Letnik.pl - oferty noclegów dla Ciebie. Zaplanuj letnie wczasy nad morzem dla siebie i dla rodziny nad polskim morzem!

Szukasz opini o kwaterach, domkach lub hotelach? Zajrzyj na forum turystyczne.

Szukasz noclegu nad morzem? Dodaj ogłoszenie do naszej tablicy: ogłoszeń drobnych a kwaterodawcy wyślą do Ciebie oferty.

Wszystkie nasze oferty zawierają ceny noclegów. Właściciele poszczególnych ofert dysponują mechanizmem do aktualizacji ofert, cen lub zdjęć on-line!

letnik.pl - wczasy nad morzem
zapraszamy przez cały rok do naszego obiektu położonego nad morzem, nad jeziorem, blisko lasu

Domki `Ramzes`

Dąbki - Gleźnówko, ul. -

76-156 Dąbki woj. Zachodnio-Po.

Domki `Ramzes` Dąbki

Domki Letniskowe:

Witamy serdecznie w naszych domkach!
Miejsce naszej posiadłości może Państwu zagwarantować spokojny oraz relaksujący pobyt o każdej porze roku. Połączyliśmy nowoczesność oraz funkcjonalność naszej oferty z luksusem , spokojem oraz rozrywką. Wszystko to tworzy miły wypoczynek przy malowniczych wschodach i zachodach słońca i niezwykłym mikroklimacie. Nasza miejscowość znajduje się niedaleko kurortu Dąbki, gdzie przygotowano dla turystów bogatą ofertę rekreacyjno-wypoczynkową, co wiąże się z wieloma atrakcjami. Dla miłośników sportu takie jak: windsurfing, żeglarstwo, wędkarstwo (także morskie), rowery, quady, baseny. Odwiedzający naszą okolicę cenią sobie przede wszystkim spokój oraz gwarancję wypoczynku.
Serdecznie zapraszamy na całoroczny wypoczynek do małej i cichej nadmorskiej miejscowości Gleźnówko, znajdującej się 6 km od Dąbek. Oferujemy Państwu noclegi w trzech nowopowstałych, w pełni wyposażonych oraz ocieplonych domkach, które mają po 42 m powierzchni. W każdym domku są dwie sypialnie salon z kominkiem , aneksem kuchennym oraz sofą i łazienką z prysznicem oraz umywalką. W jednej sypialni znajdują się dwa pojedyncze, w drugiej duże małżeńskie łóżka. Istnieje także możliwość spania w salonie. Kuchnia wyposażona jest w talerze, sztućce, garnki, czajnik, lodówkę oraz kuchenkę mikrofalową i elektryczną. W domku do dyspozycji Gości jest telewizor, radio oraz grill. Każdy domek posiada duży drewniany taras. Ogrodzenie zapewnia bezpieczeństwo naszych gości oraz ich pojazdów. Na terenie pensjonatu znajduje się plac zabaw dla dzieci, altana ogrodowa, miejsce na ognisko. Jest to idealne miejsce dla osób, rodzin oraz grup zorganizowanych chcących wypocząć w miłej atmosferze.

W okolicy:
-obiekty gastronomiczne, baseny, poczta ( Dąbki oddalone o 6 km);
- miejsce idealne do wędkowania ( jezioro Bukowo 2 km);
-wędkowanie morskie ( Darłówko 15 km);
-sklep ( 1 km);
- jazda konna (8 km);
-komunikacja PKS/BUS.
Łatwy i szybki dojazd; cicha oraz bardzo spokojna miejscowość

galeria zdjęć obiektu

Domki `Ramzes` Dąbki - Czas na relaks
Domki `Ramzes` Dąbki -
Domki `Ramzes` Dąbki -
Domki `Ramzes` Dąbki - Sypialnia 1
Domki `Ramzes` Dąbki - Sypialnia 2
Domki `Ramzes` Dąbki - Salon
Domki `Ramzes` Dąbki - Aneks kuchenny
Domki `Ramzes` Dąbki - Łazienka
Domki `Ramzes` Dąbki - NOWOŚĆ
Domki `Ramzes` Dąbki - NOWOŚĆ

standard, udogodnienia

oferujemy: domek 6os. z aneksem, łaz

łazienka, lodówka, sprzęt plażowy, tv, radio, parking na posesji, plac zabaw dla dzieci, akceptujemy zwierzęta, grill

zakres cen

Obiekt dysponuje 18 miejscami noclegowymi
w cenach od 200 zł. do 250 zł. za domek letniskowy bez wyżywienia

odległości

morze:6000 m.jezioro:2000 m.zabytki:2000 m.las:200 m.PKS:100 m.
PKP:2400 m.bar, stołówka:6000 m.bankomat:6000 m.
Dodatkowe informacje, kontakt:
ostanie zmiany: 2011-02-17 10:10:19, dodano: 2011-02-17

Szukasz noclegu nad morzem? Sprawdź nasze oferty, a wśród nich: kwatery, domki letniskowe, hotele & spa...!
tanie noclegi lub komfortowe i atrakcyjne wczasy nad morzem — Letnik.pl letnie wakacje nad morzem w Polsce.

Na skróty: Noclegi Oferty specjalne Mapa noclegów Forum Ogłoszenia drobne Mapa strony RSS

Oferty na wczasy: Dodaj ofertę noclegu Administracja własną ofertą noclegu Kontakt z administratorem

©  2003 - 2012   www.letnik.pl - noclegi na wczasy nad morzem w Polsce

on-line: 488; poniedziałek, 21 maj 2012r. 15:55:30; wygenerowano w: 21.3 ms