcie na zdjecia ktore umieszczone sa na roznych portalach, zdjecia nie sa takie same jak rzeczywistosc. w pokojach brudno, czajnik ogolnodostepny i brudny ze strach z niego wode pic, parawany mega stare, koce brudne. po domu kreca sie podejrzane osoby. ogolnie najgorsze wakacje w moim zyciu. za taka kase znajdziecie cos o duzo lepszym standardzie. nie polecam !!!!

Znajoma P.

09:09:51 08-09-2016 ip:94.254.146.246

Nie wiem kto pisze i w jakim celu pozytywne opinie o domkach i komforcie z jakim się spotkali podczs pobytu, ja uważam iż dzienny pobyt w domku z rodziną za 400,00 zł wymaga chociaż podstaw życia codziennego, ponieważ właścicielka ocenia swoje domki jako hotel i komfort to dlaczego na urlop trzeba zabrać ze sobą ręczniki i wszystkie środki czystości potrzebne do życia i sprzątania.Mój pobyt w domkach tzw komfortowych oceniam bardzo bardzo negatywnie , brudno i nie wygodnie a w dniu wyjazdu kontrola czy nie jesteśmy złodziejami i czegoś nie zniszczyliśmy ani nie ukradliśmy.Za niższe pieniądze można w Karwi spędzić urlop naprawdę komfortowo. Te domki są nie na te czasy i nie te pieniądze.Zmarnowałam sobie i rodzinie wakacje. Lipie 2016 Zosia Łódż

Zofia

08:08:09 16-07-2016 ip:37.47.195.203

Z tego co widzę to większość osób pisze tutaj o ośrodku "Wodnik", ale w Ostrowie to nie jedyne miejsce, gdzie można się zatrzymać. Czy ktoś może coś powiedzieć na temat innych miejsc noclegowych? Na noclegowo.pl znalazłam np. Natura Park i Mikołajek Nadmorski.

Joanna

12:41:46 22-06-2016 ip:95.160.129.213

Strona 1 z 8  [1]  2  3  4  ... 8  Następna

Pokoje.at

Kwatera prywatna w Chłapowie

o.w. Paleo

Kwatera prywatna we Władysławowie

Letnik.net

Kwatera prywatna w Chłapowie

U Jasia

Kwatera prywatna we Władysławowie


Szukasz noclegu nad morzem? Sprawdź nasze oferty, a wśród nich: kwatery, domki letniskowe, hotele & spa...!

Aktualne oferty noclegów - komfortowe, tanie i atrakcyjne wczasy nad morzem — Letnik.pl letnie wakacje nad morzem w Polsce.

Polecamy nadmorskie informatory o miejscowościach z aktualną pogodą, zdjęcia miejscowości i atrkacji dla Chłapowa w gminie Władysławowo, Jastarni oraz Kuźnicy leżących na mierzeji helskiej Karwi czy uroczych Dębek.

Na skróty: Noclegi Oferty specjalne Mapa noclegów Forum Ogłoszenia drobne Mapa strony Polityka prywatności, cookies RSS

Oferty na wczasy: Dodaj ofertę noclegu Administracja własną ofertą noclegu Kontakt z administratorem

©  2003 - 2024   www.letnik.pl - noclegi na wczasy nad morzem w Polsce

on-line: 5; sobota, 27 kwiecień 2024r. 03:47:20; wygenerowano w: 7.6 ms