Kliper

72-420 Dziwnów, ul. Osiedle Rybackie 9, woj. Zachodnio-Po.

ceny od 40

Kliper Dziwnów

Nowy dom jednorodzinny na posesji o pow. 1000m2, pośród sosen, w spokojnej części miejscowości. Miejsca parkingowe - wjazd i wyjazd niezależnie od innych użytkowników. Stoliki ogrodowe, grill, dużo swobody. W okolicy punkty gastronomiczne i sklepy. Pokoje z łazienkami, telewizją kablową, . Dodatkowo na wyposażeniu czajnik el., sztućce, talerzyki, lodówki.
Odległości:
- morze ok. 150m;
- rzeka 50m;
- most zwodzony 100m;
- centrum Dziwnowa 300m.


Wypoczynek w ciszy i spokoju przez cały rok. Dużo swobody, atmosfera sprzyjająca relaksowi. Po sąsiedzku nowa marina z kawiarnią.

Możliwość bezpłatnego korzystania z internetu (Wi-Fi).
Do dyspozycji gości kilka rowerów.


Dziękujemy serdecznie tym z Państwa, którzy zechcieliście nas odwiedzić. Zapraszamy ponownie w roku 2016 .


Uwaga:

Pokoje udostępniamy naszym gościom od godz. 14:00, jednocześnie prosimy o ich zwolnienie o godz. 10:30 w ostatnim dniu pobytu.

Nr rachunku bankowego: 43 1240 3868 1111 0000 4098 7598

Dodatkowe informacje: http://pokojekliper.nadmorze.pl/

ZASADY REZERWACJI I POBYTU W OBIEKCIE WCZASOWYM `KLIPER`:

Witamy Państwa serdecznie w naszym domu i życzymy miłego pobytu. Będziemy wdzięczni za przestrzeganie poniższych zasad. Mają one służyć zapewnieniu spokoju i bezpieczeństwa naszych gości oraz uniknięciu ewentualnych nieporozumień.

1. Pokoje w obiekcie wczasowym „Kliper” wynajmowane są na doby, zgodnie z wcześniejszą rezerwacją. Warunkiem rezerwacji jest wpłacenie zaliczki wynoszącej 30% wartości pobytu w ciągu 4 dni od daty zarezerwowania kwatery (Nr rachunku bankowego: 43 1240 3868 1111 0000 4098 7598). W przypadku odwołania rezerwacji na 4 tygodnie i mniej przed zarezerwowanym terminem zaliczka nie podlega zwrotowi. Pozostałą kwotę należy uiścić w dniu przyjazdu. Jednocześnie informujemy, że w przypadku niewykorzystania całości lub części pobytu w zarezerwowanym wcześniej terminie, gościom nie przysługuje zwrot zapłaconej kwoty, ani obniżenie ceny usługi za niewykorzystany okres.  

2. Prosimy o kontakt telefoniczny w przypadku późnego (po godz. 22:00) przybycia w pierwszym dniu planowanego pobytu, w celu potwierdzenia przyjazdu. Brak kontaktu może spowodować wynajęcie kwatery następnego dnia innej osobie, bez zwrotu zadatku. Przyjazd Gościa po terminie nie zwalnia z opłat za cały pobyt.

3. Doba hotelowa trwa od godz. 14:00 (w dniu przyjazdu), do godz. 10:30 (ostatniego dnia pobytu).

4. W obiekcie wczasowym „Kliper” oraz terenie przyległym do niego obowiązuje zachowanie ciszy nocnej od godziny 22:00 do godziny 7:00.

5. Goście zobowiązani są przed wyjazdem zwrócić pokój w stanie niepogorszonym oraz oddać klucze od pokoju.

6. Zabronione jest przyprowadzanie do kwatery oraz do obiektu osób, które nie są objęte rezerwacją lub nie zostały zgłoszone w momencie rezerwacji. Jeśli w kwaterze lub na terenie obiektu zostaną zastane osoby, które nie są objęte rezerwacją lub nie zostały zgłoszone w momencie rezerwacji, właściciel ma pełne prawo do anulowania rezerwacji.

