Sanatorium MonaLisa

78-106 Kołobrzeg-Podczele - Kołobrzeg - Podczele, ul. Lwowska 1, woj. Zachodnio-Po.

ceny od 80

od do

Sanatorium MonaLisa Kołobrzeg

Ośrodek Mona Lisa jest nowoczesnym, przebudowanym w standardzie europejskim, przedwojennym budynkiem dawnego kasyna oficerów lotnictwa wojskowego. Zachowano wiele elementów dawnego wystroju, co w połączeniu z nowoczesnym zapleczem, wystrojem i wyposażeniem pokoi zaowocowało miłym rodzinnym klimatem.

Bogata historia, której pozostałości zauważymy w architekturze ośrodka. Bliskość najbardziej znanego kurortu nadbałtyckiego - Kołobrzegu, a jednocześnie idealna lokalizacja z dala od zgiełku centrum miasta - w dzielnicy Podczele. Najpiękniejsza część plaży kołobrzeskiej – szeroka, czysta i nie zatłoczona w odległości 300m spacerem typowo rekreacyjną ścieżką.

Przepiękny widok na las, który kryje w sobie Eko-Park z unikalnym rezerwatem dzikiego ptactwa. Ścieżka rowerowa i spacerowa prowadzi od samego sanatorium do centrum Kołobrzegu wzdłuż malowniczej plaży

Pięknie odnowiony budynek, nowy wystrój, ciekawa kolorystyka, ciepłe i przytulne pokoje. Smaczne posiłki w gustownym wnętrzu restauracji oraz pyszne domowe ciasta, doskonała kawa, szeroki wybór alkoholi w przytulnej kawiarni. Duży wybór zabiegów leczniczo – rehabilitacyjnych prowadzonych przez specjalistów oraz jacuzzi, sala gimnastyczna, sauna sucha dla wzmocnienia sił witalnych. Wieczory muzyczne codziennie w sali kawiarnianej, sala bilardowa, ogródek letni. Pełnej rekreacji sprzyja wypożyczalnia rowerów i sprzętu do nordic walking. Obok ośrodka rozpoczyna się ścieżka rowerowa i spacerowa, która prowadzi do centrum Kołobrzegu. Sala konferencyjna przygotowana jest na przyjęcie 80 osób. Miła atmosfera i serdeczna obsługa! Zapraszamy.

Idealne miejsce na uzdrawiający wypoczynek przez cały rok.

CENNIK:

Cena za pokój 2os. w sezonie 320 zł
Cena za pokój 2 os. poza sezonem240 zł

Sezon trwa od 19.06 do 14.09 . Cena zawiera 3 posiłki dziennie i 3 zabiegi dziennie dla każdej z osób ( Wyłączając dzień przyjazdu , dzień wyjazdu oraz dni świąteczne )

Zdjęcia

Sanatorium MonaLisa Kołobrzeg
Sanatorium MonaLisa Kołobrzeg

standard, udogodnienia noclegów

oferujemy: 2 os. +ap.3 os.+ap 4 os.

zakres cen

Obiekt dysponuje 60 miejscami noclegowymi
w cenach od 80 zł. do 100 zł. za osobę bez wyżywienia

odległości

morze:300 m.zabytki:4000 m.las:500 m.PKS:4000 m.PKP:4000 m.

zapraszamy przez cały rok do naszego obiektu położonego nad morzem, blisko lasu

ostanie zmiany w ofercie: 20-05-2010,

Na skróty: Noclegi Oferty specjalne Mapa noclegów Forum Ogłoszenia drobne Mapa strony Polityka prywatności, cookies RSS

Oferty na wczasy: Dodaj ofertę noclegu Administracja własną ofertą noclegu Kontakt z administratorem

©  2003 - 2018   www.letnik.pl - noclegi na wczasy nad morzem w Polsce

on-line: 185; czwartek, 21 czerwiec 2018r. 21:59:30; wygenerowano w: 5.6 ms