Pod Samą Wydmą

76-002 Mielno - Łazy, ul. Wczasowa 14, woj. Zachodnio-Po.

ceny od 35

od do

Pod Samą Wydmą Łazy

Dom Wczasowy Kujawiak, zaprasza na letni wypoczynek w wygodnie urządzonych pokojach o różnym standardzie. Wszystkie pokoje wyposażone są w łazienki (WC, umywalka, prysznic), telewizory (TV+SAT) i telefony. Zdecydowana większość pokoi posiada balkony oraz lodówki. Na wyposażeniu znajdują się również czajniki elektryczne i sprzęt plażowy (koce, leżaki, parawany).

Budynek zlokalizowany jest na mierzei między morzem i jeziorem, pod samą wydmą, za którą znajduje się spokojna, piaszczysta plaża. Ze względu na to, że z przejścia korzystają tylko goście z naszego i dwóch sąsiednich ośrodków o każdej porze znają Państwo miejsce do rozłożenia koca, czy przestrzeń do pogrania w piłkę. Wybrzeże środkowe słynie z czystości wody i piaszczystego, łagodnie opadającego dna morskiego.

Nasz ośrodek składa się z trzech części: pierwsza - budynek główny - zlokalizowana pod samą wydmą, druga: teren położony nad jeziorem z placem zabaw dla dzieci, miejscem na ognisko i łowienie ryb oraz parkingiem dozorowanym (po drugiej stronie drogi ok.100m), trzecia: dom i segmenty w Unieściu - zlokalizowane również pod samą wydmą).

Naszym gościom w Łazach oferujemy posiłki w naszej restauracji, która znajduje się na parterze głównego budynku. Wszystkie potrawy przyrządzane są w sposób tradycyjny, przy zachowaniu oryginalnej receptury co decyduje o ich unikalności i stawia przed większością potraw serwowanych przez `turystyczne stołówki`. Całodzienne wyżywienie składa się ze śniadania i obiadokolacji. Wszystkie posiłki serwowane są w formie bufetu.
Przykładowe śniadanie: 2-3 rodzaje wędliny, sery, dżem, miód, zupa mleczna (jeśli goście sobie zażyczą), płatki (kilka rodzajów), herbata, kawa, kakao, mleko, jogurt, pieczywo (chleb biały, ciemny, bułki), dodatki (w zależności od dnia: parówki/kiełbasa na gorąco, jajecznica, racuchy - własny wypiek, naleśniki, itp..)

Nasi goście w Unieściu posiadają dostęp do wygonie urządzonych kuchni, w których będą mogli samodzielnie przygotować posiłki. Możliwe jest również skorzystanie ze stołówki ośrodka sąsiadującego z naszym.

Wszelkich dodatkowych informacji mogą Państwo zasięgnąć bezpośrednio pod numerem:
503 350 188 (preferowany) lub 094 3182924.

Serdecznie zapraszamy!

Zofia i Jerzy Kaczmarek

Idealne warunki dla rodzin z dziećmi
Spokojna okolica
Piaszczysta i niezatłoczona plaża
Piaszczyste i łagodnie opadające dno morskie.
Lokalizacja między morzem i jeziorem
Bezpośrednie sąsiedztwo lasu sosnowego
Położenie w strefie bezpośredniego oddziaływania mikroklimatu morskiego

Zdjęcia

Pod Samą Wydmą Łazy
Pod Samą Wydmą Łazy
Pod Samą Wydmą Łazy

standard, udogodnienia noclegów

oferujemy: pokoje 2,3,4 osobowe

zakres cen

Obiekt dysponuje 50 miejscami noclegowymi
w cenach od 35 zł. do 100 zł. za osobę bez wyżywienia

odległości

morze:100 m.jezioro:200 m.las:10 m.PKS:18000 m.PKP:18000 m.
bankomat:400 m.

zapraszamy od maja do września do naszego obiektu położonego nad morzem, nad jeziorem

ostanie zmiany w ofercie: 08-04-2017,