Domek u Gienia

80-690 Gdańsk 41 - Gdańsk - Świbno, ul. Trałowa 5/1, woj. Pomorskie

504 507 8xx

ceny od 25

od do

Domek u Gienia Gdańsk

Wspaniały wypoczynek na Wyspie Sobieszewskiej. Piękna, szeroka złocistopiaszczysta plaża. Ciekawie ukształtowany las z karłowatymi sosnami, dużo jodu. A wśród tych elementów natury domek letniskowy wyposażony w nowe sprzęty, mieszczący się w ogrodzie na terenie prywatnej posesji graniczącej bezpośrednio z drogą prowadzącą nad morze. Odległość z domku do lasu ok. 50 m, a nad morze ok. 500-700 m. Zapewniamy wypoczynek w miłym otoczeniu.

Ponadto dla miłośników jazdy na rowerze ponad dwudziestokilometrowa trasa rowerowa dookoła Wyspy, a dla chcących się mniej zmęczyć jest do zaoferowania ścieżka rowerowa. Warte odwiedzenia są dwa rezerwaty od zachodu Ptasi Raj, a od wschodu Wyspy tuż u ujścia Wisły Mewia Łacha.

Te wszystkie informacje oraz znacznie więcej zostaną udostępnione na miejscu w postaci przewodnika o Wyspie Sobieszewskiej. Gorąco zachęcam do skorzystania z oferty i odwiedzenie jedynego takiego miejsca, którym jest Wyspa. Wrześniowe słońce na plaży może niekiedy dać więcej ciepła i przyjemności niż latem. Zachody słońca też warte obejżenia, jedyne w swoim rodzaju. Ponadto dla miłośników zbierania grzybów lasy grzybowe. Z pewnością koniec sierpnia i wrzesień to miesiące dla turystów potrzebujących większego spokoju i wyciszenia wśród nadmorskiej przyrody i szumu fal.

standard, udogodnienia noclegów

oferujemy: domek 4-osobowy z aneksem

zakres cen

Obiekt dysponuje 4 miejscami noclegowymi
w cenach od 25 zł. do 30 zł. za domek letniskowy bez wyżywienia

odległości

morze:600 m.las:50 m.PKS:100 m.bar, stołówka:1000 m.bankomat:6000 m.

zapraszamy od maja do września do naszego obiektu położonego nad morzem, blisko lasu


Szukasz noclegu nad morzem? Sprawdź nasze oferty, a wśród nich: kwatery, domki letniskowe, hotele & spa...!

Aktualne oferty noclegów - komfortowe, tanie i atrakcyjne wczasy nad morzem — Letnik.pl letnie wakacje nad morzem w Polsce.

Polecamy regionalne serwisy z pogodą, bogatą ilością zdjęć oraz atrakcjami: Władysławowa oraz Jastrzębiej Góry w gminie Władysławowo a także znajdującą się w otulinie Słowińskiego Parku krajobrazowego Łebę.

Na skróty: Noclegi Oferty specjalne Mapa noclegów Forum Ogłoszenia drobne Mapa strony Polityka prywatności, cookies RSS

Oferty na wczasy: Dodaj ofertę noclegu Administracja własną ofertą noclegu Kontakt z administratorem

©  2003 - 2020   www.letnik.pl - noclegi na wczasy nad morzem w Polsce

on-line: 16; niedziela, 27 wrzesień 2020r. 19:01:45; wygenerowano w: 3.9 ms