7. Parking jest bezpłatny, niestrzeżony. Właściciele obiektu nie ponoszą odpowiedzialności za pozostawiony pojazd oraz znajdujące się w nim mienie.

8. Zachowanie gości i osób korzystających z usług obiektu nie powinno zakłócać spokojnego pobytu innych wczasowiczów. Zastrzegamy możliwość odmówienia dalszego świadczenia usług osobie, która narusza tę zasadę, bez zwrotu kosztów za niewykorzystaną rezerwację.

9. Goście ponoszą odpowiedzialność materialną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia lub zniszczenia przedmiotów wyposażenia i urządzeń technicznych obiektu, powstałych z ich winy.

10. Goście są zobowiązani zawiadomić właścicieli o wystąpieniu szkody, niezwłocznie po jej stwierdzeniu.

11. Ze względu na bezpieczeństwo przeciwpożarowe oraz ogólne, zabronione jest używanie w kwaterze grzałek, żelazek i innych urządzeń elektrycznych i gazowych, niestanowiących wyposażenia pokoju (z wyjątkiem drobnych urządzeń: ładowarek telefonicznych, ładowarek i zasilaczy urządzeń RTV oraz komputerowych, radia, suszarek do włosów itp.). Zabronione jest palenie tytoniu i używanie ognia otwartego w budynku i jego bezpośredniej bliskości.

12. Przed wyjściem z kwatery prosimy obowiązkowo wyłączyć oświetlenie, urządzenia elektryczne oraz zakręcić krany, a także zamknąć okna na wypadek burzy, silnego wiatru lub deszczu.

13. Informujemy, że nie odpowiadamy za pozostawione w pokoju noclegowym mienie naszych gości.

14. Gospodarzom przysługuje prawo wstępu do kwatery tylko celem usunięcia awarii lub w razie powzięcia uzasadnionego podejrzenia, że osoba wynajmująca pokój narusza zapisy niniejszego regulaminu. W przypadku nieobecności wynajmującego, zostanie on poinformowany bezpośrednio po powrocie.

15. Regulamin obiektu `Kliper` podaje się do wiadomości poprzez zamieszczenie
na  stronach  internetowych  http://www.kliper.letnik.pl/ oraz http://pokojekliper.nadmorze.pl/, a także w  drodze indywidualnego zapoznania się przez klienta  przy  czynnościach  meldunkowych

16. Wpłata zadatku jest równoznaczna z akceptacją regulaminu.

Będziemy bardzo wdzięczni za współpracę w przestrzeganiu powyższych zasad, pozostajemy do Państwa dyspozycji.
Życzymy udanego wypoczynku.

„KLIPER” - Załoga

Zdjęcia

Kliper Dziwnów
Kliper Dziwnów
Kliper Dziwnów
Kliper Dziwnów
Kliper Dziwnów

standard, udogodnienia noclegów

oferujemy: pokoje 2-5 os.

zakres cen

Obiekt dysponuje 20 miejscami noclegowymi
w cenach od 40 zł. do 70 zł. za osobę bez wyżywienia

odległości

morze:150 m.PKS:300 m.bar, stołówka:150 m.bankomat:300 m.

zapraszamy przez cały rok do naszego obiektu położonego nad morzem

ostanie zmiany w ofercie: 03-04-2016,

Na skróty: Noclegi Oferty specjalne Mapa noclegów Forum Ogłoszenia drobne Mapa strony Polityka prywatności, cookies RSS

Oferty na wczasy: Dodaj ofertę noclegu Administracja własną ofertą noclegu Kontakt z administratorem

©  2003 - 2018   www.letnik.pl - noclegi na wczasy nad morzem w Polsce

on-line: 185; czwartek, 21 czerwiec 2018r. 21:59:54; wygenerowano w: 5.5 ms